Къванч Татлъту в Cesur ve Güzel-Дръзки и красиви /минали проекти и партньори/-65

  • 82 876
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 642


     Дидиии, благодаря!


      Айри, и на теб благодаря за отговора! Но аз точно  Башак имах пред вид, когато помолих за нещо ново от нейния инстаграм. Иначе знам, че не може да  се разбере кой е сложил снимката. Ама, моля ви се... Grinning. Знам какво не мога и не знам, ама чак толкова не съм неграмотна, я! Няма ли нещо за Къванч там.

# 76
  • Мнения: 18 667
Който и да публикува от ИГ на Къванч,днес работи за нас  Party Party Party

https://www.instagram.com/p/BVKaJTljAnK/?r=mg1

Скрит текст:









Айри  Heart Eyes  bouquet благодаря,че си онагледила любим момент

Мирче  Hug  bouquet пропуснах да те поздравя за поредното чудесно клипче

Дива  Hug  bouquet,Диде  Hug  bouquet



Али Heart Eyes
да Party Party

усещам го в много добро състояние на духа Wink Wink
направо ни засипа Joy Joy Joy

Диде, мерси Simple Smile Hug

Орси Hug, ами явно не съм ти разбрала въпроса Joy Joy
нещо за Киво няма там/в ИГ й/ и рядко се появява Wink


 hahaha hahaha hahaha



приятна вечер Hug

# 77
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Диди  Hug благодаря,че ни донесе превода  bouquet
сърдечни благодарности за превода и на момичетата  bouquet bouquet bouquet

Айре  Heart Eyes

Цитат
усещам го в много добро състояние на духа Wink Wink
направо ни засипа

все така да продължава  Party Party Praynig


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Приятна вечер и от мен  Hug

# 78
  • Мнения: 4 642
усещам го в много добро състояние на духа Wink Wink
направо ни засипа Joy Joy Joy




приятна вечер Hug




    Ауууу, Айри, твое творение ли е? Мнооого силно звучене - в  синхрон с нашите чувства!  bouquet

    И за активността в инстаграма също!   newsm10

# 79
  • Мнения: 18 667
не е мое Laughing

 Simple Smile


# 80
# 81
  • AMS
  • Мнения: 6 441


   Благодаря за всичко сложено в темата!!!



   
   Лека вечер, дружки!!!


# 82
  • Мнения: 18 667

 newsm10 newsm53

..................

Дива, голяма красота си направила Peace Hug


лека Hug

# 83
  • Мнения: 18 667
Добрутроо Hug



Цитат
"Я увидел в аэропорту Кыванча Татлытуга. Я сказал ему: "Братец, можно я тебя обниму?". Я так волновался. Он ответил: "Иди-ка сюда, тигрёныш ". Он обнял меня, спросил как у меня дела. У него было совсем мало времени, но он смог уделить внимание мне. Мы с ним немного поговорили, да, он даже использовал реплики Кузея Текиноглу во время разговора со мной! Братец, я благодарю тебя, ты великолепный человек."

ех този Киво Heart Eyes



хубава неделя Hug

# 84
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро  Hug Hug Hug







Мирче  Hug   Дива  Hug

Айре  Heart Eyes благодаря за кафенцето  Hug bouquet

дали ще видим продължение на сватбата  Rolling Eyes


Дано днес  пуснат някоя позитивна снимка от сет без оръжия  Wink

Хубав и спокоен почивен ден  Hug

# 85
  • Мнения: 18 667
Али Heart Eyes Hug
според мен ще видим newsm78
и тоя розовия бус, сигурно е за тях??

Прокурора и Джахиде, вече играели и във Фи Whistling
няма празно Joy Joy Joy

красоти от Тамара




имам чувството, че днес Фенка Heart Eyes, може и да се върне Wink newsm78

Последна редакция: нд, 11 юни 2017, 12:31 от Airra

# 86
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айре  Heart Eyes

ами дано да видим  Praynig

Наш прокурор и Джахи сигурно са на гости само във Фи-то  newsm78
Аз не съм го започвала,но бях видяла снимки от първите епизоди,в които участва и една актриса,която играеше и в Града.
Затова предполагам,че и те само са наминали натам  Simple Smile
Айде без прокурора може и да минем  ooooh!,ама Джахито има още работа, все още не е родила  Grinning
Между другото очаквам нещо такова да ѝ се случи,докато е в задържана.
И не разбирам как така имаха запис,който да погледнат и да видят,че действително Бюлент е влизал в стаята на булката,но не видяха кога е влязла Бану и изобщо не споменаха да са проверили дали Джахиде е влизала или аз поне съм го пропуснала.
Много претупано и набързо я задържаха.
Затова си мисля,че ще стане нещо и ще съжалява Корхан,че не ѝ е повярвал  Sad


Много красиво творчеството на Тамара  Heart Eyes

Чакаме я вече Фенчето  Heart Eyes


приятен следобед Hug



# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 40
       Здравейте, мили дами!

    Преди всичко да благодаря за това, че със своите коментари, снимки, колажи, клипове ме дарявате с приятни моменти!
    Снощи изгледах с превод на български серията и , въпреки че знаех развитието в него, я изгледах на един дъх и с последните кадри  от сватбата изпитах умиление и приятни емоции.
     Не знам доколко съм права, но ми се струва, че сега Туба и Къванч  са по-вдъхновени в ролите си , може би защото предстои финал и, предполагам, от една страна изпитват облекчение, но от друга и малко тъга, че ще се разделят. Като че ли, в общите сцени те се радват и на общуването си по такъв емоционален начин.
    За развоя на събитията - аз също не вярвах, че ще се приключи с Ръза по такъв безславен начин - смърт при бягството. Много ми е любопитно, какво ще измисли, за да раздели Сюхан и Джесур и, честно казано, все още не мога да си отговоря напълно, защо той е обладан от тази мисъл. Кое го накара да постави като номер едно в пъклените си планове Джесур, след като животът му е опропастен (поне по негова версия ) от Таксин, получавайки 30- годишна присъда. Дано в последните две серии ( мисля че няма промяна) получим някои отговори, без да вярвам, че  всичко да бъде изяснено.
     Очаквам в следващата серия младоженците да тръгнат с розовия микробус на сватбено пътешествие и се сблъскат с различни препятствия.  А може, както в "Черна любов" ,това да мине романтично.През това време, може би в града ще се разкриват разни други истории около другите герои. Интересно , какво е обещал Ръза на Бану, за което тя му е обещала да провали сватбата. И как така, полицията вижда Бюлент да излиза от палатката на булката, а не вижда Бану- тя как се е вмъкнала вътре, да си свърши деянието? Но няма начин да не изяснят поне това. А дали и Ръфат няма някаква представа за нейните действия??
    С други думи, ще чакаме с нетърпение  развоя на събитията и, дай боже, всичко да завърши щастливо за главните герои поне. Вярно отбеляза някой, че в интервюто си за IWC  Туба заяви, че тя не харесва драматичните финали, че хората искат да имат положителни емоции и да им се показва доброто.
     Иска ми се да отбележа, че съм изненадана ( всъщност не толкова много) от коментари за сериала и по-точно за героите му в съвсем различна светлина - силни критики за Джесур, Корхан, Михрибан и то от такава гледна точка, каквато не съм си представяла. От друга страна, Тахсин е този, който е създал града, фирмата , а сега е ощетен; човекът е в тежко психическо състояние , а му се говори грубо и се разкриват истините и други подобни  разсъждения за останалите.
    Всъщност, няма смисъл да продължавам. Изходът е един - не чети там, където ще получиш неприятни чувства ( то нали затова и няколко години си стоя настрана, но сега вие ме предразположихте да се появя , за което благодаря отново!)

         Накрая искам да ви сложа два кадъра, които ми направиха впечатление - без никаква неприязън двамата ни любимци си хапваха с една и съща лъжица . За мен това е по-мило от една целувка и по-въздействащо,например.

  Приятен след обяд и вечер!

       



 

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Макар и не много запозната с използването на новите технологии, по-скоро за собствено удоволствие се опитвам да правя колажи, слайдове и елементарни клипчета.
   Но пък затова много се възхищавам от майсторските творения.

   Това е днешното ми забавление за новия епизод.


# 89
  • Мнения: 18 667
Али Heart Eyes
абе в последната серия си имаше доста несъответствия...и не само в нея де Laughing

сега се сещам за Ръза, като се представи за руснак и извади руския паспорт, а неговия човек, който уж му го беше уредил , искрено беше изненадан, че има такъв Whistling Joy Joy

а раждането на Джахи, може наистина да започне в ареста Peace

едни сладурски рисунки се появиха Wink






Рени Hug, мерси за коментара !  Simple Smile
Цитат
Не знам доколко съм права, но ми се струва, че сега Туба и Къванч  са по-вдъхновени в ролите си , може би защото предстои финал и, предполагам, от една страна изпитват облекчение, но от друга и малко тъга, че ще се разделят. Като че ли, в общите сцени те се радват и на общуването си по такъв емоционален начин.

и аз така ги намирам Heart Eyes
според мен , една от причините е развитието на сюжета-най накрая са двойка и са щастливи
и колко искрено, убедително и красиво играят щастието на Сю и Джес Heart Eyes Heart Eyes
поне в моите очи Wink, е и не само Peace
някои така и не го видяха..... мога само да ги съжалявам Confused Confused

и за другите неща, които си отбелязала, имам какво да кажа...ама малко по-късно

Цитат
Иска ми се да отбележа, че съм изненадана ( всъщност не толкова много) от коментари за сериала и по-точно за героите му в съвсем различна светлина - силни критики за Джесур, Корхан, Михрибан и то от такава гледна точка, каквато не съм си представяла. От друга страна, Тахсин е този, който е създал града, фирмата , а сега е ощетен; човекът е в тежко психическо състояние , а му се говори грубо и се разкриват истините и други подобни  разсъждения за останалите.
   Всъщност, няма смисъл да продължавам. Изходът е един - не чети там, където ще получиш неприятни чувства ( то нали затова и няколко години си стоя настрана, но сега вие ме предразположихте да се появя , за което благодаря отново!)


ооо мерси за този коментар!!! bouquet особено за болднатото Wink
аз също в началото много се чудех Shocked Sick
ама вече ми е все тая, какво се пише в една определена тема Wink Mr. Green

...............
ами много добре се справяш с красотите bouquet

за яденето от една лъжица на двамата ни красавци-абсолютно!! много ме изненадаха Wink Crazy

а ти гледала ли си предишния сериал на Туба, ако да- хареса ли ти?




Последна редакция: нд, 11 юни 2017, 15:42 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт