Мнения за 125 СУ "Боян Пенев", Младост 1 - IIІ част

  • 110 616
  • 814
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 362
Жани, доста хора питаха кой ще е по БЕЛ  в 8 клас. На този етап едва ли някой може да каже. Доколкото знам към началото на септември се знае.
Но изненади винаги има. А за дисциплината- нали знаеш има и супер учители със супер проблемни класове. Няма как отсега да се знае дали един клас ще е добър, дали ще се намери златната среда.
Лично аз мисля, че ако Душкова води математиката на едната паралелка, най-логично е да води и на другата. Не знам.

# 391
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Игривата слива, Душкова водеше математическата паралелка 3 години(от 5 до 7 клас), а на нас ни беше Тачева. Затова имам съмнение дали няма и сега да е така.

# 392
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
Лично аз мисля, че ако Душкова води математиката на едната паралелка, най-логично е да води и на другата. Не знам.

Най-добре се обадете в училището и попитайте. Душкова е невероятен учител и супер спокойна като натура.

# 393
  • София
  • Мнения: 3 484
Лично аз мисля, че ако Душкова води математиката на едната паралелка, най-логично е да води и на другата. Не знам.
А какво те кара да мислиш така. Има две паралелки - с математика и с биология. Не виждам капка логика в това да се опитват да им сложат едни и същи учители. Моето хлапе сега учи биология. Душкова и Чергарска му бяха любимите учителки. За приятелчетата му от математическите паралелки Димитров беше най-добрият учител. Така че ако останат учителите така както обещаха, ще е чудесно за децата, макар и нелогично за някои.

# 394
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Лично аз мисля, че ако Душкова води математиката на едната паралелка, най-логично е да води и на другата. Не знам.
А какво те кара да мислиш така. Има две паралелки - с математика и с биология. Не виждам капка логика в това да се опитват да им сложат едни и същи учители. Моето хлапе сега учи биология. Душкова и Чергарска му бяха любимите учителки. За приятелчетата му от математическите паралелки Димитров беше най-добрият учител. Така че ако останат учителите така както обещаха, ще е чудесно за децата, макар и нелогично за някои.

Валя, по-горе коментираме за 8 клас. В 8 клас са само две паралелки, едната е математическа, а другата хуманитарна и има шансове и на двете паралелки да е една и съща госпожа, но пак не се знае какво ще измислят.

# 395
  • София
  • Мнения: 5 362
На 20 юни имаше род среща и тогава стана ясно, че Душкова ще бъде класен на матем. паралелка в 8 клас.
При положение че за 5-7 клас математиката водят Димитров и Христова, не виждам нищо нелогично в това в 8 кл да бъде Душкова и на двете паралелки. Но, както съм написала в преден пост, нищо не се знае.
Може би и на новите математически петокласни паралелки също би им водила математиката.

# 396
  • България
  • Мнения: 240
Дано наистина се падне добрата класна, защото съм страшно притеснена в какъв клас и среда ще попадне моето дете. Има голяма вероятност да ни приемат и се моля всичко да е наред.

# 397
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте. Дъщеря ми ще бъде първи клас тази година и в момента сме на тема униформа. Четох доста коментари за тях,но са били по-стари. Задължително ли е да са от Бонита? Сметнах,че ще ми излезе не малка сума да й взема основното,а като видях,че и качеството им не е добро и се позачудих малко...

# 398
  • София
  • Мнения: 8 280
Нямаш голям избор особено при специфичен цвят. Униформата на дъщеря ми - друго училище, беше пак от Бонита - разминахме се с едно купуване, но явно целта при нас бе да купим, а бе да носим. По-боклучави дрехи не съм купувала. Съвет вземи доста по-голямо и минимума от това, което е необходимо.

# 399
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Има магазинче в Младост 1 там правят същите неща, но без емблемата на училището. Значки има в Бонита с логото на училището. Адреса го има в по-стари публикации.

# 400
  • София
  • Мнения: 35
Има магазинче в Младост 1 там правят същите неща, но без емблемата на училището. Значки има в Бонита с логото на училището. Адреса го има в по-стари публикации.

А проблем ли е ако тениските не са с логото,Ами със значки?

# 401
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Не, след известно време може и без нея.  Но за първия учебен ден е желателно да е с тениска от Бонита.

# 402
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Стига да успеете да си намерите тези цветове, не е проблем и да не са от Бонита. Цветовете не се намират лесно. Продаваха в един блок в Младост с този цвят и бяхме взели 1-2 тениски, но качеството не е същото и дъщеря ми така и не пожела да ги носи.  Облече ги точно 2-3 пъти и не е имала проблеми в самото училище. Важно е да имате значка на училището, но не съм сигурна дали някой го гледа това вече, защото беше още в началото. Предпочетохме да са от бонита, колкото и странно да е, но са с по-добро и повече издържат на носене и пране. Бяхме й купили 2 суичъра и 5 тениски. Ако имате сушилня и бързо съхнат дрехите, може и по-малко тениски.

# 403
  • Мнения: 667
Не, след известно време може и без нея.  Но за първия учебен ден е желателно да е с тениска от Бонита.
Ще прозвучи ужасно рекламно, но го приемете съвсем добронамерено. Точно след 1 месец и две пранета в двора на училището ясно се открояват децата с тениски-ментета. Аз лично препоръчвам Бонита, тениските им, а и останалите им продукти са качествени. Ако нямате възможност по-добре си купете две тениски от Бонита, отколкото 4 ментета.
Класен на 8 кл. математически категорично ще бъде г-жа Душкова. Моето мнение за нея е изключително добро. Тя подготви сина ми и без допълнителни уроци изкара превъзходен успех на НВО. Доста по-различно ми е мнетието за г-жа Абаджиева.

# 404
  • София
  • Мнения: 8 280
Извинявам се, но тениските на Бонита са ментета. За съжаление не мога да снимам, тъй като с удоволствие изхвърли всичко.

Общи условия

Активация на акаунт