Какво обличате за сватба?

  • 18 393
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 756
Скрит текст:
не е лоша на живо, но не е моята рокля  Laughing
И на мен не ми харесва цветът. Жълтото го обичам светличко, да лъха на свежест. И роклята не е моята. Но пък и тя е подходяща за сватба, нищо, че на нас не ни допада. Все пак не това въпросът. Ако трябваше да избирам м/у двете - зелената, ама на НСЧ  Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 17 778
Роклята на Зара е по- подходяща. Peace

# 62
  • Мнения: 13
Роклята на Зара е по- подходяща. Peace


И това на Зара ви харесва ? Та това е ежедневна рокля !
Въпрос на вкус.

# 63
  • София
  • Мнения: 17 778
 Не ми, но е по- подходяща кройка от другата според моите представи. Другото си ми мяза на кичозна бална роклА от сергиите в Асеновград. (нали там бяха купищата бални рокли)

# 64
  • Мнения: 7 325

И това на Зара ви харесва ? Та това е ежедневна рокля !
Въпрос на вкус.
Не само на вкус. При нас такава рокля мога да сложа е неделя или вечер да пия нещо, но в делничен ден да ида на пазар с нещо подобно е леко неподходящо.

# 65
  • Мнения: 4 942
За жълтата рокля да кажа само, че изобщо не ми харесва, нито дължина, нито цвят, нито самия модел. И не ми е подходяща за сватба. Моделката и обувките я правят да изглежда още по - зле. Grinning Moe мнение, разбира се.

# 66
  • Мнения: 6 299
За същата зелена рокля става въпрос РЪКАВИТЕ ЩЕ БЪДАТ СКЪСЕНИ Simple Smile
И аз съм на мнение, че не е подходяща и въобще няма Ви е удобна. Топло ще Ви бъде,  ще Ви се оплита в краката като ходите и като танцувате, осъбено ако решите да изиграете някое БГ хоро.  В обичайните случаи БГ сватбите не са толкова официални събития, че чак дълги рокли да се обличат. Дори кумата, шаферките, свекървата и тъщата са с рокли или костюми до коленете или дори по-къси/ако са млади и с хубава фигура разбира се/. По-скоро за Вас като млада госпожица би било подходящо да облечете нещо по-феерично и по-късо и пак да е по-официално.Не е задължително да сте с много високи токчета. Ето тук има интересни и не скъпи тоалети www.lucybg.com/modeli/rose-2017.html

# 67
  • London, UK
  • Мнения: 301
За същата зелена рокля става въпрос РЪКАВИТЕ ЩЕ БЪДАТ СКЪСЕНИ Simple Smile
И аз съм на мнение, че не е подходяща и въобще няма Ви е удобна. Топло ще Ви бъде,  ще Ви се оплита в краката като ходите и като танцувате, осъбено ако решите да изиграете някое БГ хоро.  В обичайните случаи БГ сватбите не са толкова официални събития, че чак дълги рокли да се обличат. Дори кумата, шаферките, свекървата и тъщата са с рокли или костюми до коленете или дори по-къси/ако са млади и с хубава фигура разбира се/. По-скоро за Вас като млада госпожица би било подходящо да облечете нещо по-феерично и по-късо и пак да е по-официално.Не е задължително да сте с много високи токчета. Ето тук има интересни и не скъпи тоалети www.lucybg.com/modeli/rose-2017.html


Няма как да се съглася с мнението Ви. Какво значение има дали сватбата е българска или не, тя пак си е официално събитие. В последно време забелязвам, че много млади момичета от гостите, както и шаферки избират да са с дълги рокли. Ако на сватба не можеш да облечеш дълга рокля тип "бална" не знам на кое събитие можеш. Не смятам, че в роклята ще й бъде чак толкова топло, особено ако се скъси ръкава. В днешно време не мисля, че има ресторант без климатици. А колкото до удобството всеки сам си преценява, но съм виждала много момичета да танцуват хора и с дълги рокли. Давам мнение не само като бъдеща булка, която ще е цяла вечер с дълга рокля, а и като човек канен на сватба на която планирам да нося пак дълга рокля. Къси рокли може да се носят в ежедневието по много поводи - рожден ден, нова година, фирмено парти, докато дългата за мен е по-официална и се вписва перфектно на сватба.

