За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 57 218
  • 743
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 934
Аз съм го решила от много време. Не ми е хрумнало вчера, просто гледам, гледам... И нищо! Не мога ей така да кажа "това е, уцели ме в сърцето".

# 211
  • Мнения: 11 003
Исках да кажа, че твоята татуировка ще те уцели в сърцето, когато му дойде времето.

# 212
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз преди да направя някоя татуировка я обмислям мнооого дълго време. Има един надпис, който искам да си направя на крака от 3 години, но ще му дойде времето.
Винаги съм искала да татуирам нещо свързано с децата си един ден. Когато спра да кърмя съм измислила един часовник, на който стрелките му ще посочват часа на раждане на бебка, вътре ще пише и датата, ще е украсен може би с цветя, ще го доизмисля, засега е това. Но идея нямам къде по тялото...гърба може би беше най-удачното място, но точно по средата имам татуировка, която седи красиво сама, не си я представям с други до нея.

# 213
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Съвсем скоро предстои да си направя 18 подред тату. Знам какво искам, но много се двоумя между горната част на стъпалото и вътрешната част на прасеца. И на двете места ще седи добре, но не мога да взема решение. :/

# 214
  • Мнения: 1 876
Обмислям вече 3тата си, ще бъде определен надпис, който съм избрала. Искам да си избера някакъв шрифт, знаете ли някой сайт?

За Варна препоръки и някакви цени ориентировъчно? Някой да е посещавал това студио:

# 215
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Познавам Златанов лично. Приятелка се татуира при него. Не е зле, но препоръчвам Здравко. Третата ми татуировка си я направих при него. Мъжът ми повече от 10 години ходи при него. И дори на най-старите му татуировки не е мръднала боята.
Не знам при Златанов как е със записването на часове, но при Здравко много рядко има дупки, често се чака с месеци.
Повечето взимат на час, като върви 50/60 приблизително, но пак зависи.

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 14:49 от despicable

# 216
  • Мнения: 2 721
Имам 7 правени при Здравко ,вече са на по 4-5-6 години и са си същите като в началото.🙂

# 217
  • Мнения: X
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добър татуист за надпис в София.
Благодаря!

# 218
  • Мнения: 1 195
Студио Magic needle

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз препоръчвам същото студио. Бих препоръчала Людмил като най-добър, но той не прави надписи.

# 220
  • Мнения: 120
LiviNk Tattoo. Страхотен професионалист и човек! Може да видите работата му във Фейсбук страницата му.

# 221
  • Мнения: 1
Здравейте.Имам проблем с пиърсинга ми на пъпа.Пробих  си го преди 3 месеца и до сега нямах проблеми,но тази сутрин забелязах,че  около  горното топче ми е подуто.Не знам  от какво може да е,защото често го промивах,не съм си сменяла медицинската обица,а и сега нито ме боли, нито е зачервено.Ако някой знае  от какво може да бъде,или ако му се е получавало същото,да ми даде съвет какво да правя.

# 222
  • Мнения: 1 948
Отзиви за Кракен студио?

# 223
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Не съм чел назад, дано някой не е писал вече за това...
Когато става въпрос за татуировки, повечето почти веднага си представят едноцветни или многоцветни постоянни мотиви върху кожата. Въпреки това, има татуировки и с необичайни цветове - направени с бяло мастило. Елегантни и деликатни, такива татуировки стават все по-популярни

# 224
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
На мен не ми допадат този тип татуировки. Предпочитам си стандартните, с цвят или без.

Общи условия

Активация на акаунт