За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 57 307
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Това е пълен мит, а това на снимката не знам какво е, но не е татуировка с бяло мастило. Бялата боя много бързо изчезва от кожата, а направена без контур, почти не си личи. Няма такова нещо, като хубави бели татуировки.

# 226
  • Мнения: 2 433
Цитат
once your tattoo heals, around 2mm of skin would sit on top of the white ink. Your natural skin tone could distort the white color. This can end up making your fresh ink look yellow, beige, or even like a stain! For others, it could look like scar tissue or the color of old newspaper
Позната има клавиши на пиано, жълти са вече..
Снимката е на нещо много релефно, по-скоро някаква временна татуировка според мен.

# 227
  • София
  • Мнения: 51
LiviNk Tattoo. Страхотен професионалист и човек! Може да видите работата му във Фейсбук страницата му.
Привет! Точно него си харесах!!! За работата най-вече разбира се, чудесна е, обаче някак ми изглежда много свестен, както се казва. Имаш ли представа ориентировъчно какви са цените? На час ли взима и ако да - горе-долу колко? Знам, че зависи от татуировката, имам 4 и всяка с различна цена, нищо, че са с еднакви размери и не са цветни..

Надявам се на отговор въпреки деликатния въпрос Innocent

Благодаря мнооогоо!

# 228
  • Мнения: 1 238
Момичета, сложих си пиърсинг в понеделник на пъпа и промивам сутрин, вечер и след баня с кислородна вода. Кога горе-долу ще мога да си сложа златна обица и от къде в София мога да си купя? Искам поне 14к злато.

# 229
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Ще имам среща с Людмил Василев идните месеци.

Знам, че искам нещо, но въобще не знам какво.

Дали да работим още по ръкава (имам място отзад на лакътя), дали нещо на другата ръка?

Или гърба, или бедрото?

Такова чудене ще падне и накрая нищо няма да измисля...

Не съм гледала татуировки от три години и нямам никаква муза.

Дайте някой хубав сайт.

# 230
  • Мнения: 400
Може ли снимка на ръкава Ви? Аз лично разглеждам в гугъл. Просто пиша каквото ми допада и излизат. Другото място в което гледам е Pinterest.

# 231
  • София
  • Мнения: 1 370
Ще имам среща с Людмил Василев идните месеци.

Знам, че искам нещо, но въобще не знам какво.

Дали да работим още по ръкава (имам място отзад на лакътя), дали нещо на другата ръка?

Или гърба, или бедрото?

Такова чудене ще падне и накрая нищо няма да измисля...

Не съм гледала татуировки от три години и нямам никаква муза.

Дайте някой хубав сайт.
При кой си правила ръкава досега? Нямал ли е цялостна идея замисъла на татуировката? Принципно за мен Людмил е най-добрият и той ще нарисува това, което искаш, но все пак трябва да имаш идея, която той да развие. Ама поне мястото уточни, че то така ще изгледаш безброй много татуси Simple Smile Аз вече имам идея и място къде, само ще чакам да ми кажи кога да я правим.

# 232
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479

Ето ми го ръкавът. Дело е на Людмил и още няколко артисти, като съм участвала активно, но само той успя да ме разбере.
Знам, че ще се разбера с него, водили сме дълги разговори и харесваме едни и същи неща, с малки изключения. Знам, че той може да развие всяка моя идея, само че аз нямам никаква в момента... Затова пиша...

# 233
  • Мнения: 1 195

Ето ми го ръкавът. Дело е на Людмил и още няколко артисти, като съм участвала активно, но само той успя да ме разбере.
Знам, че ще се разбера с него, водили сме дълги разговори и харесваме едни и същи неща, с малки изключения. Знам, че той може да развие всяка моя идея, само че аз нямам никаква в момента... Затова пиша...
Направете нещо, което има смисъл за вас и съчетайте дизайна с това, което имате в момента за да стане част от ръкава. Не искам да прозвучи като грубост или нещо такова, просто питам, но този ръкав има ли смисъл някакъв, свързан ли е с нещо лично и т.н. Първо бих завършила окончателно ръкава и след това да започна друго място. Казвам го защото моите ги исках на различни части от тялото с идея да запълвам свободните места в бъдеще, ама заради пуста финансова криза си стоят самички Joy

# 234
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Няма смисъл и скрито послание, няма кодировка и излишни значения, не е автобиографичен или картография на душата ми, която да излиза на показ по този начин. На всичко това не съм фен.

Естествено, че има значение и отразява мен и вътрешния ми свят, но елементите нямат смисълът, който много хора предават на татуировките. За мен татуировките трябва да изглеждат добре и толкова.
Единствено двете черни рози на рамото ми имат символика (не се виждат на снимката), но те така се сливат с всичко, че не бият на очи.

# 235
  • Мнения: X
Хубаво е изрисувано лицето, но тези часовници, рози, вериги наведнъж станаха прекалено комерсиални, така че едва ли някой смята, че крият нещо дълбокомислено.
Най-важното е да й се кефиш.

# 236
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Всяко нещо е комерсиално само за времето си - и през 50-те е имало комерсиални мотиви, както и за всеки от многото стилове в татуировките си има специфични мотиви. Ако вземеш traditional old school, там всички са също с много подобни мотиви. Или японския стил, или религиозния, или полка траш, келтски и какво ли не още. За всеки си има по нещо, в което мотивите се повтарят. Аз съм си харесала този стил като най-близък до мен и целият свят да е така татуиран, не ми пречи.

Харесах си тези рози заради дълбочината. Но пак да са black and gray и с повече контраст.

# 237
  • Мнения: 1 238
Как разбирате,че е възпален пиърсингът на пъпа. Моята е зачервен между двете дупки, но не изтича секрет. Леко ме сърби и боли, но не болка а сърби и боли малко. Промивам с кислородна вода и капя на биодерма една пудра на прах за зарастване на пъп на новородено с мед и цинк. Нз дали да не взема гентамицин.

# 238
  • Мнения: X
Като моята вероятно съществуват хиляди, но символиката, която съдържа е важна за мен и ме кара да се чувствам неповторима. В комерсиалността няма нищо лошо, а и модата се завърта, като всичко достигащо широк кръг от хора.
На снимката с розите, която си постанала ми харесва точно бледият цвят на розата. Той дава живот на останалото, за мен. Аз бях върл фен на нецветни татуси, но си врътнах мирогледа и никак не съжалявам. Хората променяме утвърдените си убеждения понякога. И може би за хубаво.

# 239
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Този цвят си го бях набелязала още преди да започна да се татуирам. Наистина е много красив.  Просто, понеже ще станат много рози, няма да стои добре да е само една розова. Затова мисля да няма нито една, алтернативата е или всички, или тук-таме по някоя.

Също харесвам цветни, контрастни татуировки, харесвам и american traditional и още толкова неща, но се опитвам да не направя манджа с грозде. Пък и Людмил не ще и да чуе. Grinning

Това е едно от първите неща, които си набелязах и още ми харесва.


Общи условия

Активация на акаунт