Къванч Татлъту в Cesur ve Güzel-Дръзки и красиви /минали проекти и партньори/-65

  • 82 921
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 685
Привет момичета! Heart Eyes Hug



# 91
  • Мнения: 18 721
от сета




Диде Hug

# 92
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Диде  Heart Eyes,Айре  Heart Eyes ,Рени  Hug

И аз с огромно удоволствие си изгледах серията и с превод на български.
Като Айрето  Heart Eyes съм на мнение,че усещането от общите сцени на Туба и Къванч се дължи на етапа,който стигнаха в отношенията си Сю и Джес.
Винаги съм казвала,че не само,че не очаквам,а ще ми бъде и неприемливо на фона на цялата мръсотия,която ги заобикаляше и с болката в душите си,да настъпи пир за любовта им.
Връзката им устоя на бурите,всеки даде своя принос да запазят и съхранят любовта си и сега имаме удоволствието заедно с тях да ѝ се насладим.
И яденето от една лъжица,и преплетените пръсти,когато се хващат за ръце,и погледът на Джесур,когато гледа Сюхан,сякаш я изпива с очи и прехапването на долната му устна в този момент-любовта им се усеща във въздуха около тях.
Хващам се здраво за думите на Джесур,че "щастието ще победи" като подсказка за финала.

Ръза постигна това,което си беше поставил за цел,а именно да се облагодетелства материално от Тахсин Корлуда.
Но понеже сметките му излязоха криви и Джесур не свърши това,което беше планирал за него,убийството на Фюген заработи против Ръза и по този начин се превърнаха във врагове.
Именно Джесур все пак вкара в затвора Ръза,затова е логично,че омразата му е насочена към него.
И не мога да си обясня тъпото спокойствие на Бану,нима не допуска,че връщайки се,Ръза ще нарани Джесур?


Михрибан,Корхан и Ширинчето имаха нещастието да забележат достойнствата на Джесур и да го подкрепят,това автоматично ги направи недолюбвани.

Тахсин си има човекът вече и официална диагноза,лекарят,който го е прегледал,косвено го накара да започне да чувства и осъзнава вината си.А за тези,които не я виждат,проблемът си е техен.Въпрос на ценностна система и/или лично отношение  Peace
Нямаше как да му се размине за всички лошотии,от които страдаха най-вече децата му.
Форматът с побеснелия Джесур не беше за аплодисменти,но на някого трябваше да се падне тази отговорност.
И той самият имаше полза всъщност-взе си урок,че не винаги нещата са такива,каквито изглеждат.
А освен отрезвителния ефект върху Тахсин,случката имаше отзвук и в отношенията между Сю и Джес-хареса ми това,че тя започна да се поставя на негово място,за да се опита да го разбере  Peace


Айре  Heart Eyes да речем,че брадатият субект,който е доставил паспорта е само посредник,не му е било любопитно и не го е погледнал  Joy

На сет с Марсчето  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 18 721
още по коментара на Рени Peace
Цитат
честно казано, все още не мога да си отговоря напълно, защо той е обладан от тази мисъл. Кое го накара да постави като номер едно в пъклените си планове Джесур, след като животът му е опропастен (поне по негова версия ) от Таксин, получавайки 30- годишна присъда.

според мен го направиха това, за нуждите на сценария
много по-интересно е двамата влюбени да имат враг, който да иска да ги съсипе
още с убийството на Фюген се знаеше, че Джес и Ръза ще застанат един с/у друг

мисля, че няма да има сватбено пътешествие....
Джес ще иска възможно най-бързо след сватбата да отиде в болницата, при оня Кайя, който в началото няма да му признае истината, но Джес ще разбере по негов си начин box Laughing

Аз бях споменала, че Туба държи на щастливите финали, чела съм го това в нейната тема Peace

Али Heart Eyes bouquet

Цитат
Винаги съм казвала,че не само,че не очаквам,а ще ми бъде и неприемливо на фона на цялата мръсотия,която ги заобикаляше и с болката в душите си,да настъпи пир за любовта им.
Връзката им устоя на бурите,всеки даде своя принос да запазят и съхранят любовта си и сега имаме удоволствието заедно с тях да ѝ се насладим.



 Peace

нямаше как при събитията, които СЦ ни представиха след убийството на Фю-до признанието на Сю, че не е направила аборт-да ги гледаме щастливи, освободени и влюбени Whistling
така, че и двамата изиграха прекрасно, това, което се искаше от тях Peace
ето сега се видя  как и Киво може да играе много убедително влюбен Peace
така, че нямаше нужда от предишни дълбокомислени коментари Mr. Green на всезнаещи потребители ooooh!

