Звездни компромати - 327 част

  • 118 063
  • 768
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 12 795
Ох. Добре.
Може ли точните количества алкохол при които задължително ставаш алкохолик?
Щото един пие по литър вино, друг по литър водка. И някои даже не умират от това.

Не може, защото всеки организъм е различен, метаболизма за преработка на алкохола е различен. Жените по-трудно разграждат и по-лесно развиват зависимост, например. Има и други особености, затова едни хора носят повече, други по-малко. Ето, Бижу ти дава пример, който не е потресаващо изключение. Има хора, които са така и се сриват изведнъж и за няма и месец си отиват. Пък и не е задължително да умреш от цироза, можеш преди това да умреш от рак, или инфаркт, или друго заболяване, което се усложнява от пиенето. Това не прави злоупотребяващия или алкохолика по-малко болен.

Пък хората с бутилка вино са французи, не алкохолици.  Laughing Макар, че и там от 10-тина години вече не е прието в работен ден да се пие вино с обяда и много се говори по този въпрос, защото вино-вино, но си е алкохол и не бива да е всеки ден и от обяд или сутринта. А и полезно е чаша, но не чаша от литър.

# 376
# 377
  • София
  • Мнения: 5 832
В момента Дара готви в Черешката.
Мен пък ме кефи девойката.
Младичка, лудичка, кипи от енергия и емоции.
Забавна ми е Simple Smile

# 378
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Ама е плитка Дара.  И цялата  емоция и енергия,като е насочена от едно посредствено направление  откровено си дразни.

Аз съм с обратното впечатление за алкохолиците. Не само не се напиват от 50-100 гр. ,ами задължително трябва да си подложат,за да изглеждат и се чувстват нормални.

Една готина снимка на Бебо и Алекс. Тя отдалече ми се  е струвала с по-симпатични черти :
Скрит текст:
* може да се види в по-голям размер,като се отвори в нов таб

# 379
  • Мнения: 4 291
Много е шумна Дара, толкова шумна че изглежда не възпитана и не много умна.

Има различни видове алкохолизъм. Има активни алкохолици на които не им личи, но не могат да започнат и да изкарат деня без доза. Има и такива които например редуват месец трезви, месец пияни денонощно и така с години. Забравих как се казваше този тип, дадох го само за пример като нещо което много ме изненада като научих.  Коварно заболяване е.

# 380
  • София
  • Мнения: 12 795
Много е шумна Дара, толкова шумна че изглежда не възпитана и не много умна.

Има различни видове алкохолизъм. Има активни алкохолици на които не им личи, но не могат да започнат и да изкарат деня без доза. Има и такива които например редуват месец трезви, месец пияни денонощно и така с години. Забравих как се казваше този тип, дадох го само за пример като нещо което много ме изненада като научих.  Коварно заболяване е.
Запоен алкохолизъм, ама то реално всеки алкохолизъм е запоен, тези просто могат и да спрат за няколко месеца или години, започнат пак се наливат жестоко.


Коя е тази Дара?  Embarassed Извинявам се за тъпия въпрос.

# 381
  • Мнения: 6 015
Дара е една тийн певица, наскоро изгря и нейната звезда. Участва в Черешката, възмущаваме ѝ се в другата тема Grinning черпи гостите си с наденици и пълнени краставици

# 382
  • Мнения: 1 455
Бебо ми изглежда от ония разлигавените мамини синчета, дето до късни години се държат за полата на мама и вечно чакат нещо от тати. Малко инфантилен ми иде на тая снимка...

Бионце измъти ли вече?

# 383
  • Мнения: 4 862
Да и аз въобще не го харесвам, по-скоро е в графата Анти-мъж.

# 384
  • Мнения: 4 864
Аз не харесвам нито Алекс, нито Бебо.. И мисля, че това ще се отрази на детето..ще го направят ку-ку като тях..

# 385
  • Мнения: 9 932
Тръгна ли новото предаване на писателката?

# 386
  • Мнения: 24 784
Тръгна ли новото предаване на писателката?
Явно е тръгнало, защото четох, че била много щастлива Grinning

# 387
  • Мнения: 8 572
Бебо ми изглежда от ония разлигавените мамини синчета, дето до късни години се държат за полата на мама и вечно чакат нещо от тати. Малко инфантилен ми иде на тая снимка...


Този няма една нормална снимка вечно е като напушен.Или се плези ,или се прави на кривоглед,да не говорим,че и в косата се прави на паун.Тук съм учудена ,че не е със зелен цвят на косата,скоро се беше боядисал така

# 388
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Бебо ми изглежда от ония разлигавените мамини синчета, дето до късни години се държат за полата на мама и вечно чакат нещо от тати. Малко инфантилен ми иде на тая снимка...

На мен точно обратното. Хипо-бохемски настроен към живота, със социална позиция,която неуморно  изявява.
Ходи по протести активно,отразява,влиза в движения за промяна.
Единственото,което ме дразни е,че понякога изглежда субективен,което е в разрез с изначалната заявена природа.
Иначе си бачка,като оператор към продукции на баща си.
Учи в НБ,цялото кандидатстване и приемане е било супер неглиже. Даже Кремена разказваше,че от ангажименти с Маги разбрали доста в движение за случващото се.

Стилът на Алекс ми допада. Близък ми е. На визия ми беше симпатична в този клип. Има хубави естествени гърди.
Но с времето чертите й придобиват някакъв неприятен отпечатък. 

# 389
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Който не познава клана Халваджиян отблизо- той не знае колко земни хора са всъщност и как грам не са си вирнали носовете от времето, когато Кремена си караше ладичката, а Маги учеше за клоун.  Peace  Всичко, което имат и с което разполагат е  резултат на много и упорит труд.
Друг е въпроса кому са приятни, кому не и кой как ги възприема.  Wink

Но с времето чертите й придобиват някакъв неприятен отпечатък.  
Все пак да не забравяме начина й на живот преди да влезе в ла- фамилия.  Laughing Няма начин да не се отрази от един момент нататък.  Confused
Този клип ми е много любим. Руши- още повече.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 01:31 от Umma

Общи условия

Активация на акаунт