За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 57 230
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
И аз сама съм си дупчила всичките дупки по ушите, без медицински обеци. Ама всичко е на риск. При положение, че има медицински обеци, да си ги носи и да не бърза да ги маха.
С какъв акъл съм се дупчила! Сега голямата искала да пробва, разбира се, че забраних. В студиото!

# 676
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
И аз сама съм си дупчила всичките дупки по ушите, без медицински обеци. Ама всичко е на риск. При положение, че има медицински обеци, да си ги носи и да не бърза да ги маха.
С какъв акъл съм се дупчила! Сега голямата искала да пробва, разбира се, че забраних. В студиото!
На дребната съм ѝ обещала, че като реши, че иска обеци - ще я дупча аз. Хич нямам доверие на "фризьорка с пистолет". Аз съм ветеринарен лекар. Имам достатъчно познания по хигиена и дезинфекция... Разчитам на себе си повече, отколкото на непознат. Отделно, че съм "поправяла професионално пробити" уши... Трябваше да зарастнат поне 3-4 месеца, че да пробия и да се носят обеци.
 Естествено за по-нестандартен пиърсинг - в студио, при професионалисти! Hands V

# 677
  • Мнения: 1 376
Промивки със солен разтвор поне 3 пъти на ден. Ако те мързи да си правиш - в аптеките има едни пластмасови ампулки за бебета - към 7 лв излиза опаковкаъа и стигат за дълго време.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Преди няколко месеца си направих първата татуировка, и вече ми се иска втора. Вие по колко имате?

# 679
  • Мнения: 811
Преди няколко месеца си направих първата татуировка, и вече ми се иска втора. Вие по колко имате?

Засега 2 ,но още при правенето на 2рата исках и трета. Въпрос на време е . Както казват хората ,,без една може ,с една -не" 😄😄

# 680
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
Аз имам една татуировка, правена на три пъти. Само ѝ добавям неща, и съвсем скоро гърбът ми ще "свърши" Joy
Последното не го довърших, че рязко ми намаляха финансите и си ходя недовършено вече една година... Но не е болка за умиране. Сега съм в спестовен режим и скоро ще ходя пак да ме рисуват.
И аз съм от тия дето без една може, ама с 1 няма шанс... И с бирите съм така Joy Beers

# 681
  • Мнения: 2 357
Аз 15 години си стоях само с една. Като се роди синът ми, тогава вече се замислих за друга, свързана с него ♥

# 682
  • Мнения: 127
13 Animal See No Evil някои са големи, други не чак толкова... Но замислям още Grinning

# 683
  • Мнения: 668
Трябваше да зарастнат поне 3-4 месеца, че да пробия

От 2 години съм оставила няколко дупки да зарастнат и не искат, как го правите този номер Thinking

# 684
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
Трябваше да зарастнат поне 3-4 месеца, че да пробия

От 2 години съм оставила няколко дупки да зарастнат и не искат, как го правите този номер Thinking
Дупката - в смисъл каналът в ухото се затворя, може би за около 2-3 месеца. Но кожата, която е пробита не се възстановява. Остава си белег. Стои все едно можеш да вкараш обица, но вътрешноста на "дупката" е затворена.

# 685
  • Мнения: 134
Преди няколко месеца си направих първата татуировка, и вече ми се иска втора. Вие по колко имате?
6 за сега(само една от които голяма),но палнирам още много. Начинаеща татуйстка съм и скоро няма да имам свободно място по себе си Grinning

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 16:44 от bubanka

# 686
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз също имам 6, като през изминалата 2020 си направих цели 3, а другите са ми през няколко години. Искам ощеее! Grinning
ММ има около 10, но каза, че вече му е омръзнало. Единствено един ден иска да си татуира нещо, свързано с детето ни и живот и здраве с второ.

# 687
  • Мнения: 811
Някоя от вас да си е правила татус преди опити за забременяване? Може би от другия месец ще започнем опитите и се чудя опасно ли ако си направя още една сега?

# 688
  • Мнения: 134
Някоя от вас да си е правила татус преди опити за забременяване? Може би от другия месец ще започнем опитите и се чудя опасно ли ако си направя още една сега?

Татуса няма нищо общо с бременноста. Няма да повлияе по абсолютно никакъв начин. Давай смело Simple Smile

# 689
  • Мнения: 414
Здравейте дами!Нахлувам в темичката ви с въпроси...Първия е някоя премахвала ли си е татуировка с лазер ?И това означава ли , че мастилото вече не е в организма след премахването, така да го кажа?Причината да се интересувам по въпроса е , че имам една татуировка (по принцип имам 5) но тази за която говоря е първата ми..правена от глупост преди 15години...от един приятел...с ръчно направена машинка...и естествено не с туш специален за татуси а с някакво мастило или не знам как точно се води, май тогава се използваше за чертежи или нещо такова....наистина нямам точна идея какво е точно( ако някой е на ясно да сподели) .Та притеснява ме това , че от време на време ме засърбява на места татуса и на допир има малки подутинки.Усещането е все едно имам пъпчици ,не знам как точно да го опиша...та си мисля дали може да имам някаква алергия от тоя неизвестен , , туш, , ?? И като цяло започвам да си набивам филми....Не го искам това нещо в тялото си...
Иначе другите ми татуси са си правени при татуист , както и с каквото трябва-с тях нямам проблеми за сега.
Идеи? Някоя има ли такава татуировка правена с такова , , мастило, ,  и възможно ли е да имам алергия от него, въпреки, че е в тялото ми 15години вече?
Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт