Какво ви е мнението за Прайда?

  • 112 907
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: X
Това пък е шоу на талантите в основно училище в Манхатън. Изпълнението не е от жена. Куул, а?



Ами това? Да оставим настрана факта, че момчето е травестит, но с ТАКЪВ ГРИМ НА 8 Г.??? Ако искате да сте травестити и родителите ви не одобряват това, трябват ви нови родители! Страхотни съвети, няма що!


# 1 876
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само не разбрах откога е невъзможно да си купя тъмносини джапанки 36ти номер? Толкова за добрата аргументация на статията ...

# 1 877
  • Мнения: X
А то да беше само туй...бая е пресолила манджата. Ама така е като гледаш през криво огледало.

# 1 878
  • София
  • Мнения: 24 839


Ами това? Да оставим настрана факта, че момчето е травестит, но с ТАКЪВ ГРИМ НА 8 Г.??? Ако искате да сте травестити и родителите ви не одобряват това, трябват ви нови родители! Страхотни съвети, няма що!




Точно това не мога да оставя настрана- на 8 години дали е травестит или му е интересно да се кипри с различни дрехи и просто е артистична натура?
Няма как да разберем, защото психиката му се изкривява целенасочено, но пък явното склоняване вече не е подсъдно там.
Към това ли се стремят родните неолибералисти? newsm78

# 1 879
  • Мнения: 22 036
Само не разбрах откога е невъзможно да си купя тъмносини джапанки 36ти номер? Толкова за добрата аргументация на статията ...

На мен ми отне доста време да се сетя, кога за последно съм виждала розови.

Темата е сложна, както и хората и сексуалността и наложените културни модели.

# 1 880
  • Мнения: X
На мен пък никакво време не ми отне - преди половин час. Ходих на пазар и специално обърнах внимание на джапанките - ами има всякакви и всякакви номера.

# 1 881
  • Мнения: 22 036
Предимно са черни и кафяви тук, розови не съм срещала от години, освен ако са на някакви цветя. А  номерата в каква връзка са?

# 1 882
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре, как е възможно да пличиниш това на детенце и да ама хора, на които не им се струва нередно???

# 1 883
  • Мнения: 22 036
И аз не го разбирам, а съм отявлен толераст. Според мен, наистина има хора, които не се чувстват добре с рожденния си пол, но това не е ясно поне до напреднал пубертет.
Аз бях Том бой и ако бях попаднала на "съвременни" родители, като нищо щяха да ме натъпчат с хормони.

# 1 884
  • Мнения: X
Миналата година видях група цигани, между децата имаше едно момиченце на около 2-3 годинки. Хубаво,, макар и мръсничко дете, с едни големи черни очи, косичката му вързана на 2 опашчици, с лилава фибичка. Само дето циганката го събу да се изпишка до една кофа и се оказа, че е момченце.

Тъй като не допускам това да е било някакво модерно джендър семейство, нито детето на тази възраст да се е осъзнало сексуално, обяснението ми е, че вероятно го подготвяха да проституира - нищо чудно от дете. Известно е, че децата, особено момченцата, вървят най-скъпо на този пазар.
Като гледам това дете от клипа, си мисля, че и неговата съдба ще да е такава.

# 1 885
  • Мнения: 6 122
А, не се съмнявам, че и канибализмът не е лош - в определен социален контекст.

И какво общо има това да причиниш вреда на друг човек, изяждайки го, с това да се определиш като 23 пол, примерно? Едното просто няма нищо общо с другото, за да се направи сравнение. Вреда на друг човек, с това как се самоопределям, примерно и на никого не вредя, просто не могат да бъдат сравнявани по никакви параграфи. С две думи, ако легализираме гей браковете или позволим на хората да се самоопределят, както се чувстват, няма да повлече след себе си...канибализма.

# 1 886
  • София
  • Мнения: 24 839
А, не се съмнявам, че и канибализмът не е лош - в определен социален контекст.

И какво общо има това да причиниш вреда на друг човек, изяждайки го, с това да се определиш като 23 пол, примерно? Едното просто няма нищо общо с другото, за да се направи сравнение. Вреда на друг човек, с това как се самоопределям, примерно и на никого не вредя, просто не могат да бъдат сравнявани по никакви параграфи. С две думи, ако легализираме гей браковете или позволим на хората да се самоопределят, както се чувстват, няма да повлече след себе си...канибализма.

Пряко общо- флуидният пол, например, който на този етап се изживява днес жена, утре мъж, какво пречи вдругиден да флуидира в питбул, или питон?
И ако причини вреда на друг без умисъл- просто защото той така се изживява и реагира в синхрон с природата си, дали би бил подведен под отговорност?
Не, разбира се, защото законите са писани за хората, които са двуполови и имат общи характеристики, и общовалиден морал, наложен от тях самите- от мнозинството, което и днес е 96% от населението.

# 1 887
  • Мнения: 6 122
А, не се съмнявам, че и канибализмът не е лош - в определен социален контекст.

И какво общо има това да причиниш вреда на друг човек, изяждайки го, с това да се определиш като 23 пол, примерно? Едното просто няма нищо общо с другото, за да се направи сравнение. Вреда на друг човек, с това как се самоопределям, примерно и на никого не вредя, просто не могат да бъдат сравнявани по никакви параграфи. С две думи, ако легализираме гей браковете или позволим на хората да се самоопределят, както се чувстват, няма да повлече след себе си...канибализма.

Пряко общо- флуидният пол, например, който на този етап се изживява днес жена, утре мъж, какво пречи вдругиден да флуидира в питбул, или питон?
И ако причини вреда на друг без умисъл- просто защото той така се изживява и реагира в синхрон с природата си, дали би бил подведен под отговорност?
Не, разбира се, защото законите са писани за хората, които са двуполови и имат общи характеристики, и общовалиден морал, наложен от тях самите- от мнозинството, което и днес е 96% от населението.


Ще го подведат и още как. Ако ще от трети пол, да стане пети, десети, да си въобрази, че е питон или каквото си ще, ще замине към затвора като стой та гледай.

# 1 888
  • Мнения: X
Хайде, да не отиваме чак толкова екстремно, но педофилията си е почти приемлива вече. При определени етнически групи се толерира като културна особеност, мине не мине известни личности споделят интереса си към малки момиченца, педофили разказват сърцераздирателни истории за взаимна любов и пихолози призовават към толерантно отношение, а вече се явяват и политически сили (все още нищожни, но с потенциал за повече), които пропагандират идеята. В момента сме в началния етап на Овертон - внасянето на неприемливата идея в общественото пространство и говоренето (първоначално отрицателно) за нея. На времето така беше и с гейовете, а сега го докараха до 50-те пола. Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.

# 1 889
  • София
  • Мнения: 24 839
Ще го подведат и още как. Ако ще от трети пол, да стане пети, десети, да си въобрази, че е питон или каквото си ще, ще замине към затвора като стой та гледай.

Само ако го лови закона, а като днес е питон, забрави..........

Общи условия

Активация на акаунт