Звездни компромати - 327 част

  • 117 996
  • 768
  •   1
Отговори
# 405
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
Днес голямо хейтене  в темата , яко сте яхнали някои метлите  hahaha

# 406
  • Мнения: 46 552
Освен това повечето предавания на Халваджиян са ми доста комерсиални и посредствени. За водещи се избират или супер некадърници или до болка втръснали лица, които вече даже не са смешни. Като цяло не бих оценила като положителен приноса му към БГ поп арт.
На мен ми харесват. И предаванията, и водещите.

За Бебо - познавам хора, които правят подобни физиономии и всички са такива, които ги притеснява нещо във външния вид, по този начин се опитват да привлекат вниманието другаде.

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 11:19 от Не се сърди, човече

# 407
  • Мнения: 3 819
М.Игнатова и А.Раева
Скрит текст:

Николета уж е бременна отново
http://hotarena.net/ekskluzivno-nikoleta-bremenna-ot-niki-mihailov

# 408
  • Мнения: 1 476
Същата статия е пре(на)писана и в един жълт вестник. За ужас на родителите му, които не одобряват Николета. Същата много добре си е оплела кошничката. Сега Никито от милионерско чедо ще стане бедно чедо. Тя ще му изпие и изяде парите. Но като нямаш мозък в главата така е.

# 409
  • До морето
  • Мнения: 7 106
Еееее, време му е вече на Никито. Две Божинови отглежда, нека си има и свое. Само  сръбската маца, да не се окоти, че ще трябва да се мести в Белград  Grinning

# 410
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Не ме дразни особено Дара, стига устата и да е затворена  Laughing
И в буквалния и в преносния смисъл..
Скрит текст:



# 411
  • Мнения: 8 536
Халваджиянови са ми крайно неприятни цялата им фамилия. Кремена ми е много превзета и като цяло нещо ме дразни в говора и, нито ми допада как се облича, изобщо нищо не харесвам в нея. Мъжа и ми изглежда много нечистоплътен, освен това поведението му ми е много нахално и арогантно, вечният всезнайко. Синът им хич не ми е Бохо, ами направо Клошо  Joy а тая Алекс няма едно хубаво нещо, за което да се захване човек - опърпана коса, нос тип риба чук, препечена в солариума, грам гърди няма, танцьорка набедена за хореограф, от ранга на ранната Николета.
Точно!Съгласна съм с всяка дума 😁

# 412
  • Мнения: X

Цитат
Щъркелът ще посети влюбената двойка в жилището за милион на футболиста.

Просълзих се от умиление. yu5

# 413
  • Мнения: 7 848
Звездите ми говорят, че това една голяма партенка. Понеже нещо започна да залязва, а няма за какво да се шуми около нея.

# 414
  • Мнения: 17 546
Да не чуе нещо и тя от Десислава.(певицата, да не помислите, че президентшата е бременна!) Ма е късно, не кълвем вече на бременност  Crazy

# 415
  • Мнения: 9 767
Да не чуе нещо и тя от Десислава.(певицата, да не помислите, че президентшата е бременна!) Ма е късно, не кълвем вече на бременност  Crazy
Дано жълтите четат внимателно, иначе направо си произведе новина  Joy

# 416
  • Мнения: X
Чарлийз Терон с ново гадже !

# 417
  • Мнения: 17 546
Офффф...  ooooh! тия холивудци са такъв караминьол - всеки с всеки!

# 418
  • Мнения: 1 455
А Николета от перуката ли е бременна?
на него както му е тръгнало...

# 419
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
 Shocked Shocked Shocked Shocked Червенкова
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт