ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 88 347
  • 727
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 11 127
Е, то е тъй, ама беше преди 10 години! Joy Joy Joy Joy
Сега, ако ми напишеш трите думи, които казаха двамата в тази сцена ..... Joy Joy Joy
Като  каква Шех определи жената на картината?

# 151
  • Мнения: 24 037
Е, то е тъй, ама беше преди 10 години! Joy
Сега, ако ми напишеш трите думи, които казаха двамата в тази сцена ..... Joy
Като  каква Шех определи жената на картината?

Само една си спомням със сигурност - меланхолична.  Grinning

Май и изискана, елегантна.

Сега ще ме караш да гледам серията.  Joy

# 152
  • Мнения: 29 620
Благодаря за преводите!
Не е невъзможно Халит да изиграе образа на 24 - годишния Раиф, с грим разбира се, но и с двама актьори също е вариант. Зависи от гледната точка на сценаристката.
А за влюбването в жена от картина - вече има подобна история в първи сезон на ВВК. Султан Ахмет се влюби в Анастасия - Кьосем от картина - "Най - хубавото нещо, което съм виждал!". По - късно я отвлякоха и му я подариха, срещата им беше на края на първи епизод, разпозна я с думите - "Това си ти!"



# 153
  • Мнения: 11 127
Е, то е тъй, ама беше преди 10 години! Joy
Сега, ако ми напишеш трите думи, които казаха двамата в тази сцена ..... Joy
Като  каква Шех определи жената на картината?

Само една си спомням със сигурност - меланхолична.  Grinning

Май и изискана, елегантна.

Сега ще ме караш да гледам серията.  Joy



Хахаха! Браво! Аз само елегантна си спомням, сега ти ми припомни и меланхолична, а за второто не съм сигурна! Бях започнала да го гледам сериала отново, но без превод....В момента, в който започнаха сериите на ВС със сдобряването и спрях ББГ.
Но ме вкараха отново в играта тези хора.  Heart Eyes Heart Eyes Макар и с две сцени и половина.  Joy Joy Joy Joy

Сенин гиби  Heart Eyes Без мелахонлична, таби ки  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 21:17 от Mydream

# 154
  • Мнения: 5 993
Добро утро!  Hug

Да ви е усмихнато и слънчево! Grinning Nature Sunny



Скрит текст:

# 155
  • Мнения: 7 965
Добро утро!  Hug 🤗
Отворете широко прозореца и поканете новият ден,
вдишайте аромата на свежото юнско утро и се насладете на
топлинката от първите слънчеви лъчи, докоснали се до вас...



Чашка топло кафе или чай, цветни мисли, зареждаща музика... и нека да сте
                              готови да прегърнете своят петък...


               

                        =================================

       

       Дано днес да ни зарадват с някоя нова снимка Praynig Praynig
       
        .....
        ВГ,  Hug благодаря за интересната статия! bouquet

        Пожелавам ви вълшебни мигове и споделени емоции днес... Heart Eyes Hug

Скрит текст:

# 156
  • Мнения: 24 037
Добро утро и хубав ден!

"Люсито" е в Бодрум. Дано да е само за лятото и после да се връща в Америка.  Mr. Green





Кубилай

Може би кадър от филма, който снима


# 157
  • Мнения: 24 037


ВГ, интересно е инфото за Сабахатин Али. Може да се каже, че е български турчин.  Laughing Laughing

Мисля, че няма да успеят да стартират снимките на този филм през лятото.

А в края на август Халит ще трябва да е вече на снимачната площадка на ВС.

# 158
  • Мнения: 11 127
Привет в топлия юнски ден!

Благодаря за новите неща, които сте споделили! bouquet bouquet

Преди една година...Берг  Heart Eyes



Eдно хубаво споменче - малко зад камера, малко от реала - месец март 2017



Усмихнат и цветен петък на всички! bouquet

# 159
# 160
  • Мнения: 24 037
Турските телевизии започнаха да пускат летните си проекти. Успешните ще останат и през есента.

В нашия ден четвъртък по всички канали  ще имаме нови конкуренти.

Картината към момента.

По АТВ тръгна миналия четвъртък Kanatsiz kuslar. Жанрът е драма. Може да го запазят и през есента.

По Фокс ТВ продължава Coban yildizi, може би ще го оставят през лятото, но рейтингът му е нисък и ще има вероятно нов сериал на негово място

По ТВ 8 ще ни конкурира "Сървайвър" и "Гласът на Турция"

По Шоу ТВ следващият четвъртък започва "Ритъмът на сърцето" с Gökhan Alkan и Öykü Karayel

Може да видите фрагман

https://www.youtube.com/watch?v=oh42sfRKw3s

По Стар ТВ приключи "Дръзки и красиви" с Къванч и Туба. Следващият четвъртък ще бъде заменен от романтичната комедия "Светулка".

Фрагман

https://www.youtube.com/watch?v=xZNJJ9KSZlg

Ако направят добър рейтинг, наесен ще се борим главно с романтични комедии.

Междувременно преди малко  Къванч пусна съобщение, в което предупреди,  че ще съди журналистите за твърдения, които възприема като атака върху професионалния му живот, кариера и личност. Визира коментарите в сутрешните предавания на телевизиите, че съпругата му съсипала сериала, защото му забранявала да се целува с Туба и се бъркала в работата на сценаристите. Журналистите цитирали мнения на фенове и източници от снимачната площадка.

По-скоро са цитирали  измишльотини на луднали фенове, мен ако питат.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 13:19 от varna_2

# 161
  • Мнения: 24 037
От фотосесия на Кубилай, но не знам по какъв повод.









# 162
# 163
  • Мнения: 24 037
Добро утро и хубав ден!

Момичето, което е пуснало тази снимка пише, че е от филмов сет. Жената, седнала на стола е актрисата Мерич Арал.
В туитър инфото е, че Боран и още един от нашите актьори ще участват във филма, който в момента снима Кенан "Проницателният Реджай"

Ей, голям берекет за новите лица от нашия сериал. Всички снимат филми това лято.  Grinning Grinning

Да се държат за Халитко и Бергита и никога няма да останат незабелязани.   Heart Eyes Heart Eyes Hug

Радвам се за всички, за които "Ти си моята родина" се превърна в златен шанс.





Турул Тюлек /полковник Ставро  Grinning/ също е на снимачната площадка. Ще участва във филма Direniş Karatay.

И той, и Васето ще ми липсват през новия сезон. Даже лошите ми харесваха.  Laughing Laughing


Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 08:22 от varna_2

# 164
  • Мнения: 11 127
Добро утро!

Време е Берг да участва в една фотосесия....Скоро не го е правила.

Някои от снимките, които харесвам много











Но най-много обичам да я виждам от мигове в реала

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Ей така да ви е усмихната съботата! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт