Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 юни 2017, 17:09 ч.

Училищата в район Младост, София - V част

• 49 596
  • 426
  •   1
Отговори
# 420
  • София
Между другото, в 144 така и не можах да видя директорката. Май само на първия учебен ден. После съм я търсила лично, обаче нъц.
Докато в 81 я видях още в стаята за подаване на документи и си говорих с нея. После пак и пак. А тя ми показа и класната.

# 421
  • София
Това с директорите не ми изглежда особено полезно. При приема в 125то зам. директорката беше от блага, по- блага, прекрасни впечатления, после се оказа, че по решенията на ръководството не се допуска никакъв коментар, какво остава за ревизия. Ако интересите ви съвпадат, чудесно, ако се разминават, лошо. Директорката на 39то също е много мила, търпелива, но училището не е първи избор на младостките родители. Защо, не знам. Директорът на 128мо, приказлив, отзивчив, изпълнява обещаното. Вероятно повечето директори са идеални, докато не ти потрябва нещо, което не могат да изпълнят. Не съм се срещала лично, но моя близка напусна 144то, тъй като не получи подкрепа в интегриране на по- проблемно дете. Според нея са се държали така, че сама да иска да напусне училището. Това сигурно за останалите родители е било добре, че по- слабия ученик напусна, но на нея не й беше лесно. В 39то е много по- доволна. Май най- важно е кой е конкретния учител, но и това рядко е избор, разпределят децата и научаваш класния наесен.

# 422
  • София
Между другото, в 144 така и не можах да видя директорката. Май само на първия учебен ден. После съм я търсила лично, обаче нъц.

Верно ли, аз имам чувството, че като си пусна чешмата вкъщи и оттам потича директорката на 144то, явно мен ме гони някаква поличба да я виждам нон стоп Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 10:52 от bubcheto15

# 423
  • София
Май най- важно е кой е конкретния учител, но и това рядко е избор, разпределят децата и научаваш класния наесен.

+1 Точно това и аз исках да кажа, ама с много думи. Flushed

# 424
Организацията и дейностите в едно училище/градина зависят от директора му. За мен е доста определящо какви учители ще привелече като екип. А това дали на мен ми харесва даден учител, не означава, че за друг родител той не струва.
Като цяло директорите трябва да са екипни играчи, мениджъри, сговорчиви, отзивчиви, да балансират между поличически пристрастия и интересите на учениците и родителите им. Трудно се намират....

# 425
За мен беше важно и това да има осигурена занималня, като не са по 40+ деца в нея. Peace

# 426
  • София
Ето по този параграф 144то не може да се класира Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт