Весели ритничета от ОКТОМВРИйските мъничета! - Тема 7

  • 41 078
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35 199
Аз също не мога без сутиен. Иначе си личи ,че са ми различни гърдите, тъй като като грдихме едната гърда беше преди 3 години и тогава беше различно. Само не спя със сутиен. Иначе и у дома нося.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 623
И при мен гърдите са слабо място. Чашка С съм, а и болките не намаляват. Зърната особено са ми адски чувствителни, а имам и коластра през нощта. Мисля да си взема някакъв крем за чувствителни зърна, момичетата с втора бременност могат ли да препоръчат нещо?

# 62
  • Мнения: 325
При първата бременност нямах никакъв проблем с гърдите,сега на моменти така ме болят,особенно зърната немогаа да ги докосна.Иначе не са пораснали ,но са някак много потъмнели.Първият път нямах и кърма ,дано сега нещата да са различни.

# 63
  • София
  • Мнения: 245
Хайде и аз в новата тема  Laughing Hug

За сутиените да се включа, нося по принцип чашка E или  F. Стигала съм и до G и H, просто защото ми е много малка обиколката. За момента си нося моите си сутиени без промяна въпреки че леко са наедрели гърдите, и много се надявам така да си остане до края  Embarassed

# 64
  • Мнения: 670
Момичета ,отдавна не съм се включвала . Изпече слънцето и забравих за интернет 😁 Относно ситиена и гърдите - честито ! Аз имам коластра вече . До преди дни си ходех смело без сутиен,но започнаха много да ме болят зърната при допира на дрехата,клатене в колата,лежане и т.н. Общо взето без сутиен ме болят Simple Smile
Обръщам се към вас с проблем ... Не ми се карайте ,но събота бях за риба и уж стоях на сянка и завита с кърпа ,изгорях. Наистина кожата на бременната се оказа много чувствителна ! Така изгорях ,че се замислям дали все още искам да ходя на почивка . Вчера забелязах мехури по гърдите си ,а днес тези мехури са се умножили по 4 .... Не мога да си обедня защо излизат ? Кожата се успокои . Не съм червена ,не я излагам на слънце . Още повече,че не съм излизала с деколте ....  newsm78 Някой може ли да даде акъл защо става така ? Дали е възможно просто от жегата ???

# 65
  • Мнения: 18 725
И при мен гърдите са слабо място. Чашка С съм, а и болките не намаляват. Зърната особено са ми адски чувствителни, а имам и коластра през нощта. Мисля да си взема някакъв крем за чувствителни зърна, момичетата с втора бременност могат ли да препоръчат нещо?
Честно казано се сещам само за кремове за разранени зърна - например Ланинох и този на Авент. Но те няма да намалят сетивността според мен. Peace

# 66
  • Мнения: 1 102
Аз също се сещам само за Лансинох и Гармастан.

Да ви кажа какво ми каза ендокринолога - аз само с телефонно обаждане минавам, защото е съпруг на моя близка приятелка. Каза да си обърна схемата на дозите - да мина на 100 мкг, а 2 пъти седмично да взимам по-високата от 125.

# 67
  • Мнения: 1 130
Има ли някоя мама бременна след лапароскопия?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, колко често сте ходили на ехограф досега? Почнах да се притеснявам, че съм прекалила с посещенията

# 69
  • Мнения: leet
Момичета, колко често сте ходили на ехограф досега? Почнах да се притеснявам, че съм прекалила с посещенията
По колко пъти месечно ходиш?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 917
Ами 4 пъти се случва месечно

# 71
  • Мнения: 4 009
Има ли някоя мама бременна след лапароскопия?
Аз.Правиха ми лапароскопия миналото лято.

# 72
  • Мнения: X
Ами 4 пъти се случва месечно
И на мен този месец ще ми станат 4 посещенията и ултразвуците, ама хич не ми дреме, даже ми е хубаво по-често да си виждам чаавето  Wink

# 73
  • Мнения: 1 102
Аз ходя веднъж месечно и само в месеците, в които имам фетална морфология се случва 2 пъти.

# 74
  • Мнения: 4 009
Аз ходя на 3 седмици на УЗИ при моя док.А на ЖК като ходя при акушерките само тоновете слушаме,което също донякъде ми осигурява спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт