Звездни компромати - 327 част

  • 117 995
  • 768
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 17 546
Ъъъ не знаех, че е родила и от него. Той па един убавец тоя Мартинес, даже не знам какъв е Blush освен мъж на тая, оная звезда.
Холи обаче е чепата, с кофти характер, така се пише за нея.

# 436
  • Мнения: X
Май беше фотомодел, евентуално в някой филм да е участвал. Ако не ме лъже паметта беше любовник на жената на Майкъл Дъглас (жената във филма, не КЗД) в един трилър, който беше убит в началото още.
Поправям се! Оливие е актьор, френски при това (да ме прощава). Бил е гадже и на Мира Сорвино, ти да видиш. Габриел Обри беше манекена май...

# 437
  • Мнения: 17 546
О, и с Мира Сорвино бил преди Кайли! Цветар...

# 438
  • Мнения: X
Филмът не бил с Майкъл Д., а с Ричърд Гиър, "Изневяра”, Даян Лейн беше съпругата...

# 439
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 375
Shocked Shocked Shocked Shocked Червенкова
Скрит текст:


Баууу, то е вежда, то е уста Mr. Green Thinking Shocked #Crazy Rolling Eyes Crazy


Тая, Дара все оплезена бе, няма ли нормална снимка Thinking

# 440
  • Мнения: 46 552
Тая, Дара все оплезена бе, няма ли нормална снимка Thinking
Има. Всъщност изплезена за първи път на тези снимки я виждам.
Не съм й фен, да не излезе, че затова я защитавам Simple Smile

# 441
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 375
Мерси!
Ми, нещо ми е неприятна визуално, без да знам защо точно.. Rolling Eyes

# 442
# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Елена изглежда много добре.

# 444
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 375

Ето, едно нормално семейство, много хубава Елена.
Всичко на всичко съм виждала една или две нейни снимки въобще някога. Как съумява тази жена да се опазят от клюки, от селфита по гъз и цици, от показност на коли и пари. Нима нямат възможност да си развяват прашките по Малдивите, или няма възможност да си накичат златни ланци и перо в г?за, като някои други...   Mr. Green Браво на Елена и на Бербатов, разбира се за избора.
Могат да бъда за пример не само на нашите звездни семейства, а и на чуждестранните Peace

# 445
  • София
  • Мнения: 4 328
хора с ниво и без комплекси.
тези, дето непрестанно се показват и търсят внимание, не притежават едното, а другото.

# 446
  • Мнения: 2 114
Първият Софкин е Лоренцо, нали? Той на колко е? СмЕтам, че по техните закони, които Софка стриктво спазва, предвид кашите ѝ в интимните отношения, е тъкмо навреме пропушил и пропил пубера. Пък и въобще тийновете днес хич не се мотат.
Та и второто чаве трябва да е с подобаващо име, след като ще е Грингов! Crazy Ако е момиче може Покахонтас Грингова, а? Дайте идеи за момче.

Конан Грингов.  Mr. Green

Скрит текст:
Дъщеря ми като беше в детската градина имаше в групата момченце, кръстено Конан. Всеки път като го споменеше умирах от смях. Всъщност не е смешно, не знам дали бащата не беше англичанин, но аз все се сещах за Конан Варварина.

Конан  Joy Joy Joy Joy
А Гринго това ли му е името? Гринго?

Габриел Обри е много красив. Много добре си подхождат с Чарлиийзката.
А те навремето защо такива панаири разиграваха с Холи Бери покрай раздялата си?

# 447
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 375
хора с ниво и без комплекси.
тези, дето непрестанно се показват и търсят внимание, не притежават едното, а другото.
newsm10

# 448
  • Мнения: 2 114
Оо, Елена и тя беше надула джуки по едно време  hahaha

# 449
  • Мнения: 6 417
Гринго е Тодор Давидов. Simple Smile Но може да кръстят бебето Гринго.

Общи условия

Активация на акаунт