НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ * ADINI SEN KOY * С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ ПО TRT1 - ТЕМА 1

  • 168 326
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 729
Привет АСК-и Hug Hug

 mgergishanova HugДобре дошла.
Цвети Hug Hug




Добро утро!  Hug





За добър старт на деня  Wink се зареждаме с хубави кадри макар и от спомени, а дано получим днес и нови  Peace



Не зная какво е това  newsm78, но... обикаля Туитър и Инстаграм



А този колаж използваха снощи за акцията в Туитър  в подкрепа на желанието на феновете АСК да се излъчва в обичайният за него час от 18ч.

Хубав и спокоен ден,дами bouquet

# 676
  • Мнения: 1 732
Здравейте,АСК семейство! Hug     mgergishanova,добре дошла..Както и очаквахме със  започването на сезона ще има снимки и зад кадър и от фенове..
Снимки от днес..




Ето и нашите три момичета

Снимки зад кадър..Какво ли снимат с Еркан.. newsm78

Цвети,колкото до акцията в туитър изглежда е неуспешна,защото все още пише,че ще е от 13.00 часа.. Embarassed
Хубава вечер,момичета.. Heart Eyes

# 677
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Вили  Hug вярно е, почнаха снимките от сета  Peace
Е, това, което ние искаме да видим твърде не го показват, ама... и другото е добре до старта на сезона.  Peace



Двамата красавци са на линия  Wink и една малко по-голяма групичка  Simple Smile



И накрая един сюрприз, ама... загадка - кой, кога и защо...  newsm78



Подсказката е, че снимат в Шиле ( от първи сезон знаем, че сем. Керванджиолу имат хотел там), но... прилича на сватбена украса и...  newsm78

Аз лично смятам, че е сватба на Омер и Зехра, но...  Thinking снимана за фрагмана на сезона, който ни обещават в скоро време да излезе.

п.п. Вили, това го забравих, а мислех да пиша.  Peace Та... едва ли една акция в туитър може да промени определен вече час за излъчване. Но... засега все още няма инфо в сайта на СТАР, затова аз не приемам и че има решение. Да, възможно е да е и от 13ч. защото може би това е свободното в схемата на канала време, ама това не значи и че не могат да разместят други предавания и да го пуснат и в друг час.
Като се замислим  Thinking ако СТАР гонят печалба с АСК, за който са си платили вече - точно това би трябвало да направят, да осигурят по-удачен за рейтинг час.  Peace

Но... има възможност и да са го взели просто за разнообразие и имидж  Wink - да са договорили определен брой серии независимо от рейтинг и тогава часът изобщо не е от значение  Simple Smile

Това са мои разсъждения, аз лично все ще го гледам де  Wink, ама ако се замисля от 13ч. не е лошо -  hahaha гледаш в обедна почивка онлайн и като се прибереш в къщи може и превод да е излязъл дори  Joy Joy Joy
Готино, а?  Wink

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 20:18 от Cveti67

# 678
  • Мнения: 6
Може да е сватбата на Ясемин и Корай... не се знае, иначе прекалено рано ще дойде развръзката, а може и да снимат сцени от финала, или много използвания похват в турските сериали да дадат събитие в бъдещето и след това ретроспекция...но все повече ни заинтригуват...

# 679
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Развръзка май никой все още не чака, затова и не се заблуждаваме, че при нашата двойка нещата ще се оправят веднага след злополуката. Сега ще трябва любовта им постепенно да се разкрива, а като се добавят и пречките от няколко посоки... сватба Омер/Зехар със сигурност и да има, то тя няма да е скоро, ама във фрагман за сезона може и да я покажат леко.  Wink А и какво друго биха могли да сложат в един такъв фрагман? Махнаха доста герои, чакаме нови... така че основно ГГ ще са действащи лица -  Thinking може да ни дадат малко стар материал от произшествието и после щастливи моменти, което си е логично, но и изненада ще вкарат навярно.  Peace

А сега...  Wink

Оппа СЮРПРИЗ  Crazy - леко повдигат завесата и... нещо от сета с най-важните ни хора.



А тази вечер пак имаше акция в Туитър за часа на излъчване, ползваха този колаж.

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 00:05 от Cveti67

# 680
  • Мнения: 5 729
Здравейте АСК-и Hug Hug
Момичета HugБлагодаря ви за снимки,новини,за всичко.

Нека денят да е слънчев. Винаги носете в джобчето си усмивки и любов,
 които да раздавате на хората, които обичате и уважавате!

                     

Известно е, че пейзажите на плажа за ЗехМерчик също са известни, че вече са се появили четири нови героя. Двама мъже и две жени, една от тях ще играе новата прислужница.

                 

Омер много се уплаши, че може да изгуби Зехра и когато я видя, не можеше да скрие както страха си, така и радостта, че тя се намери, нежността й, любовта й и ревността, че той не е открил. Това е Омер.

Спокоен ден,дами bouquet и готови за улавяне на новини.

# 681
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!



Да ни е хубав, зареден с повече настроение и хубави новини денят!  Peace

Вичи  Hug



Тази сватба по принуда помним, но... друго е да си видим гълъбчета в един такъв ритуал, когато и сърцата им го желаят.  Peace

А колкото до снимките в Шиле снощи май до късно са снимали  newsm78, а и някои хора от техническият екип са решили да дават подсказки  Wink





В дъното, в близост до водата ми се струва, че е Еркан с бялата фанелка  newsm78



Да се надяваме скоро да видим и подобни промо снимки за сезона, като тези за началото на сериала. Нали и сайта на Стар в раздела за АСК ще трябва да заредят с информация.

# 682
  • Мнения: 1 732
Добър ден,момичета! HugЦвети,много до късно снимат ,ей..Скоро трябва да очакваме или фраг или промо на филма по новия канал..А този с бялата блузка и на мен ми се струва,че е Еркан.. Laughing

Имаме и официална снимка от канала,на която пише"Нов канал,нов сезон"



Гали,още вчера видях,че сте превели и 101 епизод,но не го качих,защото е плод на твой труд и логично ти да го правиш,но може би си заета или на почивка,а може и да нямаш възможност затова за тези нетърпеливите,извини ме,ще го кача ... Hug Heart Eyes

# 683
# 684
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Кат  Hug хубаво гифче  bouquet

Вили  Hug имаме вече първа официална снимка  Simple Smile, ами да дават и още де  Praynig

Благодаря и аз за бързия превод на бг Гали, Лазурит  Hug bouquet

А на сета днес явно е ден за почивка - едни работили цяла нощ, да се наспят, а други... са се забавлявали добре.  Simple Smile









Ама вече и Еркан се е показал  Wink



# 685
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НОВО!!!  Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен! bouquet bouquet bouquet

Добре дошла сред АСК-ите на mgergishanova! Любимите цветя на Зехра - за теб!



Да ни е жив и здрав новият технически екип! txtloves txtloves txtloves Обичаме го вече! Ако не е той, да ни подхвърля по някоя снимчица, макар и в работни моменти....ще има да чааааакаме от Еркан селфи!!!

СТРОГО ЗАБРАНЕНО Е СЕЛФИ - ЕРКАН - ХАЗАЛ! loveuuu loveuuu loveuuu

Вили, моля те, не се притеснявай, че качваш новите преведени серии на български! Аз нямам възможност винаги да ги поствам тук, понеже, през деня съм заета. Така, че разчитам на теб и на всички други момичета, щом видят качена серия в ютуб, да не се замислят, а да я "хвърлят" в темата. Стараем се с Марина да наваксаме с превода. Имахме и технически проблеми..., ежедневни служебни, домашни ангажименти, свободното ни време е вечер късно.
Тук е моментът да благодарим на Марина - Лазурит, за нейния дух, жар, упоритост и всеотдайност!
Благодаря ти, Марина! Обичаме те! Бъди ни жива и здрава!



Днес е качена в ютуб и 102 серия. Ето я:



Не се притеснявайте да слагате в темата новите преведени серии!!!

Вие сте пуснали всички нови снимки от днес, с коментари! Благодаря ви!

Момичета, тази снимка много ми хареса! И отприщи 2-3 въпроси в мен!


1. В кадър ли са или извън кадър?
Защото преди такива снимки бяха извън кадър. Но сега, не мога да определя. Имам предвид, че се виждат по-свободни отношения. След обяснението на Омер, е възможно и в кадър да са станали такива?!newsm03
2. Тази картина от Зехра ли е избрана или от леля Мюзеин? Хубава е! Съвременен стил.
3. След като са закачили тази картина, едва ли онова диванче (на което заспаха заедно, и се чудихме, къде им са краката) вече е там. Трябва ново диванче в съвременен стил...в тон с картината!!!
4. Гледам, че са замазали! Аферим!

Имало е и още снимки на тази Есма! Ами да ги пуска! Чакаме ги!

От мен - лека нощ!


# 687
  • Мнения: 2 492
Вай бе, много са  ни хубави Хазер ли са, Зехом ли са  Joy това вече не знам  newsm78 Да почват вече, да видим какво са ни измислили  ooooh! На първо време поне имаме успокоение, че са заедно, за после ще видим  Peace

# 688
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Хубав ден ни чак  Simple Smile - все някой ще ни зарадва с някой нов кадър, вече съм убедена в това, започнаха да го правят редовно  Peace

Гале, Про  Hug наистина са ни много сладки двамата на новата снимка - весели и щастливи изглеждат. А как го гледа тя... - даже и да не съм сигурна Зехра или Хазал е, дали е кадър за филма или Хазер между снимките... и не ми е толкова важно.  Simple Smile Аз виждам само сиянието на двамата, радостта да са заедно - харесвам ги и в роля и извън нея реално. Такава двойка досега не съм срещала.  Peace

А снимката наистина е предизвиква въпроси и размисли, картината и на мен ми харесва, но... къде точно е ще видим, като започнат сериите, Хазал седи във фотьойл...
И понеже кадърът ни е показан от Есма Айдън, да спомена, че това е една от най-активните фенки, посещавала е често сета и първа е пускала интересни снимки от там, дори веднъж в един от ефирните чатове беше спомената и тя.

https://webgram.co/p/BP0pPIogNsH

https://webgram.co/p/BUR9IgqlZgU

https://webgram.co/p/BUEp9gmFxgM



И... прекрасен ден, дано имаме и повече изненади  Peace

# 689
  • Мнения: 2 492
Добро утро!  Hug

И... прекрасен ден, дано имаме и повече изненади  Peace


Прекрасен ден и от мен  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт