Къванч Татлъту в Cesur ve Güzel-Дръзки и красиви /минали проекти и партньори/-65

  • 82 856
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 642


    Привети, момичета!


    Али,

   
Цитат
Орси  Hug  Love
И на мен ми е противен.И в ПО играеше същата роля на плъх.

Ръза също не го понасям,но той поне играе за себе си.Има някаква интелигентност в образа му.
Той самият даже се самоопредели като национално богатство едва ли не  Smile,но така и не бил обичан и оценен  ooooh! ooooh!
А Туран е един паразит.
Като усети, че и той ще загази и отказа да съдейства,не искаше да даде името на третия отвлечен.

   Много точен паралел между  образите изиграни от този актьор и тези на Ийт. Така си е. И явно от това ми е толкова неприятен. А Ийт и в Езел  прави отрицателна роля, но пак сам за себе си. Там не ми беше така неприятен както Реза тук.

   Айри,

   
Цитат
Ако се окаже просто завист и ревност,както Джес обясни на Сюхан в колата,че това е тяхната съдба,наистина ще издиша това хрумване на сц. само в името на съспенса,да си послужат с Бану  Peace


Тамер/Тахсин и на мен ми е слабост,въпреки че не съм си спестявала критиките и обвиненията към Тахсин.
Затова ми хареса,че търсят начин да се осъзнае героят,да преосмисли поведението си,а и околните му също  Peace


   И на мен ми харесва, но да не забравим, че цялото зло тръгва от него. Е, без да търсим първопричината в изоставилите децата си родители и т.н. Ще се върна за кратко на една тема тук във форума, че хората си се раждат и лоши. Не е само до среда и начин на отглеждане на детето. От малкото, което дадоха в първите серии стана ясно, че Тахсин си е бил проклето дете.   

   За Бану хич, ама хич не съм съгласна със сценаристите! Дори и да се намери някаква обоснованост, много чернилка натрупаха около главните герои.

   "Сватбите" на Къванч!


   



    Момичетаааа, пожелавам ви много шорти това лято! Grinning


    Фенчето Hug май ще си дойде с превода на серията!

   

# 61
  • Мнения: 18 640
новааа - в ИГ на Киво

 Heart Eyes Heart Eyes


за 7 минути, 8000 лайка Crazy

и май наистина е тръгнал на лов Wink Wink

Али Heart Eyes
аз пък клоня, към това, че не е способна Бану Whistling
ама явно в главите на СЦ е способна Laughing
Тахсин, колкото и глупава да ни се стори амнезията му, си има цел и послание Peace
Джес със сигурност съжали, не само заради Сю....в същината си той е много добър и състрадателен Heart Eyes

Цитат
При Тахсин и Джахиде се получи куриоз-един път няма да имат вина в конкретния случай,но името им работи против тях  ooooh!

абсолютно Laughing

м/у другото, в темата за сериала, има линк към превода на Червения Истанбул Peace
мисля, да го изгледам....

Последна редакция: сб, 10 юни 2017, 13:53 от Airra

# 62
  • Мнения: 4 642
новааа - в ИГ на Киво

 Heart Eyes Heart Eyes


за 7 минути, 8000 лайка Crazy

и май наистина е тръгнал на лов Wink Wink


    Нещо става активен в инстаграма си.

    Съдейки по част от пушката, която държи - да. Не ми харесва тази дейност, ловът!

   

# 63
  • Мнения: 18 640
новааа - в ИГ на Киво

 Heart Eyes Heart Eyes


за 7 минути, 8000 лайка Crazy

и май наистина е тръгнал на лов Wink Wink


    Нещо става активен в инстаграма си.

    Съдейки по част от пушката, която държи - да. Не ми харесва тази дейност, ловът!

    

мда връща се в ИГ си, което е супер за феновете му newsm68

коментар в ТТ thumbsup

Цитат
King is really back



.................

 ooooh!
Цитат
Подпись под видео: что- то случится в четверг.
Пишут, что вроде бы Рыза с пистолетом в поместье Алемдароглу...Sad


https://www.instagram.com/p/BVJ1PAJl4_q/?taken-by=yigitozsener

Последна редакция: сб, 10 юни 2017, 14:20 от Airra

# 64
  • Мнения: 4 642



   С тези логвания много неща не виждам. Но  на 67 години не ми се правят n брой пароли. Поща, фейс, скайп, НАП, телефон...Малко в повече ми идва.  Grinning

  Преди да изляза почвам да гледам Червеният Истанбул с превод. Видях го в другата тема.


  Почивка!


 

# 65
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айричка  Heart Eyes  bouquet

Най-много ме радва и мен активността в ИГ.

Благодаря и за информацията за Червения Истанбул и аз имам желание да го погледна.


Добър,състрадателен,великодушен човек е Джес  Heart Eyes
Малко е импулсивен,когато се отнася до любимите му същества,но кой ли може да го вини след всичко преживяно.....
Обаче като си отдъхна,като се поуспокои,беше уникален чаровник  Heart Eyes Heart Eyes
Толкова сладко се опитваше да бъде строг със Сюхан и да я накара да се нахрани  Heart Eyes


Също и когато се "чудеше" дали да каже "да" на сватбата  Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes



А изненадата със сватбата беше един път.....много добра идея,изключително красиво място и жест към любимата.
В крайна сметка все пак сватбата беше оригинална,начинът,по който се осъществи също, младоженците-прекрасни  Heart Eyes





Орси  Hug
тук мисля,че ще можеш да го видиш
https://scontent-ams3-1.cdninstagram.com/t50.2886-16/19053976_14 … 76741371904_n.mp4


Джес настояваше охраната да остане,явно не са го послушали  ooooh! ooooh! ooooh!
Дали наистина е успял Ръза да се промъкне в къщата.....

# 66
  • Мнения: 18 640

Добър,състрадателен,великодушен човек е Джес  Heart Eyes
Малко е импулсивен,когато се отнася до любимите му същества,но кой ли може да го вини след всичко преживяно.....
Обаче като си отдъхна,като се поуспокои,беше уникален чаровник  Heart Eyes Heart Eyes
Толкова сладко се опитваше да бъде строг със Сюхан и да я накара да се нахрани  Heart Eyes

 thumbsup




по-късно и от сватбата....
която наистина си беше прекрасна, романтична, зелена, усмихната Heart Eyes Heart Eyes

не знам какво ще се случва в следващата серия newsm78 Whistling

ама няма да го преживея, ако някой от тях умре Confused Confused
или нямаме хепи енд Crossing Arms
но Туба май държи на щастливия край на сериалите си newsm78

до после Simple Smile

# 67
  • Мнения: 924
 tooth tooth toothЗдрасти на всички!  Hug Hug Hug

новааа - в ИГ на Киво

 Heart Eyes Heart Eyes


за 7 минути, 8000 лайка Crazy

и май наистина е тръгнал на лов Wink Wink


От Киво ще излезе страхотен трапер. Нищо, че е с толкова слаба екипировка и  си е забравил...цевта.  tooth  tooth tooth Важното е да бяга бързо в обратна посока и да катери чевръсто дърветата, като му изскочи нЕкоя дива свиня  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А сериозно, всяка мъжкарска дейност, направо му лепне на изгледа. Супер!  newsm53

-------------------------
Хора, това с Бану, още не ми дава мира. Доста нелепа история. Обаче, Бюлент, след провалената сватба, каза на майка си, че е срещнал Бану и затова му се е развалило настроението. А де факто, тя на тази сватба не присъстваше официално. Възможно е, той да лъже, но е визможно и тя да се е прокраднала с отровата newsm78 А на състоялата се сватба, изглеждаше толкова бяла. Никакъв намек, дори и сянка в погледа, че е замесена.

Единственото ми обяснение е - шизофрения. Някакво такова тежко раздвоение на личността. М? newsm78
Сещам се, че в началото загатнаха, че има и суициден опит.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 18 640
tooth tooth toothЗдрасти на всички!  Hug Hug Hug

новааа - в ИГ на Киво

 Heart Eyes Heart Eyes


за 7 минути, 8000 лайка Crazy

и май наистина е тръгнал на лов Wink Wink


От Киво ще излезе страхотен трапер. Нищо, че е с толкова слаба екипировка и  си е забравил...цевта.  tooth  tooth tooth Важното е да бяга бързо в обратна посока и да катери чевръсто дърветата, като му изскочи нЕкоя дива свиня  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А сериозно, всяка мъжкарска дейност, направо му лепне на изгледа. Супер!  newsm53



естествено newsm10 smile3521

мъжкар отвсекъде Crazy Crazy

ама си го представих с дивата свиня, подире му hahaha hahaha hahaha

за Бану.....
хм, не ни е чак толкова дълбокомислен сценария, че да я изкарат с шизоидно поведение newsm78  Whistling

...............


ама ме изкефи, че нямаше чорапи Wink Joy Joy Joy

# 69
  • AMS
  • Мнения: 6 434


Привет, дружки!!!
Благодаря за интересните постове!!!







 Орси, аз не търпя Туран
 и още повече ме е яд на него, че ми обърка сценария.
 Ако беше по моя сценарий, сега нямаше да се чудя за Бану.
 Прехвърлям 30-ти епизод и все откривам кадри, които не съм забелязала.
 Бану до прокурора на сватбата!? >>>



 
 Дружки, приятелят на Къванч, Уесли Снайдер вчера имаше рожден ден.
Скрит текст:
Събитието съвпадна и с мач от квалификациите за Световното,
 където България и Холандия са в една група.
 Холандците паднаха от България в предишния мач и беше голяма драма.
 Смениха треньора веднага.
 За снощния мач, новите треньори поканиха играчи,
 които бяха заявили, че се отказват от националния.
 Победиха с 5 на 0.
 Снайдер беше поканен специално, отбеляза гол
 и постави рекорд за най-много участия в националния отбор.
 Мачът беше посветен на него. Ето видео >>>
 https://www.facebook.com/onsoranje/videos/10154700465367634/?pnref=story



 На транспаранта от името на децата на Снайдер пише -
 Ние сме горди с теб татко!

 Припомням ви още веднъж за анкетата в подписа ми.
 Вижте колко сме напреднали. Остават още два дни.
 Гласувайте >>>

# 70
  • Мнения: 4 642
      Али, много благодаря за помощта!

      Мире,

    
Цитат
Сещам се, че в началото загатнаха, че има и суициден опит.


      newsm78 newsm78 Губи ми се спомеът, но ще видим в следващата серия. И пак, ще се потретя, много ми идва тази измишльотина.

     А Къванч, тепърва си сглобява пушката!  Grinning Дано да я сглоби, докато не се е появило нещо.

     За Инстаграма си мисля зали той слага или от негово име слагат. Да не би Башак да е престанала да слага!? И ако да, защо?

    Вие, техничарките що не поразузнате нещо, а?

    До довечера!

    А, погледах около 30 минути от ЧИ. Ще видя. Засега ми изглежда на интелектуално кино, но дали ще го приема като искрено...Ще видя.

# 71
# 72
  • Мнения: 18 640
Дива Hug
мерси за спойлера, фенка съм на Холандия/от времето на Ван Бастен/ и се изкефих и за Уесли Peace Wink
да му е честит РД!!

за гласуването Peace

Орси Hug, няма как да разберем, дали Киво си качва снимките, колкото и да сме техничари Joy Joy Joy
а Башак си е активна, като винаги Wink

това е последно от нея
Скрит текст:
споко не е снимка Mr. Green


Последна редакция: сб, 10 юни 2017, 17:09 от Airra

# 73
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Който и да публикува от ИГ на Къванч,днес работи за нас  Party Party Party

https://www.instagram.com/p/BVKaJTljAnK/?r=mg1










Айри  Heart Eyes  bouquet благодаря,че си онагледила любим момент

Мирче  Hug  bouquet пропуснах да те поздравя за поредното чудесно клипче

Дива  Hug  bouquet,Диде  Hug  bouquet


# 74

Общи условия

Активация на акаунт