Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 35

  • 39 780
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 993
Или, впрочем, снимай го и за наказание покажи снимката на първото гадже, което доведе у вас  hahaha

Пънчето, както винаги с добра идея!:) Подкрепям!

Коконче, от  сърце успех желая!

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
    Ха-ха, Фели, и аз си помислих като Пънчето, че си е посегнало на мъжкото достойнство Joy

# 62
  • UK
  • Мнения: 5 999
Бясна съмммм  smile3514 мойто малкото отиде да пикае, взело ножицата и си отрязало един голям кичур коса точно отпред посредата на бретона, почти до кожа. Направо ми идва да го пребия от бой  ooooh!

Ахахаха ФЕли  Joy Joy Joy голям сладур!
Кристи, ние догодина напролет смятаме. Още, не сме го измислили, как ще е тук или там, засега сме на етап планове и сметки  hahaha които, все криви, се оказват  Joy  hahaha
Лутиенче Hug смятаме да се пробваме веднъж!  За едно братче на девойките  Laughing още, не сме много наясно. Мислех, че доктора ще ни разубеди или нещо, в някой показател, няма да е ок, то пък, друго излезе. Ще видим. Засега, само ембриончетата ще произведем и замразим, а напролет, зет ще правим.
Иренче  Hug незнаех. Ангел Ставрев е нашият док  Laughing

# 63
  • България
  • Мнения: 3 621
Знам го Ставрев.Май не е от приказливите  Laughing Важното е работа да върши.
Ние сме от Ню Лайф, новата клиника и д-р Даскалов.Първта им двойка момиченца Simple Smile
Само че ако ида да искам братче, сигурни вече ще ме изгони  Laughing
Имам го като план, само на мъжа ми да му мине стреса от близначките  Joy

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 20:30 от ирен22

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, развесели ме, аз също като прочетох в първия момент помислих, че си е посегнал на мъжкото достойнство  Joy hahaha
Ирен, аз пък раждах при Д-р. Даскалов Simple Smile ти как се насочи към Пловдив чак newsm78

# 65
  • България
  • Мнения: 3 621
Пловдив ми беше най-удобна дестинация.Родителите ми са наблизо, а в града е най-добрата ми приятелка.
Пътуването Пловдив-Ямбол ми беше станало като, ей така Simple Smile
Много ги обичам д-р Даскалов и жена му.

# 66
  • Мнения: 7 488
Пънче, идеята е супер крадвам я веднага Hug Аз по принцип съм първосигнална, първо действам после реагирам. В такива моменти хич не се сещам за фотото, гледам да оправя мазалото.
Ма как пишока бе, те знаят какво е болка и избягват да я прилагат , както знаят че тенджерата и ютията несе пипат, ама това от опит го знаят, не че някой ме чува.
Нали съм добра душа, казвам майната му на бретона излизаме, да ама шилото в торба стои ли? Фрасна се на едно колело, като шурна една кръв от устата, устната се наду, венеца е ударен то затова толкоз кръв изтече. Една майка ме успокоява - щом няма хвръкнал зъб, значи всичко е наред  ooooh!

Пънче, като акустираш на морска земя, да се обадиш да си устроим среща да запознаем децата.

# 67
  • Мнения: 39 616
Днес водих дребосъчка на зъболекар. Гък не каза и се държа много смело. Бърка и с шилото навсякъде да види дали има някъде кариес- няма. Доволна съм.

# 68
  • Мнения: 19 717
Браво на детето Simple Smile А ходихте ли до Луковит? Или е тази седмица?

# 69
  • София
  • Мнения: 23 199
Пак вали в почивните дни  Close
Цяла седмица топло, почивките дъжд.
Очаквам орез отпуската и ураган да мине или поне сняг да завали  ooooh!

# 70
  • България
  • Мнения: 3 621
И при нас заваля току що.Но аз много обичам дъжда.А и днес бях планувала да мързелуваме Simple Smile

# 71
  • Мнения: 6 566
Кристи, мерси, купих и я тестваме машинката. Ако наистина е ефикасна ще взема и мобилната, за количка.
Аз, в дъжда се чудя дали да не излезем за малко, ама то и студено, бърррр.
На 4 месеца дали е ок да седи за малко, че само се пъне да сяда и реве като го пусна по гръб.

# 72
  • България
  • Мнения: 3 621
Кажете после дали са ефикасни машинките,че и аз искам да взема,но нещо им нямаме вяра на тези ултразвукови.

# 73
  • София
  • Мнения: 23 199
На 4 месеца ако сяда сам може, иначе не.
Ако питаш за в количката го повдигай колкото да вижда.

# 74
  • Мнения: 6 566
Ще кажа за машинката.
Ами в количката малко го повдигам, колкото да не нервничи легнал. Но и иначе. Като ми е в скута полулегнал (както е позата в шезлонг примерно) се надига сам. От легнало положение не може да се изправи, но като му хвана ръцете се набира пак сам.
Ще го водя скоро на ортопед и ще питам, но до тогава... То просто е голямо мрънкане и рев като не му угодя да му помогна да се поизправи.

Общи условия

Активация на акаунт