Влюбена съм в шефа си, но той е с 30 години по-голям от мен

  • 55 436
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 615
Авторката може да е Рапунцел ! Тамън излезнала от кулата и се влюбила за цял живот !

И да, като пуска тема, малко от малко да следи...

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 458
Авторката може да е Рапунцел ! Тамън излезнала от кулата и се влюбила за цял живот !

И да, като пуска тема, малко от малко да следи...

Не може да следи, щото в момента е на работа, а нали знаеш там как е?!  Blush

# 17
  • Мнения: 615
Зависи от работата !

Като гледам тук някой хора как висят денонощно с по три деца, кой ли ги храни... Сигурно ще да е форумът ?!?!

# 18
  • BG
  • Мнения: 2 458

Имах предвид шефа!  Wink

# 19
  • Мнения: 25 852
Е, как да следи като тя дебне да зърне любимия... newsm76  Heart Eyes newsm76 Heart Eyes Kissing Heart newsm76 Heart Eyes
Не разбирам някои от коментарите, вие не сте ли били на 15, не сте ли били влюбени...има и закъснял пубертет. hahaha

# 20
  • Мнения: 46 600
Пише, че работата й позволява и да учи, което не е за изпускане. Каквато и да е, явно за момента е добра за нея, не виждам смисъл да напуска без повод.
Скрит текст:
Като гледам тук някой хора как висят денонощно с по три деца, кой ли ги храни... Сигурно ще да е форумът ?!?!
Едното на училище, едното на градина, третото спи или си играе до нея, майката е в майчинство и си получава заплата или работи дистанционно и м/у задачите драсне някой пост.

Примерно  Simple Smile
Не разбирам някои от коментарите, вие не сте ли били на 15, не сте ли били влюбени...има и закъснял пубертет. hahaha
Не и в дядо ми.

# 21
  • Мнения: 21 688
Ееее, какъв е пък този, на разминаване пред ресторанта така да впечатлява. И да се падне шеф....
Това е пръстът на съдбата.

# 22
  • Мнения: 6 627
Ееее, какъв е пък този, на разминаване пред ресторанта така да впечатлява. И да се падне шеф....
Това е пръстът на съдбата.
евтин сценарий за сапунка  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 615
Тя обаче, до преди да го види в ресторанта не го е виждала и изведнъж ХОП той се приземява с летяща чиния в нейната фирма, И то като шеф  smile3556

Авторката да даде пояснения по темата, че нещо зациклихме !!!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В момента от позиция на 40-годишна бих се загледала в 50 годишен,но на 20 г. ми се виждаха наистина дядовци.
Има такива мъже,стилни,достолепни,красиви,които те карат да се обърнеш след тях.Но за влюбване не може да става въпрос.Създала си си някаква илюзия за този човек,без да знаеш какъв е всъщност.
Но нищо пробвай.Младостта е за това,да се допускат грешки  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 21 688
Ееее, какъв е пък този, на разминаване пред ресторанта така да впечатлява. И да се падне шеф....
Това е пръстът на съдбата.
евтин сценарий за сапунка  Mr. Green


В една книга четох за една мацка, която видяла в подобна ситуация пръста на съдбата, но не знаела, че той е обикновено среден...

# 26
  • Мнения: 3 706
На мен цялата случка ми прилича на водна пързалка.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ееее, какъв е пък този, на разминаване пред ресторанта така да впечатлява. И да се падне шеф....
Това е пръстът на съдбата.
евтин сценарий за сапунка  Mr. Green


В една книга четох за една мацка, която видяла в подобна ситуация пръста на съдбата, но не знаела, че той е обикновено среден...

хахаха това беше грубо  Joy

# 28
  • Мнения: 4 841
Но нищо пробвай.Младостта е за това,да се допускат грешки  Simple Smile

Да загуби добра работа, да стане за присмех, и да се унижи да се обяснява на човек, който очевидно няма никакъв интерес от нея - това не ми се вписва в графа "младежки грешки", а по-скоро в "чутовна глупост".

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Но нищо пробвай.Младостта е за това,да се допускат грешки  Simple Smile

Да загуби добра работа, да стане за присмех, и да се унижи да се обяснява на човек, който очевидно няма никакъв интерес от нея - това не ми се вписва в графа "младежки грешки", а по-скоро в "чутовна глупост".

Еййй ама значи сякаш никога не сте правили грешки когато сте били млади.Да пробва момичето иначе все ще си мисли какво ли би било ако се беше случило.А и на 20 да останеш без работа не е толкова фатално,ако родителите ти са зад гърба ти.

Общи условия

Активация на акаунт