На море в Лозенец - 2017/2018

  • 54 573
  • 325
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Някой дали има отзиви за Like House Tarfa? Имаме резервация за една седмица през август, но ще сме за първи път там...

# 301
  • Мнения: 200
Здравейте,
Интересува ме,има ли някой тази година да е посещавал ОАзис бийч клуб,с актуални отзиви да се включи?

Бяхме една седмица от 05/07. Доволна съм. Не е много пълно, около 30%. Няма руснаци, което за мен е ОК. Хигиената е на ниво. Кажете какво ви интересува конкрето.  Хубаво лято.

и аз се интересувам как е храната и престоя в оазис дел маре прочетох доста лоши отзиви в гугъл, но от минали години

# 302
  • Мнения: 228
Някой в момента да е в Лозенец ? Искам да питам има ли по плажа от тези палмови топчета,които някакъв кораб е изсипал?

# 303
  • Мнения: 9 467
Щом морето е изкарало вече и на Арапя, вероятно ще има и на Лозенец..облачно е, и не знам по кое време и дали изобщо ще ида на плаж днес.

# 304
  • Мнения: 885
Щом морето е изкарало вече и на Арапя, вероятно ще има и на Лозенец..облачно е, и не знам по кое време и дали изобщо ще ида на плаж днес.
Да бе... Събирате палмовите топчета по нощите и после варите "палмолив" за туристите. Не се наядохте...

# 305
  • Мнения: 9 467
Щом морето е изкарало вече и на Арапя, вероятно ще има и на Лозенец..облачно е, и не знам по кое време и дали изобщо ще ида на плаж днес.
Да бе... Събирате палмовите топчета по нощите и после варите "палмолив" за туристите. Не се наядохте...

Кои не сме се наяли, Leo, че нещо не те разбрах?

# 306
  • Мнения: 885
Щом морето е изкарало вече и на Арапя, вероятно ще има и на Лозенец..облачно е, и не знам по кое време и дали изобщо ще ида на плаж днес.
Да бе... Събирате палмовите топчета по нощите и после варите "палмолив" за туристите. Не се наядохте...

Кои не сме се наяли, Leo, че нещо не те разбрах?
Помисли къде си ходила в последно време. Някъде там си загубила чувството си за хумор. А и това си е чудесна бизнес идея. Събирате палмовите топчета и чистите плажовете, а после варите марков сапун за хотелите. Може да си регистрираш бранда "Анти Арапейка".

# 307
  • Мнения: 9 467

Помисли къде си ходила в последно време. Някъде там си загубила чувството си за хумор. А и това си е чудесна бизнес идея. Събирате палмовите топчета и чистите плажовете, а после варите марков сапун за хотелите. Може да си регистрираш бранда "Анти Арапейка".

Веднага ще ти кажа и къде - в х-л в Лозенец, в който на място ми обявиха една цена, а когато приятелката ми, им се обади да резервира час по-късно, ѝ казали друга цена...ест. по-висока....после - "подкрепете бг туризма"! Rage

Иначе, благодарско за бизнес идеята Laughing Давай да я реализираме и да забогатяваме Dollar Moneybag Laughing

# 308
  • Мнения: 2
Привет, бих се радвала ако споделите мнения за вилно селище Тракийски бряг. Комлексът изглежда добре на картинка, но не намирам много отзиви в нета...

# 309
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравейте, бихте ли споделили дали има много хора в Лозенец? Силен ли е сезона или вече се забелязва отлив на туристи?

# 310
  • Мнения: 9 467
Здравейте, бихте ли споделили дали има много хора в Лозенец? Силен ли е сезона или вече се забелязва отлив на туристи?

Simple Smile В "отпускарския" август?!? Не, пълни се...особено уикендите.

# 311
  • Мнения: 775
В Лозенец вече има страшно много хора, а уикендите е нещо страшно, след 9 няма шанс да си намериш шезлонг и чадър.. мятат рано сутрин кърпите и после когато дойдат... винаги е било тегаво с колите в Лозенец, но в момента има улици през, които така са спрели колите, че не можем да минем. За пръв път отсядаме в местността тарфа(между селото и комплекс оазис) но сме супер доволни, защото тук е много по-спокойно

# 312
  • Мнения: 19 360
Значи ли това, че в Тарфа може да се паркира спокойно?

# 313
  • Мнения: 9 467
Значи ли това, че в Тарфа може да се паркира спокойно?

Тарфа е вилна зона и ако си намерите място из уличките - да.

# 314
  • Мнения: 1 539
Има ли възможност за разходки от Оазис дел маре до Лозенец? Осветено ли е?
Ако има пресни отзиви от хотела, ще съм благодарна. Нямам големи очаквания, отиваме основно заради плажа.

Общи условия

Активация на акаунт