Цитат
Тахсин си има човекът вече и официална диагноза,лекарят,който го е прегледал,косвено го накара да започне да чувства и осъзнава вината си.А за тези,които не я виждат,проблемът си е техен.Въпрос на ценностна система и/или лично отношение  Peace
Нямаше как да му се размине за всички лошотии,от които страдаха най-вече децата му.
Форматът с побеснелия Джесур не беше за аплодисменти,но на някого трябваше да се падне тази отговорност.
И той самият имаше полза всъщност-взе си урок,че не винаги нещата са такива,каквито изглеждат.
А освен отрезвителния ефект върху Тахсин,случката имаше отзвук и в отношенията между Сю и Джес-хареса ми това,че тя започна да се поставя на негово място,за да се опита да го разбере  Peace

 Peace Peace

от последните минути на серията
Бану е обещала нещо, но и Ръза също newsm78
какво ли от страна на Ръза??? Whistling





и друго да споделя Wink
погледах тия дни клипчета от предишни роли на Туба
и понеже съм гледала сериалите, мога с ръка на сърцето си да кажа, че Туба в нашия сериал ми беше най-убедителна като игра!!! Peace
сигурно таланта и харизмата на Киво са заразни Wink Peace Mr. Green

примерно в КПА, на много места ми издишаше/мое мнение разбира се Peace/

# 94
  • AMS
  • Мнения: 6 458
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Нали знаете най-вече за постовете по съдържанието.
 Алинна, Ренибо, имате лайкчета.
 Айра, Рени написа, че е фенка на Туба и се вижда,
 че добре познава проектите ѝ.
 Аз много ѝ се радвам, че пише за ДК именно тук.
 Рени, разбирам разочарованието ти.
 И аз съм го изживяла, но с други фенки на друг партньор на Туба.
 Накараха ме не само да не чета темите,
 а да си променя отношение и към самия актьор.
 При обсъждането на ДК  фенките на Туба "надминаха" себе си.
 Жалко. Много жалко.
 Да имаш високи претенции, а да пишеш на инат си е излагане от всякъде.
 За съжаление не си дават сметка,
 че това рефлектира върху любимката им, дори в един малък форум, като нашия.
 И аз изгледах епизода с превод. Много материал има за обсъждане,
 но аз ще се спра на няколко момента.
 Сцената със скандала между  Джес и Тасин беше много добра.
 Джес/Къванч стана вир вода. Удовлетворена съм от това, което му каза.
 Кой друг можеше да му го каже на Тасин това? Никой не смееше.
 Но рано, или късно щеше да разбере.


Скрит текст:





 Да, после Джес се изплаши, за здравето му, но не излъга.
 Призна на Корахан, какво е казал и веднага начерта схемата, как ще го търсят.
 Призна на Сю, че е виновен и именно тук думите ѝ,
 които много дразнеха преди, бяха на място -
 Той е мой баща!!!


Скрит текст:





 Сцената на скалите също много ми хареса, както и това,
 че  Джес сам намери мястото.




 И сцената, когато най-после Сю се постави на мястото на Джес >>>

Скрит текст:







 Ще се спра още само  на момента с психиатъра.
 Тасин започнал да вика, да крещи, набил го и докторът си тръгнал >>>


Скрит текст:








 Свършвам и пускам поста, че го таманя вече няколко часа.
 Извинете, ако не съм на място.





 Лека вечер, дружки!!!

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 40
        Airra, Aly,

     Надявам се с едно голямо "ХАРЕСВА МИ" ще приемете оценката за вашите коментари.
     Позабравила съм да слагам цитати, но считайте, че ви цитирам изцяло . Laughing Laughing Laughing
     Много е вярно това, че любовта на двамата мина през много сътресения, противоречия и
не можеше да бъде изразена по друг начин. Много често се обвиняват актьорите за изпълнението ,
без да се отчита режисьорската работа. А нали режисьорът има правото да снима една сцена, докато не
се реализира неговото и на сценариста виждане. Друг е въпросът, че в момента той има работа с двама
доказали се актьори и , лично мнение, налице е респект към тях и вероятно се взема под внимание и
тяхното мнение, оставя се на тяхната интерпретация.
      Колкото до сериалите на Туба - гледала съм всички, но някои не изцяло - прекъсвала съм следенето заради липса на интерес, а и доколкото си спомням за " 20  минути" се спря превода на български. Предполагам, че въпросът е за КПА - гледах го, по-скоро като фенка на Туба, и, сега имам много бели петна за него ( е, то на моите години, причината не е само в сериала - Confused Confused Confused) Но не е в списъка на запомнящите се сериали. Колкото до Енгин, ще го запомня със сериала  "Ако бях облак" (дано не греша заглавието) и толкова.
        Мога да кажа, че сега , въпреки неодобрението на сценария изцяло, сериалът ме вълнува,  харесва ми и преживявам заедно с героите случващото се.  А двойката Туба - Къванч ще си остане любима.

   За сериалите на Къванч - нямам поглед върху всичките му проекти, но мога да кажа, че бях впечатлена от неговото превъплъщаване в "Кузей- Гюней", харесах го и в "Сеид и Шура".

  С една дума - красота и талант!

         За съжаление, днес не съм правила друг колаж и с него, но ще сложа Туба - все пак ми е фаворитка от жените.



 

 

            
        

    
        

# 96
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айре  Heart Eyes  bouquet споделям напълно,особено това
Цитат
и друго да споделя Wink
погледах тия дни клипчета от предишни роли на Туба
и понеже съм гледала сериалите, мога с ръка на сърцето си да кажа, че Туба в нашия сериал ми беше най-убедителна като игра!!! Peace
сигурно таланта и харизмата на Киво са заразни Wink Peace Mr. Green

примерно в КПА, на много места ми издишаше/мое мнение разбира с
   Peace

имате лайкчета и двете с Дива  Hug  bouquet

Радва ме,че едни и същи моменти ни вълнуват и сме ги отразили,защото това означава,че посланията на сц. отиват по предназначение  Peace


Айри  Heart Eyes и аз мисля,че няма да има сватбено пътешествие.
Още като звънна мед.сестра,си помислих,айде отиде и тази подготовка напразно  Wink,обаче Джес е железен,докара  до край работата  Simple Smile
Шегувам се,разбира се,но не е спокоен вътрешно и на това разчитам,че ще тръгне по следа и ще разбере,че Ръза е слязъл от кораба  Peace
А и освен това беше споменал,че не може да пътува,докато не се закрият делата срещу него.

Рени  Hug много хубав колажът с Туба също.

Колкото до неодобрението на сц. от моя страна такова съществува единствено по линията за фалшивата бременност.
Струва ми се,че ако беше друга,с друга интрига,по различен начин щеше да се възприеме и да се развие сюжетът  Peace
Но пък пасна идеално на основната линия,която аз следя,поставени в различни ситуации и соц. положение на какво са готови различните хора заради децата си.
И в завършен вид ще има смисъл и от нея със сигурност  Peace


Пожелавам ви лека и спокойна нощ  Hug





# 97
  • Мнения: 18 721
Дива Hug
много силни моменти/от стоп кадрите/ си избрала  Peace
няма нужда да казвам, колко съм съгласна с една част от написаното в поста ти Peace Wink

Рени Hug, благодаря ти отговора, разбрах това, което ме интересуваше Wink bouquet

Али Heart Eyes Hug



лека Hug

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 00:39 от Airra

# 98
  • Мнения: 4 642


    Хубава серия беше и тази. Макар и разпокъсано изгледана от мен, но това не намали удоволствието ми.

    И аз усетих този топъл извор на чувства в играта на главните герои. Може да и заради края на сериала. Туба не е заявявала, че ще престане да се снима в сериали, но за Къванч не е сигурно. А и двамата много добре знаят какво значи да играят двойка на екран. Ако те самите нямат време, личните им екипи следят отзивите в обществото и медиите. Факт, че играта им се режисира и се правят по много дубъла, но си се усещат топлотделящите химически реакции, когато ги има между двама актьора. Имаше и такива моменти, които на психологическо ниво подсилват подобни усещания в нас зрителите. Моментът с общата лъжица. На всички ни е направил впечатление. Въпреки, че беше секунда време. Е, аз си се замислих, че едва ли актьорите са яли от обща лъжица. Едва ли!  Laughing

   Айри,

 
Цитат
погледах тия дни клипчета от предишни роли на Туба
и понеже съм гледала сериалите, мога с ръка на сърцето си да кажа, че Туба в нашия сериал ми беше най-убедителна като игра!!! Peace

  Така е. Аз винаги съм харесвала Туба. Но тук тя е по-различна от другите си роли. В момента е в разцвета на силите си, на разцъфтялата си хубост, на прага на нов живот. Жалко за пропадналия брак, но животът трябва да се изживее в любов и разбирателство. Тя е силна, преуспяла жена, с две прекрасни дечица, печели си средствата - пожелавам ѝ щастие.

  Рени, редовно и аз ти лайквам постовете, пишеш много хубаво и завладяващо. С Али сте нашата гордост.
  Колажите ти са въздействащи, аз поне не разбирам кое е лесно, кое не. За мен е важно да въздействат.

 


  Но на Дива постовете си остават впечатляващи с оригиналната си визия и стил! 

  А серията колажи в бяло е  чудесна!


   


   Момичета, тази вечер ви лайкнах подред! Много хубави числи и чувства сте споделили. Благодаря!

   Фенчето дали се е упътила къде България вече!?

   HugЗасега, лека ви!

# 99
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро  Hug Hug Hug









Орси  Hug   bouquet


Приятна и успешна нова седмица  Hug

# 100
  • Мнения: 18 721
Добрутроо Hug Hug





Орси Hug Peace

Али Heart Eyes bouquet

 Peace Simple Smile


хубава и успешна седмица bouquet

# 101
  • Мнения: 924
Добър ден на всички!  Hug Hug Hug

Днес си чакаме фрага. От вчера насам, се отказах да гадая. Казах си "Нищо не е такова, каквото изглежда", и всичко си дойде по местата...но само към този момент  Grinning

Затова го харесвам този сериал. Постоянно ни разбърква пасианса.   thumbsup

# 102
  • Мнения: 18 721
Добър ден на всички!  Hug Hug Hug

Днес си чакаме фрага. От вчера насам, се отказах да гадая. Казах си "Нищо не е такова, каквото изглежда", и всичко си дойде по местата...но само към този момент  Grinning

Затова го харесвам този сериал. Постоянно ни разбърква пасианса.   thumbsup

и аз отдавна не гадая Laughing
а за харесванмето thumbsup

сет ooooh! Whistling


..............
рейтинг в АБ група за изм. седмица Peace


Цитат
Рейтинг AB за неделю с 05.06 по 11.06.2017:
1. Возрожденный Эртугрул - 12.76%
2.Внутри - 10.37%
3. Моя Родина - это ты- 8.80%
4. Стамбульская невеста - 7.30%
5. Мама - 5.79%
6. Джесур и красавица - 5.61%⬆ (+0.42)
7.Турецкий товар - 5.55%
8. Г-жа Фазилет и ее дочери - 4.94%
9. Право на престол. Абдулхамид - 4.94%
10.Обещание - 4.87%

Фенка Heart Eyes се връща довечера Peace  Wink

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 12:28 от Airra

# 103
  • Мнения: 1 650
Здравейте
Аз отдавна спрях да им ги гледам рейтингите.
Опитах се да им гледам сериала с най- висок рейтинг от неделя, еми сори. Не можах да изтрая нито шалварите, нито храненето отделно на мъжете и жените, еле снахата западнячка като изми краката на свекъра, тотално ме отказа.
Същата работа и с филма, който в петък кърти рейтинги, еми да си ги гледат турците, на мен ми идват в повече. Сряда и четвъртък същата работа. От всичките с висок рейтинг ми харесва само "Вътре", останалите не са за европейска публика според моето скромно мнение.
Но,  той арабския пазар е доста голям и богат, така че има къде да си продават традициите, които за мен са от 9 век.
Няма как да се хареса при комшиите сериал, в който главната героиня командори мъжкаря Къванч. Не , че става на нейната винаги, ама тя доста често се опитва, което е недопустимо за правилата на шериата.
По странно ми е у нас, какво се харесва и какво не. Защото само като се сетя как се гледаше Великолепния век със чалмите и т.н. се чудя ние накъде сме тръгнали. Както и да е, в събота  заминавам и няма да мога да гледам финала с вас, но надявам се да гледате един страхотен финал.

# 104
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Здравейте
Аз отдавна спрях да им ги гледам рейтингите.
Опитах се да им гледам сериала с най- висок рейтинг от неделя, еми сори. Не можах да изтрая нито шалварите, нито храненето отделно на мъжете и жените, еле снахата западнячка като изми краката на свекъра, тотално ме отказа.
Същата работа и с филма, който в петък кърти рейтинги, еми да си ги гледат турците, на мен ми идват в повече. Сряда и четвъртък същата работа. От всичките с висок рейтинг ми харесва само "Вътре", останалите не са за европейска публика според моето скромно мнение.
Но,  той арабския пазар е доста голям и богат, така че има къде да си продават традициите, които за мен са от 9 век.
Няма как да се хареса при комшиите сериал, в който главната героиня командори мъжкаря Къванч. Не , че става на нейната винаги, ама тя доста често се опитва, което е недопустимо за правилата на шериата.
По странно ми е у нас, какво се харесва и какво не. Защото само като се сетя как се гледаше Великолепния век със чалмите и т.н. се чудя ние накъде сме тръгнали. Както и да е, в събота  заминавам и няма да мога да гледам финала с вас, но надявам се да гледате един страхотен финал.
Здравейте момичета
Аз също не се интересувам от рейтинги, но не ме е срам да кажа, че съм гледала Великолепния век, защото има история в него, която харесва ли ни или не има допирни точки с нас....гледам и сериала в петък
Скрит текст:
и мога да кажа, че в него има неща, които ако се замислиш са много хубави.... например решението на Сюрея да роди детето въпреки здравословните проблеми, които би имало Peace
И това че ДК са по назад от други сериали не означава, че е по лош.... Wink
Извинявам се, ако на някой не му хареса коментара ми, но това е личното ми мнение...

Общи условия

Активация на акаунт