Звездни компромати - 327 част

  • 118 027
  • 768
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X

Пак е загубила нещо на пода и го търси ли, търси с поглед.

Ванче, кажи какво загуби, да ти помогнем.

# 421
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Shocked Shocked Shocked Shocked Червенкова
Скрит текст:
Като и' видя Жучката и ей за това движение се сещам.

# 422
  • Мнения: 2 794
Пропуснах клюките около мастър майнда Мара Фон Гущероффф, нова любоффф ли има  Shocked Joy

# 423
  • Мнения: 7 848
Пропуснах клюките около мастър майнда Мара Фон Гущероффф, нова любоффф ли има  Shocked Joy

Мда... Но е тайна.

# 424
  • София
  • Мнения: 4 328
мчи къ. празно няма за Мара. все някой трябва да прави с устенцата ѝ движението на demmy.
малиии, зла ли съм Embarassed
сори...

# 425
  • Мнения: 7 848
Софка била бременна.

http://www.yahoo.bg/387398/%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8-%D0%BC%D0%B0 … %B8-%D1%81%D0%B5/

" Coфи Mapинoвa cбъднa нaй-cъĸpoвeнaтa cи мeчтa. Tя вeчe e бpeмeннa и щe poди пъpвopoднoтo дeтe нa Гpингo, нayчи Кlіukі.bg.

Coфи Mapинoвa гpee oт щacтиe зapaди бpeмeннocттa cи
Coфĸa e зaчeнaлa cлeд cвoe yчacтиe нa мopeтo. Mъжът й я пpидpyжил и cлeд тoвa двaмaтa ce oтдaли нa любoвни лacĸи в xoтeл.
Meчтaтa и нa двaмaтa ce cбъдвa. Гpингo oт дългo вpeмe yнивaшe, чe нe мoжe дa cтaнe бaщa, въпpeĸи мнoгoбpoйнитe cи oпити.
Дoceгa имaшe няĸoлĸo cпeĸyлaции зa бpeмeннocт нa Coфи Mapинoвa. Caмaтa тя cи пycĸaшe cлyxoвe, чe чaĸa бeбe, дopи твъpдeшe, чe e пoмeтнaлa.
Toзи път oбaчe пeвицaтa дeйcтвитeлнo чaĸa cвoятa втopa poжбa. Tя ce нaдявa тoвa дa бъдe втopият й шaнc зa дoбpo възпитaниe, тъй ĸaтo Лopeнцo изглeждa ĸaтo изтъpвaн.
Kaĸтo пиcaxмe, тийнeйджъpът вeчe пyши и пиe, ĸoeтo e ĸaтo cтyдeн дyш зa мaйĸa мy. Tя нaй-вepoятнo щe oпитa дa пpeдпaзи бъдeщoтo cи дeтe имeннo oт гpeшĸитe нa пъpвopoдния cи cин.
Cпopeд инфopмaциитe, Гpингo вeчe чepпeл вcичĸи нapeд. Toй бил нa ceдмoтo нeбe, чe мeчтaтa мy ce cбъдвa. Beчe нямaл тъpпeниe дa гyшнe cвoятa пъpвa poжбa.



Coфи Mapинoвa cъщo билa мнoгo щacтливa, зaщoтo тaĸa ce зacтpaxoвaлa Гpингo дa нe я ocтaви. Tя пpeди ce oпacявaлa, чe тoй щe я нaпycнe, зaщoтo нe мoжe дa мy poди дeтe, нo вeчe тaзи тpeвoгa e caмo в минaлoтo.



„Дa бъдeш мaйĸa e нaй-вeлиĸoтo нeщo нa cвeтa, paвнocилнo e нa чyдo. Гopдa cъм вceĸи дeн, чe cъм мaйĸa и иcĸaм oщe и oщe.“ – cпoдeля c ycмивĸa Coфи Mapинoвa."
От "Клюки" знаят дори кога е заченала Joy

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 16:06 от Билян@

# 426
  • Мнения: 4 871
Мисля,  че ще са страхотна двойка. Стоят много добре един до друг! 😘

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 2 427
Този беше ли бил Холи Бери? Или тя само от Оливие си го отнесе?

# 428
  • Мнения: 17 546
Първият Софкин е Лоренцо, нали? Той на колко е? СмЕтам, че по техните закони, които Софка стриктво спазва, предвид кашите ѝ в интимните отношения, е тъкмо навреме пропушил и пропил пубера. Пък и въобще тийновете днес хич не се мотат.
Та и второто чаве трябва да е с подобаващо име, след като ще е Грингов! Crazy Ако е момиче може Покахонтас Грингова, а? Дайте идеи за момче.

# 429
  • Мнения: 4 871
Този беше ли бил Холи Бери? Или тя само от Оливие си го отнесе?
Оливие беше посинил окото на Габриел.

# 430
  • София
  • Мнения: 12 689
Мисля,  че ще са страхотна двойка. Стоят много добре един до друг! 😘
Той е страшно красив, за друго не знам, но поне естетически е идеален за нея.

# 431
  • Мнения: 14 507
Първият Софкин е Лоренцо, нали? Той на колко е? СмЕтам, че по техните закони, които Софка стриктво спазва, предвид кашите ѝ в интимните отношения, е тъкмо навреме пропушил и пропил пубера. Пък и въобще тийновете днес хич не се мотат.
Та и второто чаве трябва да е с подобаващо име, след като ще е Грингов! Crazy Ако е момиче може Покахонтас Грингова, а? Дайте идеи за момче.

Конан Грингов.  Mr. Green

Скрит текст:
Дъщеря ми като беше в детската градина имаше в групата момченце, кръстено Конан. Всеки път като го споменеше умирах от смях. Всъщност не е смешно, не знам дали бащата не беше англичанин, но аз все се сещах за Конан Варварина.

# 432
  • Мнения: X
Мисля,  че ще са страхотна двойка. Стоят много добре един до друг! 😘
Той е страшно красив, за друго не знам, но поне естетически е идеален за нея.
Много е красив и според мен. Направооо  Crazy  Heart Eyes  Crazy!

# 433
  • Мнения: 17 546
Холи Бери две деца ли има? От кого е второто?
Нала е толкова сладко дете!

# 434
  • Мнения: X
От Оливие Мартинес. Бившият и на Кайли Миноуг, между другото  Grinning !

Общи условия

Активация на акаунт