Преброяване към момента на двойките, тройките и очакваните бебоци :-)

  • 4 590
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
И ние сме се омешали - момче и момиче - Николай и Елена, вчера станахме на 4 месеца Grinning Родени сме и живеем в София Wink

# 16
  • Мнения: 903
Две момичета - Силвия и Татяна, на 8м от Шумен Hug

# 17
  • Мнения: 216
И ние се включихме с ерген и мома.... Живеем си в София, но лятото ще ходим при баба в Стара Загора:)
ПС, а за братче и сестричка защо няма опция? Щото ние и батко си имаме:)

# 18
  • Мнения: 87
Присъединяваме се и ние- две момичета.

# 19
  • София
  • Мнения: 291
Две госпожици - Златослава и Ивайла. Живеем в София. Днес точно видях нова двойка бебета в квартала, още не се познаваме, но това са 4 или 5 близначета  Laughing

# 20
близнаци мом4ета.

Погледнете и старата тема "Нашите рожденници" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24146.0
и от там също може да допълните статистиките.

# 21
  • Мнения: 1 895
Към 1 март 2006г. според записаните в списъка на рожденниците сме били:

22 двойки младежи
25 двойки девойки
20 двойки дама и кавалер
2 тройки

Да видим има ли настъпили промени оттогава, както и какви попълнения очакваме Flutter

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Да се включим в преброяването и ние. Две момчета - Божидар и Христо на 8 месеца.

# 23
  • Мнения: 219
Две момчета - Александър и Владимир, родени на 14.03.2005 г. Живеем в София.

Нашите са две момчета Валентин и Александър родени 14. март. 2006г., засега от Пловдив newsm05

Поздрави на почти съименниците ни от Пловдив. Родени са на една и съща дата, но през една година и почти еднакви имена. Joy

# 24
  • гр.София
  • Мнения: 55
Ние се включихме в преброяването,но само с едната двойка Васи и Алекс,а за втората не ме пуска да гласувам не знам какво да правя.Дайте съвет моля

# 25
Божидар и Кристина Grinning

# 26
  • Мнения: 1 895
Ние се включихме в преброяването,но само с едната двойка Васи и Алекс,а за втората не ме пуска да гласувам не знам какво да правя.Дайте съвет моля

melita, аз съм виновна - задала съм в анкетата възможност за един отговор Rolling EyesНе знаех, че има мами и с по две двойки близнаци Hug Вече трябва да можеш за гласуваш и за другата двойка  bouquet

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 55
Благодаря ти за разбирането и доброто отношение Креми двойна доза  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 138
според статистиката, излиза че има повече двоийи момчета. мелита, не мога да не ти пратя едно цвете за това че си толкова смела и истинска майка  bouquet

# 29
  • Линдау
  • Мнения: 72
Две момчета - Александър и Владимир, родени на 14.03.2005 г. Живеем в София.

Нашите са две момчета Валентин и Александър родени 14. март. 2006г., засега от Пловдив newsm05

Поздрави на почти съименниците ни от Пловдив. Родени са на една и съща дата, но през една година и почти еднакви имена. Joy
Опа малко съм объркала на 14 март 2003г.  EmbarassedКъде ли ми е ума? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт