"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 12

  • 106 904
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • AMS
  • Мнения: 6 419
 Привет на всички!!!
 На патерица -  Най-добри пожелания
 на рожденици, именници и
 празнуващи!!!
 Благодаря за споделеното!!!
 Преглеждам си архива.
 Връщам се назад >>>

 







 Но тази сцена от Дръзки и Красиви
 ще остане за мен най- най- най - >>>













Както и тази тези моменти на Къванч >>>






и Туба >>>



# 706
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                   Късен неделен привет, Дръзки и красиви! Hug

   Злати Hug, Ринка Hug, Кески Hug, Кузманова Hug, Дива Hug, Свет Hug

    Кузманова Hug чудесни стихове за приятелството! Браво! bouquet

    Приятели, поздравявам ви с  празника! Радвам се , че ви има, макар и виртуални! bouquet Peace Hug

    Ще повторя снимката на нашите принцеси, изрязана. Много са пораснали. Да са живи и здрави! Peace bouquet bouquet

           

    Дива, Hug сега повтарям КПА. Тази вечер съм на 13-ти епизод.

             

  Гледам го с удоволствие. Не спирам да се учудвам колко различна е Туба и по колко различен начин предава емоци, чувства в двете  роли. Голям талант е! Heart Eyes

             

                         Лека нощ!


             

# 707
  • Мнения: 148
Здравейте ,
 Идвам само да ви докладвам ,засякох един слух .Къванч се връща със сериал през месец януари с  партньор Серенай Саръкая/ по сценарий тя излиза от Фи в следващата част - Чи .
 
Много са пораснали дъщеричките на Туба ,да са живи и здрави ,но изобщо не приличат на нея ,вели са гените на баща им.
 Аз гледам ДК и съм на 17 епизод ..... Сериалът е страхотен ,много ми харесва  , а Туба и Къванч са като два диаманта .. Много красиви и страхотно си допадат

# 708
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug,чудесни стихове за приятеството си написала! newsm10 newsm51

Дива Hug,и за мен този момент е най.... newsm10,не случайно  пуснах кадри от него в сутрешния си пост! Peace

Боби Hug,бързай с повторенията докато не дойде септември! Laughing

Вяра Hug,благодаря за инфото!Беше писано че Къванч ще снима филм,но се отложи за по-късно!Ще видим дали ще започне сериал! Thinking А ДК заслужава да се гледа! newsm10









Желая ви приятен ден и успешна нова седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 709
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                  Привет, Дръзки и красиви! Hug

  Злати,  Hug, Вяра Hug

        

  Злати,  Hug самотният войн ,подържащ огъня! Злати, бързам, че ваканцията отива към приключване!  Twisted EvilЗаповча отново оная луда мелница!!!  Снощи свърших първия сезон на КПА. Днес продължавам!

  Вяра Hug добре дошла пак при нас! bouquet

Здравейте ,
 Идвам само да ви докладвам ,засякох един слух .Къванч се връща със сериал през месец януари с  партньор Серенай Саръкая/ по сценарий тя излиза от Фи в следващата част - Чи .
 
Много са пораснали дъщеричките на Туба ,да са живи и здрави ,но изобщо не приличат на нея ,вели са гените на баща им.
 Аз гледам ДК и съм на 17 епизод ..... Сериалът е страхотен ,много ми харесва  , а Туба и Къванч са като два диаманта .. Много красиви и страхотно си допадат
  Благодаря ти за новината за Къванч. А ДК си заслужава. Дори през юли успях да го изгледам втори път. Първото гледане беше на юруш, всяка седмица, след работата. Била съм доста изморена и съм пропуснала някой неща. С повторението всечко си дойде на мястото. А Туба и Къванч са много красива двойка!  newsm78

   Момичетата на Туба наистина са пораснали. Топрак изцяло прилича на Онур, но Мая е изцяло Туба като малка.

  Снимка на Къванч и Башак от вчера вечерта в Бодрум.

       

 Приятен ден!


