Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 485

  • 44 665
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395

А девойките в лодката изглеждат плачевно ...като да са ги взели на стоп в морето  Rolling Eyes :shock


ми може и така да е станало rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Марги, на мен само Емко 2, отстъпвам ти Орлето на теб Laughing

# 706
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, тогава за Профчето ли остава Аман Mr. Green

'айде Наде, Феми като по-непретенциозна ти преотстъпва Емко 3, ти на нея Емко 1 и закриваме съдебното заседание tooth

Забравих да се зарадвам за Киво и Ча, а дано Party

# 707
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Бел, тогава за Профчето ли остава Аман Mr. Green

'айде Наде, Феми като по-непретенциозна ти преотстъпва Емко 3, ти на нея Емко 1 и закриваме съдебното заседание tooth

Забравих да се зарадвам за Киво и Ча, а дано Party
Ама надали hahaha

ПрофА ЩИ направи рекламация hahaha Всъщност не е сигурно, може да е Аман, ама още минава за агнешко hahaha

# 708
  • Мнения: 27 464
 Остъпвам на баджаначката Емко 3 ма Яманко ни го ЩЪ  Naughty  за него никой не протестира   tooth

  с Дидето си запазваме правото за лудогорския зависи  от килата и релефа  Mr. Green Joy



  Crazy 

# 709
  • Мнения: 832
Ох , добре ще взема Яман....едвам ме навихте   Embarassed Спомням си ,че като го видях първата серия с блузката каки  Heart Eyes отслабнал .....направо подлудих всички у нас . Първата серия я гледах поне 5 пъти на турски ...после във Вики докъдето имаше на руски ...и П на брой на български . Но и от Емко 1 ,2, 3  въобще не се отказвам .

Феми  #Crazy Киво все по-готин го слагаш ....Филм с двамата заедно ще е не обикновена бомба ,а направо атомна .....Плюс това по непотвърдена информация на Киво персонажа е супер боксьор с бизнес нюх ......номинация за Пулицър и място в залата на Славата.........
А Коджа Юсюф ....с прякор ужасния турчин ....САМО ПЛОЧКИ, РЕЛЕФ ......останалото до 144 кг сланина  Mr. Green дали е имал фенки ....ако е нямал ...сега ще проима    Joy Joy Joy Joy Joy

Кръстиха ги Тайфата от Чешме

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 18:46 от diana72

# 710
  • Мнения: 27 464
   що трябва да e сланина  ooooh!  Кобрата колко тежи  да не тръски сланини я  Naughty

 Ча би трябвало да  тренира с тренер борба .    Ако август почват  трябва да яде кат разпран кюфтаци , пържоли , салати  Joy    Дано не пие анаболи  само тва  липсваше  ooooh!

 

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 19:07 от femmi2

# 711
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Разбрах, разбрах.... до една сме в правилното отделение hahaha Аз посочих Чачовите роли съотнесени към нашата поява в диспансера, мА вие всички с рекламациите hahaha Мога да споря ожесточено най-вече за Орлето и Емко 2 Mr. Green

Феми, той и по време на Ичерде видимо беше, че е ял като разпран. Отрано се е готвил за новата роля Laughing

# 712
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ох бе Маргиии hahaha

Диде, Пулицър е за писатели и журналисти, тряА да измислим нещо за кино, че баш за Оскарите няма да додрапат, ако ще и да са Чачо и Киво в комплект hahaha

Безсрамниците започват снимки на 24.07. Официална информация.

# 713
  • Мнения: 27 464
  Абе не е шишко . Девочката разказа, че е  слаб и се изненадала

# 714
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ми Феми, тя ако не се лъжа и Дуйгу беше описала като хубаво момиче, как тогава да ѝ вярвам сляпо на думите за Ча Laughing Очите виждат това, което търси душата Laughing Peace

# 715
  • Мнения: 832
Начин и аз се сърдя  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Вчера като сложих линка за колоритния мениджър на Лудогорски ...кой го прочете .... Crossing Arms Crossing Arms

Човека е натрупал милиони на стоковата борса след като се е отказал от бокса . Бил е мениджър на шампионите в тежка категория Корбет и Джефрис . Брейди губи спестяванията си в световната криза на Уолстрийт през 1929 , но е успял да възвърне парите си продуцирайки след няколко години Street Scene написан от Elmer Rice , който печели награда Пулицър и носи на Брейди половин милион долара ....

Всъщност мениджъра на Коджа Юсуф ще се окаже много интересна личност .Човек ,който наред с боксовите шампиони е продуцирал над 250 пиеси на Бродуей  Peace

# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Начин и аз се сърдя  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Вчера като сложих линка за колоритния мениджър на Лудогорски ...кой го прочете .... Crossing Arms Crossing Arms

Човека е натрупал милиони на стоковата борса след като се е отказал от бокса . Бил е мениджър на шампионите в тежка категория Корбет и Джефрис . Брейди губи спестяванията си в световната криза на Уолстрийт през 1929 , но е успял да възвърне парите си продуцирайки след няколко години Street Scene написан от Elmer Rice , който печели награда Пулицър и носи на Брейди половин милион долара ....

Embarassed Embarassed Embarassed
Вярно Embarassed  Върнах се да го прочета още веднъж, защото вчера признавам го минах по диагонала, че още съм потресена от това в което ще играе Чачослав и за другите герои ми е през многоточието.... Rolling Eyes А мениджъра ще се окаже наистина много интересна личност Peace
Скрит текст:
По неофициална информация продуцента на новия филм на Чаатай Улусой , посветен на живота на легендарния турски борец Коджа Юсуф ,са предложили на Къванч Татлъту да изиграе ролята на неговия мениджър  Уилям А.Брейди, който се е  прославил не само със своята кариера в бокса , но и с блестящите си продуцирания на бродуейски мюзикъли , които са му донесли световна слава  . Всъщност Уилям Брейди също е бил лауреат за наградата "Пулицър"  . Официално е влязъл в  в музея на  славата на бокса  през 1998 година.

https://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http … y&prev=search

Засега не е  известно , дали Къванч е приел това предложение   (въпреки , че лично заяви , че през есента му предстой пътуване в Америка за работа над филм ,чието  заглавие засега  не е известно  ). Ако това е така  , то ни очаква  филм не за  една , а за две легенди на световната борба  .

Yayla Sanat Medya - нова компания, принадлежаща на  финансовата  група Yayla Grup, не много известна на картата (представяме на  вашето  внимание рекламата , която ще бъде да започне с  филм на Чаатай), затова логично търси да произведе  ефект на  "избухваща бомба", предлагайки  роли на най- популярните актьори на  Турция. Само ,че засега трябва да се радваме сдържано, в турското филмово изкуство са  възможни неочаквани промени  (да не забравяме , че за последната половин година за  Берен Саат се провали участие  в два филма). Чакаме официално потвърждение на информацията .







От  Уикипедия
Деца на Коджа Юсуф
Коджа Юсуф има две деца от съпругата си Рефие – Мехмет и Хюсеин.


Сега остава да разберем на коя актриса ще предложат ролята на жена му ....

# 717
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
 newsm18 Емко, 1, 2, 3 newsm18 Емко, 1, 2, 3 newsm18 Емко, 1, 2, 3
 Joy Joy Joy

Аманко си го взимайте  Crossing Arms

Диде, нямах време да чета  Embarassed

В Уикипедия пишеше, че Коджа Юсуф е тежал 136 кг. Peace Нормален мъж висок 1,90м си тежи около 100-110 кг. Малко по-ячък вече надхвърля 120. Кльощавите няма ги броим. Аз съм много тежка например. И като видя някоя, два пъти по-дебела от мен, която се оказва тежи по-малко поне с 2 кила  Mr. Green, страшно се ядосвам.  ooooh! ooooh! Много съм набита, а мускулната маса си тежи повече от леката мастна тъкан. 33uu Въпросният борец е бил як мъжага, а не сумист.

# 718
  • Мнения: 27 464
 Сори  не четох инфото за мениджъра  Blush


 

  

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 17:19 от femmi2

# 719
  • Мнения: 21 201
Феми, няма нужда да го преотстъпваш от третия сезон ПЕ, вече се изказах Laughing по въпроса. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт