Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 17 тема

  • 114 379
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 114
А какъв е ефекта от този околоочен крем?

# 16
  • София
  • Мнения: 941
Добре, а при ботокса ефекта с натрупване ли е , както при филърите или колкото и пъти да поставяш, при отминаване на ефекта му, все едно нищо не си слагал никога? Мен това ме спираше общо взето до сега, защото малко го виждам като пари на вятъра... Tired

# 17
  • Мнения: 349
Момичета, винаги съм се чудила след като се появи ефекта от ботокса как реагират околните. Забелязват ли промяната, казват ли ви нещо?  Rolling Eyes Grinning


# 18
  • Мнения: 5 080
За Варна някой да сподели кой център/доктор посещава ? И пак да попитам за капиляри по краката лазер или склеротерапия е по-добре,евентуално къде- може и в София 😊
Зависи от капилярите.  Тъничките може само с лазер. Ако са с по -голям диаметър - склеротерапия.  За консултация и склеротерапия бих ти препоръчала д-р Росен Стойчев /съдов хирург / в Пирогов,  има и частен кабинет близо до Руски паметник.

# 19
  • Мнения: 3 480
А какъв е ефекта от този околоочен крем?

Спадане на торбичките. Т.е. увисването и подуването изчезна. При мен ефектър от торбичките се засили след поставяне на ботокс - т.е. бръчиците се повлияват, но ми се получи събиране на течност и торбичките, които не ми бяха толкова големи се влошиха.

За ботокса уж е с натрупване. Може би, когато сложа втори път ще издържи повече, не знам. Ефектът на мен ми харесва на гневната и на челото, защото цената е най-добра като ефект и време от останалите процедури, за които съм чела. Няма възстановяване и се подновява на 6 месеца, аз нямам време всяка седмица да ходя на процедура и да чакам след няколко да се появи ефект.
Околните, ако не знаят (ако си слагаш ботокс ще разбереш), могат само да забележат освежен вид (нямаш угрижен оклюмал вид вече), ако се вгледаш има линии, но не дълбоки бръчки и кожата е загладена.
Аз лично си имах и мимика, така че почти никой не разбра, че съм слагала.
Върнах се от ваканция на Карибите и сложих веднага, така че колеги и клиенти коментираха как добре ми се е отразила почивката и колко свежа и наспана изглеждам. Joy Преди да сложа силно се съмнявах и двуумях, докато не разбрах, че доста народ около мен си слага и ботокс и ХФ, а аз съм си мислила, че хората имат ген!

# 20
  • Мнения: 663
Добре, а при ботокса ефекта с натрупване ли е , както при филърите или колкото и пъти да поставяш, при отминаване на ефекта му, все едно нищо не си слагал никога? Мен това ме спираше общо взето до сега, защото малко го виждам като пари на вятъра... Tired

При ботокса трябва да се изчака мускула да възвърне действието си за да ти сложат отново. Иначе с времето се получават мумифицираните лица.

Аз не мога да се оплача от процедурите, които съм правила, доволна съм от ботокса, филъра и пилингите.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой знае ли на какъв специалист трябва да се отиде за консултация за различни гърди при тиин.
А каква е целта на консултацията?Ако са туберозни гърди,лечение няма,но може да се направи корекция с различни импланти за приблизително уеднаквяване+възможна корекция на ареолата,ако и те са асиметрични .

За съвет или евентуално какво може да се направи, малка е още за корекции според мен(17г.).
http://www.moetodete.bg/kurmene/hipoplaziya-na-gurdite.html нещо такова е, но не чак толкова. Не го прави на голям проблем, но виждам, че я тормози.

# 22
  • Мнения: 2 274
Благодаря за темата!
Къде ще ми препоръчате да си махна брадавичка (от малките, мисля че се казват папили) под мишницата и на някой от тук махали ли са, за да сподели пряк опит?
Наистина е на кофти място и ми създава проблем при обезкосмяване.
Няма проблеми. Редовно през няколко години махам такива на различни места. С електрокоагулация съм правила, но може и с лазер.

# 23
  • Мнения: 1 123
Някой знае ли на какъв специалист трябва да се отиде за консултация за различни гърди при тиин.

 Заведи детето първо на добър мамолог за да огледа на ехографа млечните жлези и да се види къде е проблема .  bouquet

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Благодаря за темата!
Къде ще ми препоръчате да си махна брадавичка (от малките, мисля че се казват папили) под мишницата и на някой от тук махали ли са, за да сподели пряк опит?
Наистина е на кофти място и ми създава проблем при обезкосмяване.
При дерматолог с лазер мисля, че са ми махали на мен. Еднократно се прави но мож до година пак да се появи и пак манипулация. Не е болезнено. За Ст.загора мога да препоръчам дерматолог.

# 25
  • Мнения: 3 023
А какъв е ефекта от този околоочен крем?

Спадане на торбичките. Т.е. увисването и подуването изчезна. При мен ефектър от торбичките се засили след поставяне на ботокс - т.е. бръчиците се повлияват, но ми се получи събиране на течност и торбичките, които не ми бяха толкова големи се влошиха.

За ботокса уж е с натрупване. Може би, когато сложа втори път ще издържи повече, не знам. Ефектът на мен ми харесва на гневната и на челото, защото цената е най-добра като ефект и време от останалите процедури, за които съм чела. Няма възстановяване и се подновява на 6 месеца, аз нямам време всяка седмица да ходя на процедура и да чакам след няколко да се появи ефект.
Околните, ако не знаят (ако си слагаш ботокс ще разбереш), могат само да забележат освежен вид (нямаш угрижен оклюмал вид вече), ако се вгледаш има линии, но не дълбоки бръчки и кожата е загладена.
Аз лично си имах и мимика, така че почти никой не разбра, че съм слагала.
Върнах се от ваканция на Карибите и сложих веднага, така че колеги и клиенти коментираха как добре ми се е отразила почивката и колко свежа и наспана изглеждам. Joy Преди да сложа силно се съмнявах и двуумях, докато не разбрах, че доста народ около мен си слага и ботокс и ХФ, а аз съм си мислила, че хората имат ген!

Д-р Джалдети, която ми прави избелваща мезотерапия под очите ми обясни именно това, че попълване на хлътване прави винаги на два етапа. Първо инжектира нещо ( извинявайте не запомних какво) за да не задържи после вода и да се получат торбички под очите.
При мен боткса имаше кофти странични ефекти  Grinning Гневната издържа супер месец и половина, но заради блокирането на мускула натоварвах други и сега имам бръчици под очите, които преди нямах.  Сега мисля как да третирам тях.

# 26
  • Милано
  • Мнения: 952
След поставен Радиус се наложи хирургична намеса...Други проблеми не съм имала .

# 27
  • Мнения: 3 770
Днес ми беше реда за филър в назолабиални и идвам да се отчета. Слагам за трети път - по веднъж годишно, около средата на юни. В предишните теми ме питаха какъв е филърът, този път го видях - Stylage XXL.

Интересното е, че когато отидох за първи път всяка назолабиална глътна по една спринцовка филър, т.е. 2 мл общо. Месец по-късно ходих пак по друга причина, лекарката ме гледа, гледа и реши да бодне още малко в лявата назолабиална. Миналата година използва общо 1 мл за двете, а тази година не можа да изразходи 1 мл, остана половината и реши да го сложи на скулите. Аз малко се опънах, но тя каза, че понеже съм много слаба и лицето ми е скулесто филърът в тази зона ще придаде обем, ще придърпа кожата нагоре и ще има по-добър подмладяващ ефект в съчетание с филъра около устата.

Показа ми след това снимки от първия път, когато отидох преди да ме убодат и от днес, преди да легна на стола. Имаше огромна, огромна разлика. Днес само лявата назолабиална имаше леко вдлъбване, дясната си беше идеална. Лекарката каза, че филърът не само се натрупва, но и техниката й на поставяне стимулира естественото производство на колаген в зоната. Дето се казва - вече съм вярваща. Joy

Невероятно доволна съм, аз която ненавиждам да се снимам и имам 5 снимки на кръст днес се харесах на необработена снимка, в едър план и абсолютно без никакъв грим. Е, бях си направила косата. Grinning

Странични ефекти при мен са лекото подпухване и синини. Минават за около два дена, тъй че не е болка за умиралка. Днес си личат и дупчиците от убожданията. Абе, първия ден не съм за пред хора. По обратния път карах с пусната около лицето коса и гледах да не правя eye contact с шофьорите от съседните коли. Joy
А, и ми е мъка, че в устните ми не държи, ама пълно щастие нямало.

# 28
  • Мнения: 663
Brie, какъв е проблема с устата, аз съм много доволна от филъра в устните, седят естествено, но  по-сочни. Не съм слага в назолабиалните, затова питам, зависи и от филъра, ама не се ли абсорбира горе долу еднакво. И ботокса и филъра при мен си държат около година.

Да ви питам, чета при мойта лекарка, че има някакъв нов  метод за премахване на двойнатa брадичка, казва се Belkyra. Чрез инжекции се редуцирала мастната тъкан, някой дали е запознат?

# 29
  • София
  • Мнения: 61
Дами, моля за малко помощ и/или съвет.
Искам да подаря на майка ми някоя лифтинг процедура (тя е на 62), какво бихте препоръчали?
Не е ходила досега на такива, пък искам да я поглезя с нещо, което ще има видим ефект.
Нямам бюджет като за хирургически лифтинг, но всички останали идеи са добре дошли  Hug

Общи условия

Активация на акаунт