Мнения за 125 СУ "Боян Пенев", Младост 1 - IIІ част

  • 110 167
  • 814
  •   1
Отговори
# 495
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте,

Относно математическите паралелки след 7-ми клас.
Да работи се индивидуално с всички. С "пълнежа" както ги наричате се работи всяка събота по няколко часа за да усвояват материал, който не са вземали в предишните си училища, а с останалите се решават състезателни задачи, който успее на напредне преминава в другата група (има такива). Никой не е изоставен, но и никой не може да накара ученик да седне и да учи, ако се е запънал и отказва да възприема. Аз съм свидетел на разнообразни методи да ги накарат да учат...
При другите предмети картинката е подобна - с желаещите да получат повече информация и знания се работи допълнително, останалите разчитат само на наученото в клас (няма разделение кой от къде е дошъл, а кой иска да учи).

Така, че нека не говорим, че едните са на пиедестал, а другите са зарязани...

Хубав ден на всички!

# 496
  • Мнения: 7
Здравейте, моля за мнения и впечатления от учителите на 4 клас, който ще поемат 1 клас от септември 2020.Ще ви бъда много благодарна.

# 497
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Не мисля, че имате право на избор на учител в това училище в първи клас.

# 498
  • Мнения: 7
Някой да има поне някакви впечатления за госпожите, които ще поемат 1клас?

# 499
  • Мнения: 142
Не мисля, че имате право на избор на учител в това училище в първи клас.
нали паралелките са няколко и все пак са разделени с различни езици-английски,руски и тн

# 500
  • София
  • Мнения: 5 352
Една руска, една немска и четири английски. В която и да се паднете ще спечелите. Целият екип от начални учители е страхотен. Синът ми е бил при Петрова- немска. Нямам забележки.

# 501
  • София
  • Мнения: 374
Здравейте, интересуват ме първите класове в момента, най-вече доволни ли сте от учителите, как работят с децата, оправдават ли очакванията ви. Ще се радвам на информация от първо лице. Разбрах, че класовете са 5, по 26 деца. Някой по-назад беше споменал общата занималня като недостатък.

# 502
  • София
  • Мнения: 5 352
Бамбо, много, много не си разбрала. Шест са класовете.Общата занималня е по желание на родител. Т.е. ако не е доволен отписва детето. Иначе са по 30 деца в една полуинтернатна група. Събират по15 деца от два различни класа. Не е лесно нито за педагозите, нито за децата. Шум голям, натоварването е много.

# 503
  • София
  • Мнения: 101
От кои частни занимални сте доволни? Разглеждах сайта на Ния, Фантазия и Мушмула и не мога да преценя. Искам детето да е подготвено и да е щастливо там. Ния видях, че имат партньорски отношения с AVO bell. Но няколко човека ми казаха, че са им говорили не толкова добри неща за Ния - от към дисциплина главно. В мушмула имат собствен двор и съм в голяма чуденка.

# 504
  • Мнения: 5 234
От Ния и Аво Бел сме много доволни. Успех!

# 505
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте,

Моето дете не ходи на занималня, но майките от нашия клас са много доволни от занималня "Минкова". Почти всички деца, които ходят на занималня се преместиха там.

# 506
  • София
  • Мнения: 20
Здравейте, дъщеря ми изкара 3 години в занималня Фантазия. Винаги беше с написано домашно и научен урок. Групите са малки и има индивидуален подход към всяко дете. Първи клас бяхме в занималнята в училище - пълен хаос. Всяка вечер дописвахме домашни.

# 507
  • Мнения: 15
Здравейте, успях да разбера имената на преподавателите, които ще поемат тазгодишните първокласници - Пламена Борисова, Весела Петрова, Росица Горанова, Радка Мерджева,
Тодорка Димитрова, Анелия Игнатова.
Дотук успях да намеря информация за г-жа Игнатова. Дали някой може да каже нещо и за другите учители?

# 508
  • София
  • Мнения: 6 356
Здравейте, успях да разбера имената на преподавателите, които ще поемат тазгодишните първокласници - Пламена Борисова, Весела Петрова, Росица Горанова, Радка Мерджева,
Тодорка Димитрова, Анелия Игнатова.
Дотук успях да намеря информация за г-жа Игнатова. Дали някой може да каже нещо и за другите учители?

всяка година едни и същи въпроси и съответно едни и същи отговори.

не можете да избирате учител - децата се разпределят от ръководството по паралелки. затова няма почти никакво значение дали имате информация за учителите или не.

# 509
  • Мнения: 4 026
Предполагам защо питате, просто се вълнувате и интересувате в аванс. Иначе е ясно, че учителките не могат да се избират.

Голямата ми дъщеря беше при г-жа Мерджева. Има прекрасни впечатления от нея, целият клас много я обичаше. И до ден днешен (8 клас са) от време на време ходят да я виждат.

Общи условия

Активация на акаунт