    

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 16:23 от boyana05

# 710
  • Мнения: 41 695
Боби Hug,почивай,разтоварвай се,че септември наближава!Като знам каква е лудница! Peace

Туба е спечелила поредна анкета! newsm10

Скрит текст:
По результатам, анкеты GazeteMAG: Кто по вашему самая лучшая актриса?
Победа за Тубиш!!!!
⃣✅🎉👍👏
38% (1, 680 Votos)
Se suma una ENCUESTA + GANADA
Por nuestra👑🇹🇷 #TubaBüyüküstün Vía @GazeteMAG
https://vk.com/club143398602


Скрит текст:
"Осторожно журналисты"
Кыванч Татлытуг, отдыхает в Бодруме со своими друзьями. Обнаружив в бинокль появление журналистов, актер опустил шторки и не выходил на палубу.
Выйдя в море с женой, Кыванч появился в Гюмюшлюк только поздно вечером. А утром к ним присоединились гости.
После завтрака Кыванч осматривал местность в бинокль. Заметив появление журналистов, Кыванч опустил шторки и, в скорости, яхта покинула побережье, отплыв в открытое море.
Внимание журналистов привлекла футболка с изображением Тупака Шакура на Кыванче.
А Башак Дизер за закрытыми шторками снимала гостей на мобильный телефон.
https://vk.com/kivanctuba
Cesur ve Sühan 📀Rafet-Ezo"Kalbime sürgün"


https://youtu.be/S5KwhJ8uba8?list=RD7ImNhY9JZSM

# 711
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет! Злати, благодаря за инфото, снимките и видеото. Много се радвам за Туба. Много красива, искрена, скромна, отзивчива, отдадена, горда, прекрасна!..каквото и да се случва покрай нея. Много ще й дишат праха недоброжелателите.
Скрит текст:
Киво и в миша дупка да се завре, пак ще го открият папараците,
 а Башак само симулира, че се крие. Навсякъде, уж нехайно, гледа да се набута до него, че да я снимат.
 Не, че има нещо лошо в това, но създава неприятно впечатление.

Да ви налея малко винце преди лягане...



# 712
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug wavey









Приятен ден и щастлив месец август! lovekiss

# 713
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Злати, Кати, Свет, Дива, Кески, Боби,  smile3525
благодаря ви за красивите моменти, които сте извадили от архивите си,
за новините и за прекрасните послания по повод деня на приятелството!  Hug



Честит ни нов месец! Август - време за море и за любов!  Hug






# 714
  • Мнения: 10 240
В августовския брой на сп. Esquire Türkiye ще има репортаж с Еркан. Снимките са от фотосесията за списанието



Ърмак


Усмивка от Йиит





# 715
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Здравейте, момичета! Ринка, Злати, прекрасни снимки! Добре, че ги има, така с умиление си спомням за моментите, които преживях с героите от ДК и с вас. Още не мога да се откъсна от сериала, но ми е ясно, че ще има един край...какво ще правим след това?.. Отсега ми е тъжно.

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 22:02 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 716
  • Мнения: 10 805
Августовски привет ,момичета! wavey

За всички вас... lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss


"Обичам те не затова какъв си ти, а за това какъв съм аз, когато съм до теб."

Габриел Гарсия Маркес





# 717
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Здравейте! Hug Hug Hug


     

  Минавам само да ви пожелая хубав летен ден и тичам на работа!:peace:

     

      Хубава сряда!


               

# 718
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Боби Hug,вече е заредила с кафенце! Wink Hug

Ринка Hug,благодаря за новите снимки и инфо! bouquet

Кате Hug Свет Hug





Къванч на яхтата в Бодрум от където имаше снимки.....
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in romantik tatili / Magazin D Yaz / 1 Ağustos 2017



Приятен летен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 719
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug Hug Hug

За разхлаждане в горещия ден.....
Скрит текст:





Скрит текст:
Афиша премьеры в Мексике от фанов

Тамер Левент....


Еркан/Корхан


нов клип от днес-Cesur ve Sühan ❖ Save Me From Myself

https://youtu.be/QXzS3URMHw0

Приятен следобед! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 16:05 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт