Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 17 тема

  • 114 597
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Благодаря за темата!
Къде ще ми препоръчате да си махна брадавичка (от малките, мисля че се казват папили) под мишницата и на някой от тук махали ли са, за да сподели пряк опит?
Наистина е на кофти място и ми създава проблем при обезкосмяване.
Махала съм с лазер преди доста години,идеално са зараснали.Последно преди два месеца мъжът ми махна над 40 наведнъж,пак с лазер,махал е и преди,но този път ходи в Инканто.

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Brie  Hug честито Simple Smile Аз много се чудя за моите назолaбиални - дали плазмотерапия или филър. Не са изразени, но мимика има и гледам 2 крачки напред.

# 32
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Момичета, мерси за инфото за брадавичките. Точно с ММ е добре да отидем заедно - и той има и е доста грозничко.

# 33
  • Мнения: 349
Дами, моля за малко помощ и/или съвет.
Искам да подаря на майка ми някоя лифтинг процедура (тя е на 62), какво бихте препоръчали?
Не е ходила досега на такива, пък искам да я поглезя с нещо, което ще има видим ефект.
Нямам бюджет като за хирургически лифтинг, но всички останали идеи са добре дошли  Hug

Здравей, чувала съм много добри отзиви за ХАЙФУ от познати. Може да прочетеш инфо в нета за какво става въпрос. Идеята ти за подарък е страхотна!  Peace

# 34
  • Мнения: 3 809
Brie, какъв е проблема с устата, аз съм много доволна от филъра в устните, седят естествено, но  по-сочни.

Mucuni, в устните аз го резорбирам страшно бързо. За две седмици като спадне напълно отока и няма нищо. Алена обясняваше, че някои хора имали по-широки каналчета и филърът изтичал. Повредата е  моя телевизор май.

Brie  Hug честито Simple Smile Аз много се чудя за моите назолaбиални - дали плазмотерапия или филър. Не са изразени, но мимика има и гледам 2 крачки напред.

Аленка, благодаря. Hug 

Ако нямаш изразени назолабиални, т.е. дълбоки бръчки, които те състаряват и ти вадят очите мисля, че ще е по-добре плазмо за превенция. Иначе филърът запълва много добре вече появили се бръчки, дори и да са дълбоки.
Гледах видеото, към което беше дала линк, твоите ми се струват много добре. Аз, ако бях така нямаше изобщо да ги пипам.

# 35
  • Мнения: 2 114
Плазмата също може да се ползва като филър, просто е с по-малка трайност.
Иначе в назолабиалните моя приятелка от няколко години слага веднъж годишно и е много доволна. Аз също виждам резултата. Сега на 42 изглежда по-добре от на 35.

# 36
  • Мнения: 13 070
Странични ефект слава богу не съм имала, но и скоро съм стартирала с процедурите:)
А има ли "лек" за съществуващи торбички под очите, мъжът ми има леки. Ванеска каза, че има предвид нещо за следващия път, но не уточни какво.

# 37
  • Мнения: 135
След поставен Радиус се наложи хирургична намеса...Други проблеми не съм имала .
Простете за невежеството,но какво е радиус? Embarassed
Питах чичко гугъл ,но ми извади странни отговори....

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Радиес е имала предвид  Wink Radiesse

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Влизам и аз за отчет. Понеже Ванеска не работи в събота (останалите дни от седмицата не са ми удобни за пътуване), реших да не се мотам повече, и да си отида при докторката в Пловдив. Идеята ми беше, поставяне на филър под очите, понеже имам хлътване, и ботокс около очите и челото. Обаче като отидох на място, гледахме, чертахме, обсъждахме, и се обединихме около друга стратегия. Сложи филър в скулите, 1 амп. за двете, и 35 единици ботокс около очите и челото. Резултатът, беше супер. Не съм се съмнявала, и филър в скулите и ботокс съм слагала и преди и очаквах точно този резултат. Попълването под очите, го оставихме евентуално за след месец, като видим как ще се разгърне филърът.
Днес е 3-ти днес след поставянето, ботокса започна да си хваща Sunglasses, бръчиците около очите, почти не се виждат при усмихване, в спокойно състояние, изобщо Mr. Green. Доволна съм. Нямам никакви следи от убожданията. Веднага след процедутара, точно 30 мин. заведох детето на рожден ден. Бях без грим, никой нищо не е забелязал по лицето.
Досега филър в устните съм слагала само при моята зъболекарка, и съм доволна. Започвам обаче да се замислям дали следващото слагане да не го направя при д-р Чолакова, много лека ръка има.

# 40
  • Мнения: 135
Мерси Алена !И  Radiesse не знаех какво ,но Гугъл ми обясни.

# 41
  • Мнения: 4 630
Един въпрос: Колко време след поставяне на ботокс може да се ходи на почистване на лице?

# 42
  • Мнения: 2 313
mamaden, при  Др. Албена Чолакова ми си прави процедурата?
Голяма сладурана е тя, много хубаво впечатление ми направи на мен.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
mamaden, при  Др. Албена Чолакова ми си прави процедурата?
Голяма сладурана е тя, много хубаво впечатление ми направи на мен.
Да, при нея, и преди съм ползвала услугите и. Аз също я харесвам. Ти при нея, какво беше правила, че съм забравила Simple Smile?

# 44
  • Милано
  • Мнения: 965
След поставен Радиус се наложи хирургична намеса...Други проблеми не съм имала .
Простете за невежеството,но какво е радиус? Embarassed
Питах чичко гугъл ,но ми извади странни отговори....
Ох,пиша от телефона...извинете ме😀Имах предвид Радиес

Общи условия

Активация на акаунт