АДАМ ДРАЙВЪР - Пълна грозотия или страшно готин?

  • 2 693
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Странно, но как може една "пълна грозотия", която няма общо с холивудските стандарти да я приемам като... неустоима? Според мен струва много като актьор и то в европейското кино, има нещо в гласа и в поведението му, което просто ме побърква. Луда ли съм? Има ли още като мен? newsm78

# 1
  • Мнения: 36 680
За мен е грозничък, но може би защото не харесвам Кайло като персонаж, а не съм го гледала в други роли. Но забелязвам, че има доста фенки из нета, така че явно много жени го намират за привлекателен. Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 737
И на мен ми се струва грозничък!  bowuu

# 3
  • Мнения: 855
Перфектна смесица между Кари Фишър и Харисън Форд.
Не е по масово хубав, но е симпатичен.

# 4
  • Мнения: 32 228
Има и по-грозни от него.
Жените го харесват, защото е богат и известен. Това е.
Ако беше обикновен човек едва ли щеше да има такава популярност сред жените.
Но има нещо симпатично в него. На някои снимки.

# 5
  • Мнения: 36 680
Затова пък Оскар Айзък ми изглежда красив, въпреки че изобщо не прилича на някои световно известни хубавци като братята Хемсуърт (например). Всъщност, неговият тип излъчване и външен вид, ми допадат много повече.

От любопитство прегледах няколко класации на персонажите в "Силата се пробужда" (в американски сайтове) - Кайло Рен навсякъде е на второ място след Рей...Някои от почитателките твърдят, че прилича на Алън Рикман (Снейп) - харесвам Снейп много като персонаж, затова ми е трудно да преценя - пристрастна съм Wink

# 6
  • Мнения: 82
Дами, стига ве.  #Crazy
Не съм голям разбирач, но този "страшно готин"?
 Grinning

# 7
  • Мнения: 1 716
Добър актьор е определено Peace . Много му отива да играе weirdo-вци, харесах го много в сериала GIRLS.
За красота - не е красив, но е чаровен и готин. Мен ми прилича на Ейдриън Броуди - грозен, но готин и талантлив. И гласът му е хубав.

# 8
  • Мнения: 506
не го знам ама покрай тая тема си харесвам The Unusuals за гледане. Има добра оценка в imdb и в zelka и е свързан с Noah Hawley, който също не знам, но е свързан с Fargo S03, а Fargo e the bomb! Laughing

# 9
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 258
Тоз пък за първи път разбирам, че съществува. На някои снимки бива, но на повечето е грозен следователно е грозен, 'щото изключваме ефектите правещи го по-красив, отколкото е.

# 10
  • Мнения: 11 451
От мен да мине = отстъпвам ти го  Flutter

# 11
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тоз пък за първи път разбирам, че съществува.
Тепърва ще го чуваш все по-често. Един от най-лансираните и талантливи актьори на новия Холивуд.

На въпроса- Адам е много крив, но за мен е много магнетичен. И дали ще се хареса зависи много от ролята- Silence го спрях на 15-тата минута само защото ми беше противно да го гледам (на чисто инстиктивно ниво, обръщаха ми се червата при вида на несиметричната му мутра); а седмица по късно се влюбих в неговия Paterson.
В Girls има много готин и добре написан герой, а понеже сериалът е култов сред хипстърите, и самият Адам стана адски популярен. Сега с "Междузвездните войни" се бетонира окончателно.

Затова пък Оскар Айзък ми изглежда красив, въпреки че изобщо не прилича на някои световно известни хубавци като братята Хемсуърт (например). Всъщност, неговият тип излъчване и външен вид, ми допадат много повече.
Въобще не може да става въпрос за съпоставка тук. Оскар е класически красавец (далеч по-категоричен и изваян от хеймсуъртите) с много мъжко излъчване, а Драйвър е нестандартен, момчешки, грозноват, но с обаяние. Единственото възможно сравнение е актьорското- и двамата са адски талантливи, но откъм комплексни и сложни роли Оскар води все още.

# 12
  • Мнения: 36 680
Съгласна съм, че Адам Драйвър има харизма и е добър актьор. Не ми допада лицето му, но допускам, че на много хора им харесва (не само защото е богат и известен). Аз пък намирам Хю Лори за доста добре изглеждащ, а мои роднини го имат за ужасно грозен))
За Айзък съм чувала, че бил дебел (хаха), нисък и т.н. На мен ми хареса още щом го видях, без да съм го гледала на други места. Даже в оня филм Екс Махина, в който прилича на талибан, също е симпатичен Wink

# 13
  • Мнения: 148
На мен ми харесва много като Kylo Ren, нямам търпение за следващия филм! А иначе на някои снимки е симпатичен, на други не толкова, но има интересно и различно излъчване от повечето актьори  на неговата възраст.

# 14
  • Мнения: 4 133
УАУ, 5 години по-късно Адам Драйвър е един от най-успешните и търсени холивудски актьори с две номинации за Оскар  и множество други номинации и награди.

За мен не е красив, но е чаровен. Висок, има харизма, силно присъствие, мъжкарско излъчване, супер тренирано тяло(бивш морски пехотинец е), изразителни очи и емоционална интелигентност и талант да пресъздава различни емоции на екрана. Ако погледнем филмографията му винаги избира да играе разнообразни и сложни образи, за което има моите адмирации. Мисля, че го чака голямо бъдеще в Холивуд и ще ми е интересно кога най-после ще се сдобие с Оскар! Blush

Общи условия

Активация на акаунт