На море в Лозенец - 2017/2018

  • 54 841
  • 325
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 481
Здравейте , отзиви за тези https://mob.pochivka.bg/bungala-gnezdoto-o35202 бунгала ? Отивам да пращам капаро , но реших да попитам първо тук

Нямам лични наблюдения; вижте ако искате и тези, които са наистина хубав плаж. Негатив е отдалечеността от селото, иначе цените са същите:
https://bungalaoazis.bg/?fbclid=IwAR2mvz-UeIevCoVSgq6v6RCrPbDWaP … ZN7jtvtdjhy51g_-4

# 286
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Благодаря , гледах ги , но цената е двойна , или бъркам нещо . 120 лв.

# 287
  • Мнения: 9 481
Благодаря , гледах ги , но цената е двойна , или бъркам нещо . 120 лв.

"Гнездото се състои от 3 къщички, всяка от които с по 2 отделни самостоятелни стаи с веранди. "
"Цени за сезон 2020 година:
Цена за нощувка - месец май и октомври:
за стая - 40 лв.

Цена за нощувка - месец юни и септември:
за стая - 50 лв.

Цена за нощувка - месец юли и август:
за стая - 60 лв.

"

Не е ли пак 120лв...

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 18:33 от MTV

# 288
  • Мнения: 478
Здравейте,
Интересува ме,има ли някой тази година да е посещавал ОАзис бийч клуб,с актуални отзиви да се включи?

# 289
  • Мнения: 1 726
Здравейте, интересувам се от ресторантче в Лозенец на по-нормални цени.

# 290
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Запазили сме 5 нощувки от 15 август във вилно селище Бора. Голяма компания сме. Привлече ни това, че има няколко обособени къта с барбекю,така, че ще можем да си приготвяме храната.Ако някой има отзиви за мястото, моля да сподели.

# 291
  • Мнения: 19 485
Имах много хубави отзиви от Бора-та преди четири или пет години беше обаче. Боров въздух, красиво оформено, чисто, но малко далечко от плаж Корал, от другите пък съвсем. Минус е това, че са малки помещенията, хем ние бяхме в най-големите апартаменти, ама пак са съставени от кутийки. Но ми хареса де. Скъпо е в ресторанта обаче, няма закуска, в апартаментите не може да се готви, има само кана, тостер и хладилник и мивка. Сега пък аз имам молба - като отидете виж как е достъпът до плажа, че имаше драми в последните години. И много комари има - вземете си репеленти.

# 292
  • Мнения: 2 987
Здравейте, интересувам се от ресторантче в Лозенец на по-нормални цени.
Срещу разкопките, където правят парка в Станцията на адвокатите ресторанта работи и за външни. Там цените бяха по-ниски. Иначе има едно Гъбата - към лагера, където има хубави пици и рибка, на цени като в Сф пицарии горе-долу. Останах с впечатление, че има и обедно меню с готвено и супи, но ние бяхме само за рибата-ватус

# 293
  • Мнения: 9 481
Сега пък аз имам молба - като отидете виж как е достъпът до плажа, че имаше драми в последните години.

Все така..вчера бях там;

Здравейте, интересувам се от ресторантче в Лозенец на по-нормални цени.
Срещу разкопките, където правят парка в Станцията на адвокатите ресторанта работи и за външни. Там цените бяха по-ниски. Иначе има едно Гъбата - към лагера, където има хубави пици и рибка, на цени като в Сф пицарии горе-долу. Останах с впечатление, че има и обедно меню с готвено и супи, но ние бяхме само за рибата-ватус

Още един глас за там - правиха и ремонт юни, но не съм ходила още;
Другото добро място е бистро "Хера" /отгоре има и хотелче/, то е с/у гробищния парк; също имат обедно меню;
И "Дедо Мацо"..под х-л "Стеажица" Wink

# 294
  • Мнения: 19 485
Тоест достъпът до плаж Корал откъм Бора е затруднен, така ли? Въобше има ли как да се стигне от там?

# 295
  • Мнения: 9 481
Тоест достъпът до плаж Корал откъм Бора е затруднен, така ли? Въобше има ли как да се стигне от там?
Стига се както преди-до мостчето; преди него вдясно има малко място за макс.10-ина коли (с/у контейнерите за смет) и по пътя пак вдясно ще видите къде е смачкана тревата от паркирали коли...

# 296
  • Мнения: 19 485
Благодаря, то добре че не са препречили с ограда или строеж някакъв. Аз и без това от Бора пеша ходех до плаж Корал през едни храсталаци

# 297
  • Мнения: 9 481
Вчера първо се пробвах да влезна в средата /там, където се паркираше в боровата горичка/, но оградата е до пътя-всички коли спират там и нямаше грам място..

# 298
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Здравейте,
Интересува ме,има ли някой тази година да е посещавал ОАзис бийч клуб,с актуални отзиви да се включи?

Бяхме една седмица от 05/07. Доволна съм. Не е много пълно, около 30%. Няма руснаци, което за мен е ОК. Хигиената е на ниво. Кажете какво ви интересува конкрето.  Хубаво лято.

# 299
  • Мнения: 775
Здравейте, след няколко дни пътуваме за Лозенец. Тези от вас, които са били сега там, бихте ли споделили има ли много хора в момента? В заведенията има има ли някаква дистанция между масите? Персонала с маски ли са? Служителите по хотелите? Или си е както по принцип? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт