евтините магазини в София?!?

  • 3 281
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 156
И аз подкрепям пакостник. Дрешките са качествени и на по-ниски цени в сравнение с Малечко. А има от едни и същи фирми.

# 16
  • Мнения: 207
На захи са много качествени дрешките за бебишоци.Когато Криси беше бебе най-доволна бях от техните бодита и цените са средни нищо,че е склад.

# 17
  • Мнения: 1 170
Здравейте, муцинки Grinning . Ами то явно Пакостника си е най- добрата оферта, тъй че директно натам се изстрелвам.
Много ви мерси, още веднъж за отговорчетата. Heart Eyes

И малко ОФФ:
Stryper, как си, миличка? Виждам, че вече се радваш на беборанчето Hug. Не ми се учудвай, аз във вашите майски теми не съм писала, но ви чета с удоволствие Flutter Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 323
Аз също съм за Пакостник Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 293
каква е тая бяла къща дайта адрес ????????????????
 Аз пазарувам предимно от склада на Сали. има и неща които не са на Сали а на "ЛИ", на Светли  и тн  Не съм ходила в Склада на Захитекс не мога да кажа, а и  във Вис Виталис провери...
 Леко раждане ти желая...

Миналата година като ходих в склада на Сали, даваха само на фирми да пазаруват оттам. Да не са сменили случайно политиката?  Thinking

# 20
  • Мнения: 4 970
Аз купувам редовно на племенниците ми най-разли4ни дрешки на Сали от техния магазин,който е на 5-те кьошета.цените ми се виждат доста евтини-представям си какви са в склада Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Къде им е склада на САли?

# 22
  • Мнения: 631
Бялата къща е в ж.к. Хаджи Димитър  точен адрес не знам, но е до моста Чавдар лесна е за намиране

# 23
  • Мнения: 631
А и там наистина е предимно за бельо, ританки, бодита. По - така дрешките не са им много разнообразни, но аз съм много доволна

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Аз купувам редовно на племенниците ми най-разли4ни дрешки на Сали от техния магазин,който е на 5-те кьошета.цените ми се виждат доста евтини-представям си какви са в склада Crazy
Интересно ми е кой магазин на 5-те кьошета е фирмен или се представя за такъв?Знам един срещу Св.Георги,в който продават неща на Сали,но мисля,че не е на Сали.
Къде им е склада на САли?
склада им е в банишора

# 25
  • Мнения: 607
Аз купувам редовно на племенниците ми най-разли4ни дрешки на Сали от техния магазин,който е на 5-те кьошета.цените ми се виждат доста евтини-представям си какви са в склада Crazy
Интересно ми е кой магазин на 5-те кьошета е фирмен или се представя за такъв?Знам един срещу Св.Георги,в който продават неща на Сали,но мисля,че не е на Сали.
Къде им е склада на САли?
склада им е в банишора
На'' Ботев'' има един детски магазин точно до 5те кьошета.Сигурно за него става въпрос.Аз лично от там не съм пазарувала и не знам дали е на Сали.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 711
Магазина,намиращ се на Ботев е на Соли Т и няма нищо на Сали.

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393


Миналата година като ходих в склада на Сали, даваха само на фирми да пазаруват оттам. Да не са сменили случайно политиката?  Thinking
[/quote]


   Не са сменили политиката,все още продават само на фирми. Peace

# 28
  • Мнения: 4 970
Магазина,намиращ се на Ботев е на Соли Т и няма нищо на Сали.
ooooh! Embarassed Blush CrazyГрешката  е моя!Извинявайте Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
Магазина,намиращ се на Ботев е на Соли Т и няма нищо на Сали.
ooooh! Embarassed Blush CrazyГрешката  е моя!Извинявайте Praynig
Жалко точно си мислех,че има в околността някой магазин,който съм изпуснала,а ти сега ми охлади ентусиазма!

Общи условия

Активация на акаунт