Предочитаната марка пюре за вашите деца

  • 1 639
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 346
Ние хапваме Хип, Семпер, Алете, Ганчев не съм я пробвала, а от пюретата на Сънвал повръщаме..

# 16
  • Мнения: 35 968
Марка "От кухнята на мама"  Laughing


+ избрани купешки за екстремни случай Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 930
Е, кухнята на мама, ще отвори другия месец, като има повечко безнитратни зеленчуци на пазара, че сега ме е шубе.  Ама аз за сега  се интересувам и за екстремните случаи.

# 18
  • Мнения: 670
Nestle и Hipp

# 19
  • Мнения: 2 220
Абе само аз ли съм толкова луда да готвя пюрета .Правя на един път за месеца 30 пюрета ( различен асортимент -посни и месни ) и стерилизирам.

Аз споменах, че основно си ги правя (но понякога има ситуации, в които трябва да яде готови). Плюс това си ги правя ден за ден!  Rolling Eyes Всъщност готвя за него 3 пъти на ден - сутрин, обед и следобяд.

# 20
  • Мнения: 649
Хип- тези са му най- вкусни, яде и му пращят ушите Mr. Green пробвала съм на Нестле и ги плюе... иначе тук има и на Алнатура, от които също му купувам понякога, защото имат малко по-различни комбинации

# 21
  • Мнения: 2 171
Основно яде Ганчев и май най-много тях харесва. Иначе за разнообразие купувам Хип, Нестле и Бебивита. А от плодовите яде Хаме.

# 22
  • Мнения: 3 089
предпочитам ам-ам, но много рядко откривам. по-често вземам ганчев. по-скъпите изобщо не смятам и да купувам.

# 23
  • Мнения: 1 873
Сънвал и Гербер.

# 24
  • Мнения: 2 047
  Досега Съм купувала Хип, Хаме и Ганчев. Най-много харесва на Ганчев, но упорствам с Хипските, макар определено да не са й любимите.

  Хаме са много разпространени тук, чешки са, може да ги добавиш към анкетата.

# 25
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
до сега домашно и ам-ам

# 26
  • Мнения: X
Ние употребявахме ХИП и по-малко ГЕРБЕР... Основно заради несъдържането им на сол, захар, мляко, глутен и прочие...


П.С. Гея, дай шанс да се гласува с повече от един отговор... Може би ще се получи по-ясна картинка...

Аз също много се интересувам от пюретата. Ми значи Хипските в голямата си част имат захар... освен тотално да съм се объркала...  newsm78
Без захар доколкото знам - Сънвал и Гербер... Поне така както съм гледала по етикетчетата досега...

# 27
  • Мнения: 11 547
Гербер. newsm10много ги харесва милата.

# 28
  • Мнения: 1 427
Гербер. Не знам колко са "изчистени", но ги харесва най-много.
И ние така. Simple Smile
И ние също!Аз предпочитам Хип,но Жужка си харесва най-много Гербер!Примирявам се Laughing-нейното желание е по-важно!

# 29
  • Мнения: 301
Ние папаме основно Хип и Гербер, но му взимам и Семпер заради комбинациите - царевица-картоф и пащърнак-картоф, а сега като почнахме с месото взех и на Нестле. Ганчев не съм и предлагала - щом реша да пробвам  newsm78 и като видя етикета   #Crazy домати, овесени ядки, масло или мляко и ме отказват веднага.

Общи условия

Активация на акаунт