На море в Лозенец - 2017/2018

  • 54 849
  • 325
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Мнения за Оазис дел сол. Имам резервация за там, но като видях коментарите за дел Маре се чудя дали да не я анулирам.
Има ли рестаранти наблизо извън веригата Оазис защото сме само на закуска. Какви са ни вариантите понеже е откъснато от Лозенец или вече има връзка?

# 256
  • Мнения: 9 483
Мнения за Оазис дел сол. Имам резервация за там, но като видях коментарите за дел Маре се чудя дали да не я анулирам.
Има ли рестаранти наблизо извън веригата Оазис защото сме само на закуска. Какви са ни вариантите понеже е откъснато от Лозенец или вече има връзка?

Комплекса е хубав; за самия хотел не мога да кажа нищо-не съм била в него; Около него няма ресторанти;
Ако сте без кола - не е за пеш...има един участък м/у Оазис и Лозенец с тротоар, останалата част-без, но и като цяло е далеч /около 1,2км/. Предходни години имаше автобусче, сега не знам как ще е..все още няма пуснато такова, но то и хора няма.
Най-близките ресторанти - в Лозенец "Бялата къща"; в обратна посока "Бай Джи" в Арапя /до там пеш не става никак/.

# 257
  • Русе
  • Мнения: 679
Препоръчайте ми моля семейно хотелче в Лозенец на на прилични цени със закуска. Преди три години бяме в Алпина, но сега ми се иска да сменим хотела.

# 258
  • Мнения: 9 483
Правят нов парк :






# 259
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Никога не сме били в Лозенец, заради проблема с отходните води преди време.Сега не знам как е.Мисля, че нямат и добър хотел с ол инклузив. Изключвам хотел Мерлин , защото е отдалечен от плажа. Изключвам и Оазис дел Маре, и там имаше противоречиви мнения. През последните години знам, че Лозенец се развива и е доста предпочитано място, но ол инклузива при тях не е много развит.Вие кой хотел бихте препоръчали, за който не се сещам?

# 260
  • Мнения: 9 483
Никога не сме били в Лозенец, заради проблема с отходните води преди време.Сега не знам как е.Мисля, че нямат и добър хотел с ол инклузив. Изключвам хотел Мерлин , защото е отдалечен от плажа. Изключвам и Оазис дел Маре, и там имаше противоречиви мнения. През последните години знам, че Лозенец се развива и е доста предпочитано място, но ол инклузива при тях не е много развит.Вие кой хотел бихте препоръчали, за който не се сещам?

Няма проблем с отходни води - има пречиствателна; за хотел не мога да кажа от личен опит; знам, че Луксор имаха ОИ и Алпина (още не работи), но тази година дали и как...трябва да ги прозвъните.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 423
Лозенец е неоправдано висок курорт. Ако се отиде някъде около средата на юли по време на цъфтежа на водораслите, просто не се влиза в морето, страшна боза е. Трябва да се ходи накрая в посока Китен, при скалите дето е нуди плажа и сърф училището, там става. Аз поне в тоя курорт няма да стъпя повече, преди 20-тина години съм ходил, за втори път през 2016-та и мясля да ми е стига. Там е за пенсионери и за активна почивка, ама много активна.

# 262
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Значи наистина не е за нас.

# 263
  • София
  • Мнения: 1 423
Значи наистина не е за нас.
Зависи какво търсиш, ако искаш тотална почивка това е твоето място. Ако искаш разходки имаш един силно казано център пешеходна зона я има 100 м, я не, преко сили за 1 вечер си осигуряваш разходката. Това е, цените са като в Китен и Приморско. Скръб.

# 264
  • Мнения: 9 483
Значи наистина не е за нас.

Не ви "навивам", но valerko си дудне едно и също от 2017г Wink (за справка погледнете първа и седма страница) Simple Smile

# 265
  • София
  • Мнения: 1 423
Значи наистина не е за нас.

Не ви "навивам", но valerko си дудне едно и също от 2017г Wink (за справка погледнете първа и седма страница) Simple Smile
Що, трябва да си променя мнението ли? Ми няма. Само дето съм объркал месеца, не е юли, а август с водораслите. Мноооого добре насочваш колежката на 7 стр., там прекрасно се вижда на снимката какво представлява морето.

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 22:40 от valerko

# 266
  • Мнения: 9 483
Тъй, тъй Simple Smile - те водораслите само на Лозенец цъфтят Simple Smile избуяват, а Laughing никъде другаде в Черно море няма водорасли..

# 267
  • София
  • Мнения: 1 423
Тъй, тъй Simple Smile - те водораслите само на Лозенец цъфтят Simple Smile избуяват, а Laughing никъде другаде в Черно море няма водорасли..

Плажна ивица Лозенец 650 м, Градина 4,5 км, Обзор 14 км, Приморско 10 км, Китен 1,9 км, и понеже виждам, че не   протича мисловен процес, ще кажа защо пиша тия цифри....например на плаж Китен ще си намериш място на тия 1,9 км без водорасли, отколкото на 650 м плаж на Лозенец. Нали така, или бъркам нещо? Ходете си на Лозенец, никого не разубеждавам, просто казвам факти, не, че някой го интересува но за мене е затворена страница, не ми трябва трето ходене, за да разбера, че това не е моя курорт.

# 268
  • Мнения: 9 483
Ами затвори страницата и спри да се опитваш да оригиналничиш Wink или по-точно да се заяждаш за спорта.
За справка, защото очевидно не си наясно, в Лозенец има цели 7 плажа Wink  - факт Wink

# 269
  • Мнения: 891
Хм... Аз не мога да намеря Лозенец на картата, а то имало цели (не половинки) 7 плажа.

Общи условия

Активация на акаунт