Планк за всички

  • 75 518
  • 449
  •   1
Отговори
# 330
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Не знам за по-дълго Елорка, но за сега увеличавам с по 10 сек. Разбрах, че и грешно съм го правила преди като го правех по схемата от 1 пост. Правех го със събрани крака, а по клипчетата повечето са с леко разтворени. С разтворени сякаш си разпределям по-добре тежестта.

# 331
  • Мнения: 7 106
Аз обърнах от длани, защото ми се изръбиха онзи ден лактите след една тренировка, в която се редуваха 30 сек. планк и подскачащи клекове. Правя го на единственото килимче в къщи, от тези рошавите, но ми жули лактите. Пробвах на паркета върху постелка, но явно е тънка и пак не ми е удобна, убива ми. Ще си постеля сгънат чаршаф днес, да е по-гладко. Та така установих, че от длани ми е една идея по-лесно  Grinning. А иначе пробвах и от длани и краката върху табуретка. Правя по един преди и след тренировка, преди тренировка определено издържам по-дълго.

# 332
  • Мнения: 7 745
на длани се натоварват ръцете, а на лакти - корема и краката
змия, пробвала ли си преди тренировката
аз го правя след обръча, ама съм изпотена и лепна по постелката, а ако правя само планка не съм изморена и издържам повече

# 333
  • София
  • Мнения: 11 989
напоследък почти не правя чист планк. Винаги е усложнен с нещо допълнително. Тогава си правя съответния брой повторения.

# 334
  • Мнения: 2 616
Човек не трябва механично да копира и да се сравнява с другите - такива програми, например да достигнеш 4 мин. планка за 30 дена, са пълен идиотизъм. Или пък 150 клякания и т.н. Grinning Важното е да се прави както трябва, а всеки си има собствено темпо, което зависи от много фактори, и е най-добре да се съобразява с него.  Simple Smile Добре е да се прави в различни варианти, но всъщност планката, която наистина стяга, е бая трудничка за изпълнение  Mr. Green Всъщност днес го разбрах.  Grinning Лактите се изнасят доста напред, а дупето се стяга - пробвайте.  Grinning Grinning Grinning    
Ето за това става дума.  Grinning



 Simple Smile

И преди какъвто и да е фитнес е добре да има лека разгрявка.  Simple Smile А на Румяна Илиева са много яки тренировките - има различни варианти и не изискват допълнителни уреди и тежести.  Grinning Но, ако човек иска да отслабне, само с тренироки няма да стане.  Mr. Green Храненето и калорийният дефицит са най-важни.  Sunglasses И, разбира се, постоянство. Grinning

# 335
  • Мнения: 54 460
Ехооо! Simple Smile
Как сте?

Аз съм стриктна, поне по 2 пъти дневно. Доволна съм. Simple Smile

# 336
  • Мнения: 31 743
Скрит текст:
Мен ме е срам да пиша. От месец не съм  Embarassed
Иначе поне карам кростренажора 2 пъти в седмицата. Трябва да се стегна и пак да намеря време, ама след работа ми е трудно.

# 337
  • Мнения: 54 460
Елорче, стягай се! Hug
Добре, че е темата, че да се видим. Simple Smile Hug

# 338
  • Мнения: 31 743
Обещавам да се стягам  Hug
Ще пиша пак след седмица да се отчета.

# 339
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Плътно съм и аз, рядко пропускам.

# 340
  • Мнения: 54 460
Плътно съм и аз, рядко пропускам.

Браво! bouquet

# 341
  • Мнения: 4 942
А аз съм се отпуснала и скоро не съм правила.🙁 Ще трябва да се стагна и да го почна пак.😊

# 342
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
При мен се превърна в рутина, заедно с някои упражнения, които продължавам да правя, спрях тичането и другите упражнения, защото нямам време за тях.

# 343
  • Мнения: 54 460
Идвам да се самопохваля, че вчера изкачих всички стъпала до Шипка за 14 мин., без да получа мускулна треска. bowuu
Обяснявам си го само с планка. Simple Smile bouquet

# 344
  • Мнения: 9 152
браво за успехите, момичета! Hug bouquet
аз спрях с планка.
Рамото ми е със силни болки, от предишна травма,  събуди ми се тази хронична болка.

Общи условия

Активация на акаунт