Какво ви е мнението за Прайда?

  • 113 002
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 4 806
Значи в София можахте да протестирате срещу Тръмп, ама за правата на жените в Бахрейн - нямало смисъл?

Аз не съм протестирала срещу Тръмп и не знам защо ми говориш на мен? Всъщност даже не знам дали е имало подобно събитие.

Силно не го харесвам, но не виждам как моят протест би променил нещо в случая. А за съжаление, нямам достатъчно време да се явявам на всеки протест срещу нещо, което не харесвам.

Но ако организираш протест пред посолството на Бахрейн, ще се постарая да дойда. (Макар че не знам доколко точно в Бахрейн жените искат да ги спасим де, беше леко произволен пример.)

# 1 801
  • Мнения: 2 843
...
Значи в София можахте да протестирате срещу Тръмп, ама за правата на жените в Бахрейн - нямало смисъл?

Вероятно разбираш, че този упрек (който е правилен по същество), може да бъден насочен към всеки. Примерно да се формулира така: "Значи протестирахте за запазването на "петокрилия" ... монумент, горихте крана, който трябваше да го събори, обаче не протестирате за правата на жените в Бахрейн". Всеки е виновен. И няма оправдание за насилието и убийствата на хора. За жалост, нямаме достатъчно ресурс, за да попречим.

# 1 802
  • Мнения: 14 815
За да бъдем обективни трябва да кажа,че срещу Тръмп протестираха десет жени,един мъж,а трийсетината журналисти дори не ги снимаха нон-стоп,защото нямаше какво да се снима. Mr. GreenСкука!Минах от там въпросната събота,жалка работа.
Нямам нищо против сексуалната ориентация на никой.Демонстрациите с изсмукани от пръстите претенции на ''онеправданите'' ми идват в повече.Защо толкова се набляга на сексуалното ориентиране на малки,невръстни деца???!!!Хайде голям човек ще си усети къде го влече.Защо мама ще кипри малкото момченце с розова рокличка,ще му лакира ноктите?Според мен това е грубо вмешателство в личното пространство на детето!Защо сандвича трябва да е с формата на полови органи?Вижте това клипче,моля.
https://www.youtube.com/watch?v=yA8fgaBSDUw

# 1 803
  • София
  • Мнения: 24 839


Ако гледаме само "природата", семейството няма нищо общо с правенето на потомство. Т.е. семейството в днешния си вид не е някаква природна нужда.

Има и то много общо.
Животните се сношават безразборно, когато им го наложи природата- така продължават вида и в някои случаи, мъжките се махат след като оплодят.
В други случаи- дори те, безмозъчните, имат инстинкт за бащинство и си гледат малките, заедно с майката.
И хич не са готови да отглеждат чужди- до степен да убият чуждо малко, ако им бъде подхвърлено.
А, хората създават потомство.
Виж значението на думата и би могла да разбереш защо са по- висша категория от животните.
За съжаление, объркани глави с твоето мислене искат да ни върнат обратно в еволюцията- да живеем на стада, да се плющим кой с когото свари и да се израждаме още, влизайки в кръвосмешение.

Мен друго ме изумява- безпросветния ви егоизъм!
Вие не желаете да имате деца, но искате да се разпореждате със съдбата на чуждите, както и да наложите безумните си теории за отглеждането им на хората, които създават потомство.

# 1 804
  • Мнения: 15 960
Това за протеста срещу Тръмп олицетворява всички хуманни и широкоскроени, които протестират за всевъзможни измишльотини, защото изглеждат куул, но ако е за нещо наистина важно, никакви ги няма.

И моля, вече не е ЛГБТ, а ЛГБТИ /интерсексуални, и така, докато не се изреди цялата азбука и обхванат цялото многообразие/.

# 1 805
  • Мнения: X
Аз затова питах, колко от любителите на нестандартното имат в действителност деца? Да не се окаже, че всичките си разсъждават теоретично?

Силвър, това филмче е потресаващо гнусно!

Ето още едно от същия десен: родители обясняват на своите 8-10 годишни деца как да мастурбират. Потрисам се не толкова от факта, че съществуват такива откачени родители, а че това видео е класифицирано като "тренди" в Тубата.

https://www.youtube.com/watch?v=-0vPqxSVaG4

# 1 806
  • София
  • Мнения: 24 839
.Защо мама ще кипри малкото момченце с розова рокличка,ще му лакира ноктите?Според мен това е грубо вмешателство в личното пространство на детето!Защо сандвича трябва да е с формата на полови органи?Вижте това клипче,моля.
https://www.youtube.com/watch?v=yA8fgaBSDUw

Това си е директно скланяне към промяна на самовъзприемането!
И няма нищо общо с така благовидното обяснение, че се давало възможност на детето да се самоопредели.

Що за извратен ум създава фетиши към половите органи на деца, едва проходили?
И дали има едно нормално семейство, което да е дало за обучение детето си в тази градина? newsm78

Наистина е близък деня, в който ще затворят хетеросексуалните зад телена ограда с едничката задача да правят деца, които после да бъдат изкривявани психически за кефа на обратните.

Ако не се вземем в ръце, де.


# 1 807
  • Мнения: 4 806
Това за протеста срещу Тръмп олицетворява всички хуманни и широкоскроени, които протестират за всевъзможни измишльотини, защото изглеждат куул, но ако е за нещо наистина важно, никакви ги няма.

Тези хора са едно цяло само в главата ти.

Ти за какво наистина важно протестира наскоро?

Просто ми е интересно кои са истинските важни неща за теб. Тогава ще мога да ти посоча пет по-важни и да ти държа сметка защо не си протестирала срещу тях. Много ще е яко.


Има и то много общо.
Животните се сношават безразборно, когато им го наложи природата- така продължават вида и в някои случаи, мъжките се махат след като оплодят.
В други случаи- дори те, безмозъчните, имат инстинкт за бащинство и си гледат малките, заедно с майката.


Всъщност това е много рядко сред бозайниците и направо не се среща сред близките ни роднини сред тях.

Нали тезата беше, че човешкото семейство от един мъж и една жена е "природно" нещо? Аз на това опонирам.

Е, не е природно (поне във физиологичния смисъл). Човешко социално изобретение. И като такова, е било и ще бъде изменчива конструкция.

ПС "Безпросветно" винаги ми звучи смешно, казано от теб. Не знам защо толкова обичаш тая дума, след като желанието ти за собствена просвета изглежда убедително в долната част на скалата.

# 1 808
  • Мнения: 1 945
Аз тези клипове няма да ги гледам , защото винаги пазя хигиена на информацията .
Също и не мисля че ще се случи това .



Наистина е близък деня, в който ще затворят хетеросексуалните зад телена ограда с едничката задача да правят деца, които после да бъдат изкривявани психически за кефа на обратните.

Ако не се вземем в ръце, де.



Обаче много искам да им дадат на всичките  50 и колко си пола да си направят комуни
на отдалечени острови и да ги оставят да си живеят живота, както си го разбират .
Само по далеч от традиционалисти като нас . Да видим колко време ще оцелеят без задръстените хетеросексуални варвари ...

# 1 809
  • Мнения: X
Трети път призовавам любителите на нестандартното да си кажат, дали имат деца. Ако нямат, да спра да си губя времето с коментарите им.

# 1 810
  • Мнения: 1 945
jp има две момиченца . Във подписа и го пише

# 1 811
  • Мнения: X
Дали има нещо против момиченцата й да си играят в детската градина с огромни пениси и вагини? Дали има нещо против госпожата да кара момиченцата й да се обличат в дрехите на момченцата и да ги учи на предимствата от еднополовата любов? Би ли си дала двете момиченца да ги гледат някакви чужди хора на ротационен принцип, пък тя да взема всеки месец някакви чужди деца? Доста ме съмнява.

В едно разнообразно по своя състав човешко общество семейната структура е единствената възможна, пригодна да осигури на децата достатъчна закрила и удовлетворяване на всичките им нужди. При това няма друг толкова заинтересован да се жертва и да изтърпи всички неудобства и лишения, свързани с отглеждането на дете, както неговите родители (биологични или осиновители). Биологичната връзка в повечето случаи е много силна. Дори майки, които са изоставили децата си, в много случаи продължават да ги търсят след години и обратното: осиновени деца издирват биологичните си родители. Не че няма изключения, но те са точно това: изключения. Повечето хора се обръщат към варианта за осиновяване едва след като изчерпят възможностите са свое родно дете. Откъсването на детето от родителите е травма и за двете страни. Дори и да се налага в някои случаи, все пак те не са преобладаващи и не могат да се приемат за задължителна обществена норма - освен в някоя антиутопия.

Ако родителите са от един пол - това е абсолютен прецедент в цялата човешка история без достатъчно достоверни статистически данни. Ако трябва да се експериментира, то е редно да е за сметка на случаи, които и без това не разполагат с по-добра алтернатива - примерно изоставени, увредени деца, които не могат да намерят нормални семейства. Примерите с гувернантките и евнусите са напълно несъстоятелни предвид факта, че тези деца винаги са разполагали с фигурите на своите родители, макар и да са имали по-редки контакти с тях в ежедневието. Това далеч не е същото като въобще да нямат родители.

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 13:11 от Анонимен

# 1 812
  • Мнения: 12 421
Нали тезата беше, че човешкото семейство от един мъж и една жена е "природно" нещо? Аз на това опонирам.

Е, не е природно (поне във физиологичния смисъл). Човешко социално изобретение. И като такова, е било и ще бъде изменчива конструкция.

jp, конструкцията може да бъде изменчива откъм човешки изобретения като онаследяване и пр. Това не променя факта, че природата е заложила само двойката мъж и жена да е способна да има свое общо дете. Не разбирам защо това е толкова трудно да се приеме. Двойките мъж-мъж, жена-жена не са способни да има свое общо дете - дори да се се нарекли семейство, каквото и да значи семейство на даден етап.  Може да искат да имат, но не могат - не защото обществото ги дискриминира, а защото  природата не им позволява. Остава единствено да се борят за привилегията обществото да им компенсира по някакъв начин това, което априори им е отнето - способността да се възпроизвеждат като двойка.
Всъщност вероятно всичко идва от разбирането за конструкцияата "семейство". Защо е необходимо тя да включва дете, ако два индивида доброволно са избрали да влязат в конфигурация, която според природните закони не води до потомство?

# 1 813
  • Мнения: 4 806
Трети път призовавам любителите на нестандартното да си кажат, дали имат деца. Ако нямат, да спра да си губя времето с коментарите им.

Трудно ще получиш отговор, ако не уточниш кого питаш конкретно.

Мисля, че малко хора се разпознават като "любителите на нестандартното".

Ако мен питаш за пенисите, то въпросът ти е толкова нерелевантен, че е все едно аз да те питам дали би купила малка газова камерка за рождения ден на детето ти.

Между другото, преди около месец в парка станах свидетелка на една случка. На един батут имаше едно изключително невъзпитано и буйно дете. Накрая надзирателят на батута не издържа и леко вдигна скандал на майката. Която пък възрази, че това било момченце и не можела тя така да му се кара - щял да стане женчо и да му се качват жените на главата.

Това наша си, българска майка - предполагам, изповядваща родни традиционни ценности.

# 1 814
  • Мнения: 4 871
Аз тези клипове няма да ги гледам , защото винаги пазя хигиена на информацията .
Също и не мисля че ще се случи това .



Наистина е близък деня, в който ще затворят хетеросексуалните зад телена ограда с едничката задача да правят деца, които после да бъдат изкривявани психически за кефа на обратните.

Ако не се вземем в ръце, де.



Обаче много искам да им дадат на всичките  50 и колко си пола да си направят комуни
на отдалечени острови и да ги оставят да си живеят живота, както си го разбират .
Само по далеч от традиционалисти като нас . Да видим колко време ще оцелеят без задръстените хетеросексуални варвари ...

Ама и на двете като ви чета коментарите...  ooooh! Дето се казва, идва ми да се гръмна.
Какви си ги представяте, какви ли кошмарни сценарии се разиграват в главите ви? Confused

Общи условия

Активация на акаунт