Училищата в район Младост, София - V част

  • 86 858
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 035
Резултатите на децата от НВО в 7 клас и от ДЗИ в 12 клас по училища са публични. Всеки може да види как са се справили учениците от дадено училище с едно наум, че приноса не е изцяло на училището, а и на множество школи и уроци.
Точно затова по-показателен е бала за прием Wink
Това не е ли госпожата, която се премести с целия клас в 128 СУ?
Не, това е госпожата, която беше обвинена, че е изнесла задачите от матурите на 7ми клас преди 3 години и 10 от нейните ученици бяха с пълно 6 на първия модул Laughing Laughing Laughing
Правда Найденова се изнесе с класа си в 128мо.

# 391
  • София
  • Мнения: 1 397
Не, г-жа Христова нашумя с това, че едновременно работеше в комисията, която съставя задачите за НВО и преподава в 7 клас в 125то. Личното ми мнение е, че децата са постигнали отлични резултати заради собствените си усилия, а не защото са им подсказали задачите и въпреки това не е съвсем коректно, но разбира се цялото ръководство застана зад г- жа Христова.

# 392
  • София
  • Мнения: 4 019
...
На математиците в 125то пожелавам късмета да не срещат Мадлен Христова. Нищо добро не може да им даде тази жена.

Освен ако не си Ивайла, да кажем... Wink

Госпожата, която се премести с класа си в 128-о, е Правда Найденова. Признавам си, че очаквах с инерес резултатите от НВО на нейния випуск, да видя доколко се справят децата  ѝ. Еми...

# 393
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз съм майка на дете от класа на Найденова. Мога да споделя резултите от НВО. Според мен са си за гордост. Не знам точките на децата, но знам в кои училища отидоха.  Simple Smile

# 394
  • Мнения: 4 393
Бихте ли споделили?

# 395
  • София
  • Мнения: 4 019
  Колко паралелки завършиха 7-и клас тази година в 128-о?

# 396
  • София
  • Мнения: 4 035
Мисля, че са по 2 на випуска в прогимназиален етап, но може и да не съм права.

# 397
  • София
  • Мнения: 1 397
Завършиха 4 паралелки. Мога да кажа само резултатите на нашия клас, но там броят часове по математика беше различен от другите класове.
Частни училища - 6 деца
91НЕГ - 4 деца
1АЕГ - 3 деца
СМГ - 3 деца
ТУЕС - 2 деца
Останалите по едно във СГСАГ, Джон Атанасов, 9ФЕГ, 164та Испанска гимназия, 133то, НПМГ, НГДЕК

# 398
  • Мнения: 4 393
Чудесни резултати, браво на децата!

# 399
  • София
  • Мнения: 4 019
  Благодаря.
  Чудесно са се справили децата, браво! Стандартно така се справят децата от всички математически училища/паралелки.
  Само че среден успех по МАТ 46,9 ми е някак зле. В 125-о съотношението математически/обикновени е подобно (2/5, но класовете са много големи), но средният резултат е 62,5. Пак е ниско, но някак по-добре стои.
  Пак поздравления за децата, явно те са се справили чудесно, въпреки ниското общо ниво!

# 400
  • София
  • Мнения: 1 397
Мда, резултатите в другите паралелки не са такива. По - лесно се работи с подбрани деца. Дъщеря ми е в обикновен  7 клас понастоящем и има голяма ножица между отличниците и някои други. Има сигурно 5, които са перфектни, 15 средна работа и 5, които не искат да учат изобщо. В класа на сина ми всички бяха отлични. В 125то едно от предимствата е, че преобладаващо родителите са загрижени за образованието на децата си и не жалят средства и усилия за допълнителна подготовка.

# 401
  • Мнения: 142
Здравейте! Следващата година синът ми ще бъде в първи клас! Бих искала да попитам за мнения за 125,128 и 145. Предполагам, че има доста доволни! Събирам мнения! Как са като база, допълните занимания, езици, хранене - стол, занималня!!! Колкото повече подробности, толкова по-добре! Благодаря предварително на отзовалите се!

# 402
  • София
  • Мнения: 4 035
Абе вие хубаво събирате мнения за базата и т.н., но съгласно критериите за прием, попадате в прилежащата територия на само 1 от тези училища, така че като начало е добре да проверите в кой район сте и до колко имате шанс за прием в другите училища, за които попоадате в 4та група. Освен това 145то е към Шилер и там обикновено приемът става в предучилищна и оттам минават в първи клас.

# 403
  • Мнения: 142
Абе вие хубаво събирате мнения за базата и т.н., но съгласно критериите за прием, попадате в прилежащата територия на само 1 от тези училища, така че като начало е добре да проверите в кой район сте и до колко имате шанс за прием в другите училища, за които попоадате в 4та група. Освен това 145то е към Шилер и там обикновено приемът става в предучилищна и оттам минават в първи клас.
За прилежащите райони съм наясно, но факт че и в 128 и 125 е имало по 2 свободни места преди започването на учебната година! За 145 знам, че е към Шилер, но мисля, че има и други паралелки не само с немски! Поправете ме ако греша!!!

# 404
  • Мнения: X
В 145, ако не сте в района, нямате никакъв шанс. Вече от няколко места го чувам, вкл. и за деца, приети там в Шилер за предучилищна. За първи клас им е отказан прием и са отишли другаде.

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 22:42 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт