Захранване на бебе 4 месеца и половина и няколко други въпроси

  • 7 716
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 925
Еми ние сме още зел само....щях тия дни да въведа безмлечна оризова каша....но от морковеното пюре се запечее и с тоя ориз ме е страх...според теб коя е най подйодяща каша за първо захранване? Педиатърката каза само безглутенова и затова на оризова се спрях...мн ми е сложно с тия каши 😯


Ами то защото има голям избор и много марки Laughing аз съм хапвала слънчо предполагам и ти и всички други.Оризовата и царевичната са без глутен,на слънчо има бананова и
 още слънчо http://slantcho.com/produkt-kategoria/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D … D0%B0%D1%88%D0%B8.
Аз като му свърша кашата на ХИП с ориз мисля да взема слънчо.нА ХИП оризовата може да го запече и за това за разхлабване му дАвам зеленчуково пюре тиква на хип или плодово круша.Давай му един ден плодово пюре един ден каша ,защото уж много пълнеели от кашата.Така или иначе и АМ ТО и кашите всичко е тъпкано с боклуци Smiley мъжа ми работи в такава фирма и няма да ви казвам какви неща слагат.Но имаме ли избор за храна ??Освен ако не си я отглеждаме сами в градината Wink И моя пие Ам -лактана  био (сега ще мине на 2 -ката) .Също така имам и малко кърма тъй ,че поцоква , от време на време Stuck Out Tongue Closed Eyes  откакто е адската жега вече заспива в 10:30 .Снощи се борихме два часа не се измаря това дете и тва си е .Най накрая заспа на ръце Rolling Eyes и спа до 3;30  цели 5 часа .

# 16
  • Мнения: 112
Но аз не съм го захранила с плодове и незнам до колко е уместно да давам бананова.... newsm78

# 17
  • Мнения: 1 925
Но аз не съм го захранила с плодове и незнам до колко е уместно да давам бананова.... newsm7

Ами според мен няма проблем.Някои започват захранването направо с каша.  Peace

# 18
  • Мнения: 112
Тези дни ще пробвам и с кашата, мисля първо по 2 лъжички, после пост да увеличавам...пък ще видим

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Ами според мен няма проблем.Някои започват захранването направо с каша.  Peace
Естествено, че няма проблем да се почне с каша, но не и плодова. Въвеждат се продуктите един по един, банановата каша съдържа и зърното и плода, т.е. въвеждаш 2 неща наведнъж. А това не е добре, ако направи реакция ще се чудиш от кое е.

Общи условия

Активация на акаунт