# 68
  • Мнения: 6 299
За същата зелена рокля става въпрос РЪКАВИТЕ ЩЕ БЪДАТ СКЪСЕНИ Simple Smile
И аз съм на мнение, че не е подходяща и въобще няма Ви е удобна. Топло ще Ви бъде,  ще Ви се оплита в краката като ходите и като танцувате, осъбено ако решите да изиграете някое БГ хоро.  В обичайните случаи БГ сватбите не са толкова официални събития, че чак дълги рокли да се обличат. Дори кумата, шаферките, свекървата и тъщата са с рокли или костюми до коленете или дори по-къси/ако са млади и с хубава фигура разбира се/. По-скоро за Вас като млада госпожица би било подходящо да облечете нещо по-феерично и по-късо и пак да е по-официално.Не е задължително да сте с много високи токчета. Ето тук има интересни и не скъпи тоалети www.lucybg.com/modeli/rose-2017.html


Няма как да се съглася с мнението Ви. Какво значение има дали сватбата е българска или не, тя пак си е официално събитие. В последно време забелязвам, че много млади момичета от гостите, както и шаферки избират да са с дълги рокли. Ако на сватба не можеш да облечеш дълга рокля тип "бална" не знам на кое събитие можеш. Не смятам, че в роклята ще й бъде чак толкова топло, особено ако се скъси ръкава. В днешно време не мисля, че има ресторант без климатици. А колкото до удобството всеки сам си преценява, но съм виждала много момичета да танцуват хора и с дълги рокли. Давам мнение не само като бъдеща булка, която ще е цяла вечер с дълга рокля, а и като човек канен на сватба на която планирам да нося пак дълга рокля. Къси рокли може да се носят в ежедневието по много поводи - рожден ден, нова година, фирмено парти, докато дългата за мен е по-официална и се вписва перфектно на сватба.
Моля, Ви се не казвам, че авторката трябва непременно да се съобрази с моето мнение. И не казвам, че изобщо не се обличат дълги рокли! Обличат се и то най-вече от момичета, които наскоро са били абитиурентки например, за да има къда да си ги покажат, поне още веднъж. Казвам, че по-късият тоалет е по-практичен. А който както иска да се облича. Булката ясно, че обичайно е с дълга рокля, но и там вече забелязвям избор на къси варианти.

# 69
  • London, UK
  • Мнения: 301
Съвсем не казвам, че къса рокля, не е по-практично. Просто много зависи каква е роклята. Ако става въпрос за тази от Зара, смятам, че е напълно неподходяща. Много ежедневна и обикновена е според мен. Ако някой дойде на моята сватба с подобна няма да ми стане приятно, тъй като според мен би било показателно, че изобщо не са се замислили за типа събитие и дрес кода. Все пак като булка аз съм се постарала, ресторантът ще е украсен, всичко ще е изпипано и някой да дойде облечен в нещо с което би отишъл на кафе или бар е неуважително. Аз поне така го виждам, по-добре малко по-официална от другите отколкото обратното. Въпрос на мнение и лично усещане.

# 70
  • Мнения: 5 549
Още едно мнение за зелената рокля! Няма такова нещо като прекалено официално, когато става дума за сватба! Дори и да си по-елегантна от кумата и шаферките, проблемът е техен, не твой. Да са се постарали малко повече! Единствено булката не трябва да е засенчена на такова събитие! Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 17 778
Въпрос на възприятия, наистина.
Честно казано, ако някой дойде на моята сватба като експонат за изложение на камъни, също ще го регистрирам като неуместно. Но не бих си казала: защо не са се постарали за мен, аз съм се постарала. #Crazy Нима на сватбите си сте се старали с роклята заради гостите, а не за себе си Laughing Старанието идва откъм посрещане, обстановка, кетъринг и т.н.,

# 72
  • London, UK
  • Мнения: 301
Въпрос на възприятия, наистина.
Честно казано, ако някой дойде на моята сватба като експонат за изложение на камъни, също ще го регистрирам като неуместно. Но не бих си казала: защо не са се постарали за мен, аз съм се постарала. #Crazy Нима на сватбите си сте се старали с роклята заради гостите, а не за себе си Laughing Старанието идва откъм посрещане, обстановка, кетъринг и т.н.,

Точно защото ние се стараем за всички тези неща - посрещане, ресторант, украса и така нататък (дори и роклята да си е за мен тя по някакъв начин определя стила на събитието) според мен е нормално гостите да вложат малко мисъл при избора на тоалет.

# 73
  • Мнения: 10
Благодаря ви за мненията Момичета!
Може да е малко глупаво от моя страна,но показах зелената рокля на булката просто така за да видя и според нея дали ще е прекалено официална (макар,че всеки има различен вкус и за мен не е чак прекалено официална).
Според нея също е малко в повече....
Аз продължавам да разглеждам,но нищо не ме грабва така както тази рокля.
Започвам да се чудя щом това е прекалено официално...значи с нещо ежедневно ли да отида на сватба?!?!
 newsm78 newsm78 newsm78 Embarassed

# 74
  • London, UK
  • Мнения: 301
Това е много странно, но щом булката смята, че е прекалено явно си знае мястото на сватбата и в какъв стил е подготвена. Не смятам, че трябва да облечеш нещо ежедневно. Аз като булка не смятам, че има такова нещо като прекалено официална рокля за сватба, но всеки има право на мнение. Аз бих те посъветвала, ако имаш време до сватбата да разгледаш в ebay за рокля. Моите шаферки от там си избраха модел, но трябва да чакаш за доставка поне 3-4 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт