тен за 3 дни, юхуууу!

  • 5 632
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 077
супер момичета, както не мога да отида на солариум, заради бебока това ми е варианта да не ми се белеят краката. Белята, кажи, pls, пише ли в упътването нещо за противопоказност при бременост и кърмене, че сме на естествено хранене, да не взема да му навредя на малкия шошо.

Нищо такова не пише на опаковката, ако намерш брошура на Дж и Дж, за тази година или за някаква такава серия продукти, чети... но, честно казано, аз им няма ммного вяра.  Thinking Хич даже. Единственото нещо, от което Ида се е обривала, е олио на Пенатен, която марка всъщност от години вече  е на Дж и Дж.

Иначе дъблоко се съмнявам някъде да напъшат, че е противопоказно мазилото...

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Струва ми се че не се отмива съвсем... но не смея още да твърдя. Трябва да пропусна едно мазане след баня, за да знам със сигурност.
Нцъ. Единия крак измий и не мажи, другия - измий и намажи. Третия не мий, нито мажи - за контролна мостра Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 103
Аз не съм им фенка на автобронзантите.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Супер ми звучи! Ще го потърся и ще пробвам и аз!
Тенкс, Белята!

# 19
Това са нова серия лосиони за тяло с такъв ефект, доста по-слаби и качествени от Бронзатите. Лореал имат такъв многог е добър,но не знам има и го в БГ. В момента са страшно модерни и популярни. ако се интересувае от подобни неща-sunless.com

# 20
Ох момичета моля ви за съвет,щото вече се видях във чудо.Стращно много искам кафяв загар от този тип:.Ходя на солариум(2 пъти сед.),когато имам възможност се пека,обаче тена не ми е толкова силен  Naughty  #Cussing out,сигурно защото съм със супер бяла кожа Cry,та чудех се дали ако се мажа след баня и с този лосион,ще постигна желанияефект Rolling Eyes

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не те обезкуражавам но ако си бяла нямаш шанс да станеш с този тен колкото и да ходиш на солариум.Тази мадама си е просто матова и е намазана с още нещо и така......Всеки почернява по различен начин,а ако се мажеш и с лосиона ще станеш на петна като почне да пада лосиона,но ти си знаеш наи-добре.Успех с почерняването!

# 22
  • Мнения: 4 458
Аз преди мноооого години се мажех с такива помади  Sunglasses. Не ме питайте за марка че не помня. Знам само че беше скъпо и "луксозно". Определено беше доста добро и не оставаха никакви петна след това като пада. Ставаше равно навсякъде и би могъл да се постигне тена желан от Angrycat (ако си вземеш по-тъмен бронз)

Сега знам че има и спрейове кото осигуряват равномерно покритие..... марки пак незнам защото вече не ползвам такива неща.

Май не бях много полезна но....  Peace

# 23
  • Мнения: 1 077
прати една снимка и ще ти я фотошопна същата като тази...  Mr. Green
Сериозно, с каквото и да се намажеш, никога няма да изглежда така на реална дневна светлина.... Просто ще си седи изкуствено...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 258
ех,как искам и аз тен Cry #2gunfireно меного ме е страх ,че понеже съм бяла от такова мазило веднага ще стана оранжева Cry

# 25
  • Мнения: 4 458
прати една снимка и ще ти я фотошопна същата като тази...  Mr. Green

Амиииии, и товае вярно.... еххх, този фотошоп, какви чудеса сътворява.....  Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Купих си го! След три дни шЪ сЪ пуФаля!

# 27
Аз също си го взех и вече 2 дни се мажа - аз съм много бяла и черна не мога да стана, обаче  вече ми е леко потъмняла кожата - засега съм доволна, още повече,че аз много джаста-праста го нанасям и не съм на петна.

# 28
Аз съм с средно тъмна кожа и много искам да пробвам този тродукт,в някаква чуждестранна страница четох различни коментари за него(положителни и отрицателни),повечето бяха положителни,но вярно ли е,че ако си бръснеш краката и продукта се свалял,а също четох за някакво момиче,което се мажело първите дни сутрин и вечер и в последствие само вечер,за по-интензивен тен,а също как става номера с къпането,май не трябва много да се търкам с гъбата  Thinking

# 29
  • Мнения: 2 768
И аз съм с много бяла кожа и често прибягвам към автобронзантите. Наистина не всички марки са качествени и ще следя темата, заинтригува ме този продукт на J&J. Иначе най доволна бях от автобронзанта на Виши.

Общи условия

Активация на акаунт