Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 17 тема

  • 114 596
  • 731
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 313
Момичета, има ли от вас някоя която си е правила само корекция на върха на носа?
Ще съм благодарна ако каже как е? дали се е получило добре?
Аз вече имам дата но повече клоня само към върха е доктора ме навива за целия но нещо не съм навита Confused и съм малко объркана.
На върха има само хрущяли, а те си растат отново през годините.
Пък и това е най-капризната част на носа и има голям риск.

# 361
  • Мнения: 3 480
Salina 136, ако устните ти оригинално са били много тънки, според снимката изглежда, че доста мл са ти сложили.

# 362
  • Мнения: 3 809
Долната устна стои много вдлъбната и на двете снимки. Ще я коригират ли или това е крайният резултат?

# 363
  • Мнения: 1 675
Момичета, има ли от вас някоя която си е правила само корекция на върха на носа?
Ще съм благодарна ако каже как е? дали се е получило добре?
Аз вече имам дата но повече клоня само към върха е доктора ме навива за целия но нещо не съм навита Confused и съм малко объркана.
При кой лекар ходи? И аз не намирах нужда да коригира целия нос, но имах и изкривена носна преграда и доктора ме убеди да го стесни и изтъни. Разликата с преди е огромна, въобще не съжалявам.
При някои случаи не може да се прави само връх, според мен щом доктора е преценил, довери му се.
Добро утро Heart Eyes
Ходих при д-р Кулов-Каспела.
Носа ми е прав, няма изкривяване но в долната част има нужда от скъсяване и повдигане.Ох много трудно решение, в голяма чуденка съм сега Tired

# 364
  • Мнения: 3 028
Ако имаш финансова възможност, най добре отиди в Турция  Peace

# 365
  • Мнения: 433
Покрай папарашките снимки на Никол Шерцингер и Гришо се зачудих мислите ли, че Никол има някакви пластични корекции, с какво ли поддържа така кожата си и тялото си, че да изглежда толкова добре.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 366
  • Мнения: 3 809
Никол е на 39 години. Има нормално за възрастта си тренирано тяло. Аз съм няколко години по-възрастна от нея и тялото ми е по-хубаво и по-стегнато без да имам каквито и да било корекции по него или процедури. Даже и храната не ограничавам, само спортувам.

Кожата й не смятам, че е нещо изключително, просто тя е тъмна, а на тъмната кожа несъвършенствата личат по-малко.

Не зная дали има импланти, на някои по-стари снимки гърдите й изглеждат точно като топки, а на други си изглеждат нормално.

# 367
  • Мнения: 718
Е ти си късметлийка щом имаш по-хубаво тяло от Никол без корекции. Пази си патроните за след години, ако ти се наложи.  Sunglasses Иначе тя изглежда супер, факт е. Чела съм в интервюта, че много държи на правилната и постоянна хидратация на кожата. Сигурно прави и процедурки, ама едва ли ще издаде тайната какви. Но е супер да изглеждаш така на 40 и да се наслаждаваш на себе си и живота.  Sunglasses

# 368
  • Мнения: 3 809
А, аз не се хваля, просто казвам, че тялото й не е нищо особено. Имаше снимки, на които се виждаше дупето и задната част на краката й отблизо и бяха поувиснали и на трапчинки, затова казах, че аз съм по стегната. При мен тези неща ги няма. Тя не е и раждала, така че при правилен режим и спорт едва ли са й необходими процедури за да се поддържа в този вид.

# 369
  • Мнения: 1 123
Е ти си късметлийка щом имаш по-хубаво тяло от Никол без корекции. Пази си патроните за след години, ако ти се наложи.  Sunglasses Иначе тя изглежда супер, факт е. Чела съм в интервюта, че много държи на правилната и постоянна хидратация на кожата. Сигурно прави и процедурки, ама едва ли ще издаде тайната какви. Но е супер да изглеждаш така на 40 и да се наслаждаваш на себе си и живота.  Sunglasses



Преди две години бях в една клиника за естетична и пластична хирургия в Бевърли Хилс която обслужва някои звезди и доста хора с големи възможности за нас напълно неизвестни . Едно от нещата които предлагат са специални - индивидуални коктейли с витамини и соматотропен хормон / растежен хормон /.Всичко това се прави под строг контрол и контрол на стойностите на РХ . Това им помага да изглеждат млади , със свежа кожа и хубава коса , бързо сваляне на килограми . Отделно други процедури за стягане и лифтиране . Армия от специалисти които се грижат за хранене / а там са луди на тема био храни / спорт и различните биолози и лекари които приготвят за всеки кремове според кожата и потребностите . Joy Joy

# 370
  • Мнения: 4 636
За хормона на растежа съм чувала, че и в Бг го употребяват заможните хора точно с цел подмладяване.

# 371
  • Мнения: 1 123
За хормона на растежа съм чувала, че и в Бг го употребяват заможните хора точно с цел подмладяване.

Една ампула Genotropin на Pfizer 36 IU e около 360 /370 лв . и стига за окло месец . Но при тях не е само хормона има още нещо .
Докато у нас мисля че използват само хормона най - вече за подмладяване и отслабване без да се контролират показателите и без да се мисли за последстсвията .А и тази услуга като метод към естетичната медицина още не е застъпена при нас .

# 372
  • Мнения: 3 028
Ринопластика, гърди и целиулит има Никол със сигурност  Joy
Колкото и добре да изглежда, пак си личи, че е доста по възрастна от Гришо.

# 373
  • Мнения: 2 114
Това с хормоните ми звучи доста плашещо. Не съм сигурна дали бих вземала подобни коктейли, знаейки какви последствия и странични ефекти могат да се появят. Всички искаме да излъжем времето обаче Laughing Никол ми е сладка, въпреки че например в лице не ми е нищо особено, дори носът и не е много сполучлив по мое мнение. В тяло за нераждала жена не е толкова трудна поддръжката. Харесва ми телцето и, секси е, но определено не е някоя издължена мадама от рода на младите Синди или Клаудия. Импланти има в гърдите, да, дори ги беше подменила с по-големи.

# 374
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Имаше предаване преди време, в което се коментираше тази мания с хормона за растежа и страничните ефекти - никак не са за подценяване.

Никол не е мой тип изобщо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт