Частни училища - информативна тема 18

  • 116 082
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 445
Здравейте Flowers Hibiscus

От близо половин година проучвам частните училища в София. Успях да отсея 6-7, които искам да посетя. Чета ви редовно и извличам ползи от написаното от вас. Имам някои въпроси, чиито отговори не успях да намеря никъде:

    Томас Едисън-училището има ли профил или наблягат на всичко по равно? какво е работното време на училището (времето, което децата прекарват там)
      Света София-Имат ли лятна занималня? Ако да-през кои месеци на ваканцията? Знам,че имат лятно училище, но не можах да разбера само през Юни месец ли е.


      Ще съм благодарна ако някой от вас има отговор на въпросите ми.

      Благодаря предварително Wink

      # 46
      • София
      • Мнения: 10 825
      Скрит текст:
      Здравейте Flowers Hibiscus

      От близо половин година проучвам частните училища в София. Успях да отсея 6-7, които искам да посетя. Чета ви редовно и извличам ползи от написаното от вас. Имам някои въпроси, чиито отговори не успях да намеря никъде:

        Томас Едисън-училището има ли профил или наблягат на всичко по равно? какво е работното време на училището (времето, което децата прекарват там)
          Света София-Имат ли лятна занималня? Ако да-през кои месеци на ваканцията? Знам,че имат лятно училище, но не можах да разбера само през Юни месец ли е.


          Ще съм благодарна ако някой от вас има отговор на въпросите ми.

          Благодаря предварително Wink
          "Света София" нямат лятна занималня. Лятното училище е 1 седмица след като децата завършат училище  - за малките след 31 май, за по-големите след 15 юни. Имат и една седмица летен лагер, който се провежда след лятното училище

          # 47
          • Sofiq
          • Мнения: 719
          Томас Едисън са обявили прородоматематически профил, но наблягат на всички предмети. По желание и на повече езици,  но и на състезателна математика.

          # 48
          • Мнения: 1 445
          Много благодаря за отговорите Simple Smile

          # 49
          • Мнения: X

            Света София-Имат ли лятна занималня? Ако да-през кои месеци на ваканцията? Знам,че имат лятно училище, но не можах да разбера само през Юни месец ли е.

            Благодаря предварително Wink

            Мисля, че ЕСПА имат занималня през цялото лято. Сигурно и други такива училища има, но не се сещам кои.

            # 50
            • Sofia
            • Мнения: 4 701
            ПБ нямат ли лятна занималня? Непрекъснато ми излизат разни снимки във фейсбук.

            # 51
            • Мнения: 1 445
            ПБ не е в списъка ми Simple Smile

            # 52
            • Мнения: X
            В случай, че Евлоги и Христо Георгиеви Ви е в списъка, те имат лятна занималня за цялото лято.

            # 53
            • Sofiq
            • Мнения: 719
            Забравих да спомена, че ТЕ имат лятно училище юни,юли,началото на септември. Август почиват.
            Макар че трудно бих го нарекла училище, по-скоро е забавление. Имат някой и друг час по английски и бг или мат, но летните месеци наблягат на зелени училища,разходки до Витоша, Княжево, до пещери и природни забележителности.....а в най-горещите дни си правят аквапарти на двора и ходят по бански и с водни пистолети. Голямо веселие пада за хлапетата.

            # 54
            • Мнения: 91
            ЕСПА освен за своите ученици, организира лятна програма и за външни деца. Казва се Funday.

            # 55
            • в страната на чудесата
            • Мнения: 8 300
            Шотева строи нова сграда???
            Брейййй че предприемчива женица! На мястото на бараките или тенис корта?

            # 56
            • София
            • Мнения: 2 141
            За Томас Едисън само ще добавя работното време, защото не видях някой да е писал - заниманията започват в 8:15 със сутрешна гимнастика и приключват в 17:30.

            # 57
            • Мнения: 1 445
            За Томас Едисън само ще добавя работното време, защото не видях някой да е писал - заниманията започват в 8:15 със сутрешна гимнастика и приключват в 17:30.

            Соник, а можеш ли да ми кажеш в колко можеш да оставиш и вземеш детето от училище? Предполагам,че часовете,които си написала, са часовете,в които се провеждат заниманията.

            # 58
            • София
            • Мнения: 2 141
            През учебната година го оставях някъде към 8, сега през лятото - към 8:30. Иначе учител в училището има от 7:30, така че можеш да оставиш детето и по-рано.
            Взимам го в 17:30, защото така е записано в договора. Мисля, че имаше и опция до 18ч., като при това положение таксата е малко по-висока.

            # 59
            • Мнения: X
            Шотева строи нова сграда???
            Брейййй че предприемчива женица! На мястото на бараките или тенис корта?

            На старото място на бусовете.

            Общи условия

            Активация на акаунт