Звездни компромати - 327 част

  • 118 017
  • 768
  •   1
Отговори
# 390
  • До морето
  • Мнения: 7 130
А на мен Алекс ме идва малко позьорка. Знам я от времето когато беше обикновена столична бръмчалка и нищо открояващо се и различно не съм забелязала. Цялата тази екстравагантност и пера, и кич ми идват малко насила, някак си. Вижте ме колко съм готина, щура и различна, също като другите Халваджиян съм!

# 391
  • Мнения: 2 114
Халваджиянови са ми крайно неприятни цялата им фамилия. Кремена ми е много превзета и като цяло нещо ме дразни в говора и, нито ми допада как се облича, изобщо нищо не харесвам в нея. Мъжа и ми изглежда много нечистоплътен, освен това поведението му ми е много нахално и арогантно, вечният всезнайко. Синът им хич не ми е Бохо, ами направо Клошо  Joy а тая Алекс няма едно хубаво нещо, за което да се захване човек - опърпана коса, нос тип риба чук, препечена в солариума, грам гърди няма, танцьорка набедена за хореограф, от ранга на ранната Николета.

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 09:16 от Chicci

# 392
  • Мнения: 3 668
Халваджиянови са ми крайно неприятни цялата им фамилия. Кремена ми е много превзета и като цяло нещо ме дразни в говора и, нито ми допада как се облича, изобщо нищо не харесвам в нея. Мъжа и ми изглежда многи нечистоплътен, освен това поведението му ми е много нахално и арогантно, вечният всезнайко. Синът им хич не ми е Бохо, ами направо Клошо  Joy а тая Алекс няма едно хубаво нещо, за което да се захване човек - опърпана коса, нос тип риба чук, препечена в солариума, грам гърди няма, танцьорка набедена за хореограф, от ранга на ранната Николета.
Точно!

# 393
  • Мнения: 14 503
А тези Бебо и Алекс с какво се занимават? Или са в семейния бизнес? За мен от цялата фамилия само Магърдич става, другите седят на този клон и цоцат, включително Кремена.

Като са толкова "земни" както споменаха по-нагоре, защо навсякъде тръбяха каква вила имат в Тоскана, а после се разбра, че всъщност била под наем? Sunglasses

# 394
  • Мнения: 4 770
Клипът въобще не ми е любим, но Руши е сладурче Simple Smile

# 395
  • Мнения: 31 351
И аз непонасям цялата фамилия Халваджиянови начело с Маги и Кремена.

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
На мен Маги ми харесва, за останалите нямам мнение.

Бебо работи като оператор в Капките, предполагам, е и в другите предавания на баща си. Алекс пак там е хореограф, така че са в семейния бизнес, но лично мен ми се нрави това, че Бебо  работи, а не харчи даром парите на баща си.

# 397
  • София
  • Мнения: 12 538
Дара е една тийн певица, наскоро изгря и нейната звезда. Участва в Черешката, възмущаваме ѝ се в другата тема Grinning черпи гостите си с наденици и пълнени краставици
Мерси!  bouquet Като не гледам телевизия и изпускам новите звезди, добре че сте вие. Hug

# 398
  • Мнения: 2 114
Освен това повечето предавания на Халваджиян са ми доста комерсиални и посредствени. За водещи се избират или супер некадърници или до болка втръснали лица, които вече даже не са смешни. Като цяло не бих оценила като положителен приноса му към БГ поп арт.

# 399
  • София
  • Мнения: 12 538
Освен това повечето предавания на Халваджиян са ми доста комерсиални и посредствени. За водещи се избират или супер некадърници или до болка втръснали лица, които вече даже не са смешни. Като цяло не бих оценила като положителен приноса му към БГ поп арт.
Заради детето гледах няколко броя на Като две капки вода и съм потресена от хумора на ниво импровизации през междучасието в трети клас. Съвсем пък никаква мисъл да няма, не знам как може, но сигурно като с 5 човека правиш сто предавания те се изчерпват и не могат да измислят нищо повече.

# 400
  • Мнения: 15 074
Аз пък се опитах да изгледам едно предаване, обаче за около час не чухме песен, а само някаква тъпа лигня, дето и третокласник не знам дали издържа. Повече не повторихме.

# 401
  • София
  • Мнения: 12 538
Аз пък се опитах да изгледам едно предаване, обаче за около час не чухме песен, а само някаква тъпа лигня, дето и третокласник не знам дали издържа. Повече не повторихме.
То детето ми не издържаше, но понеже се чакаше една певица и трябваше някой да гледа, за да го извика, когато и дойде реда. Иначе е негледаемо, наистина. Заради такива неща спрях да гледам телевизия, не от превземки, просто е скучно и си гледам сериали или филми през интернет, както и чужди програми.

# 402
  • Sofia
  • Мнения: 405
Сиромахов във фейса:

"Госпожа президентшата написала ли е нещо ново във фейсбук, или днес ще се смеем на нещо друго?"

# 403
  • Мнения: 2 114
Явно не съм само аз на такова мнение за продукциите на Халваджиян. За съжаление обаче му се дават най-гледаемите часови зони.

# 404
  • Мнения: 15 074
Не е случайно. Това, че на няколко не им харесва, не значи, че не се харесва на много други. Аз не го издържах вкъщи, хората ходят в залата да го гледат. И то не малка зала, че някои и издържат докрай и гласуват.

Общи условия

Активация на акаунт