Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~173

  • 61 380
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 752

"Истанбулска  невеста" - Istanbullu Gelin всеки петък  от 20.00 часа по Стар тв



Резюме
Един нов поглед за силата на любовта!
Дали любовта наистина може да преодолее всички прегради и да награждава с истинско и неподправено щастие!?
Сюрея е гордо и красиво момиче, отраснало без майчина ласка и грижовен бащински поглед, понесло бремето на живота на крехките си плещи от най-ранна детска възраст. Съдбата-тази мъдра орисница- и е отредила изненада:
              В един прекрасен ден, сред танцуващите своя валс снежинки, пътят на Сюрея пресича богатият и харизматичен бизнесмен Фарук. Амурчета изстрелват стреличките си в сърцата на двете волни гълъбчета и любовта нежно ги притиска в своите вълшебни обятия.
               Опиянени, влюбени и щастливи, двамата се прибират в Бурса, където е семейството на Фарук и започва тяхната драматична любовна история. Сюрея е израстнала в мегаполиса и има свободолюбив и бунтарски характер. Фарук, макар  модерен и  с изтънчен съвременен вкус е закърмен със семейните традиции. Силните характери на двамата са предпоставка за изпитанията, на които е подложена любовта им още от първите мигове семеен живот.
              Сюрея ще живее в конака, приютил в обятията си цялата фамилия на Фарук-семействата на братята Осман, Мурат, Фикрет и майката-султанка – стожерът на фамилията.
               Есма ханъм – свекървата-майка иска да е единствен съдник на съдбините и живота на децата си и не изпуска юздите от здравите си ръце.
               Ипек- съпругата на Фикрет, заживява с единствената цел непрекъснато да подлага крак на младото момиче, да промени статута в конака и да застане начело на богатата фамилия.
                Тримата братя на Фарук- Фикрет, Осман и Мурат са затънали в проблеми и всеки се стреми да изпъкне пред останалите. Вечните им спорове, дразги и удари под кръста тровят атмосферата в семейството.
                 А Фарук? Фарук получава неочакван сюрприз – появява се враг, с когото е много трудно да се справят.
                  Основите на бляскавия 400 годишен конак, застинал във величествен покой, ще се разклатят от събития, които ще засегнат всеки член на могъщата фамилия.


Istanbullu Gelin всеки петък от 20.00 часа по Star tv
Може да  гледате сериала онлайн тук: 
[

Информация за сериала можете да намерите тук: 







С участието на :








Продукция на: ОЗ Turkey Medya   
Режисьор: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Сценарист: Teşrik-i Mesai
Изп.продуцент: Onur Güvenatam
Директор сценарии: Lale Eren   


Видео клипове на Морски бриз и други автори с БГ субтитри















 


Твоят мой живот - Paramparça 3-ти сезон всяка делнична вечер от 20.00 часа по БТВ


                   
Резюме
Една история за трудни избори, тежки решения, преплетени житейски съдби и родители разкъсани между техните деца и техните сърца ... Гюлсерен има беден произход, докато съпругата на Джихан -  Дилара има богато семейство. Двете раждат  в една и съща болница в един и същи ден преди 15 години, но една грешка ще промени съдбите им. Имайки подобни фамилни имена, една разсеяна сестра разменя бебета и никой не забелязва. Когато истината за децата се разкрива, възникват големи проблеми между двете семейства, поради напълно различния им начин на живот и икономически статус. Въпреки това, тези събития сближават Джихан и Гюлсерен. Те имат необясними чувства един към друг, от които не могат да избягат или да игнорират.


Информация за сериала можете да намерите тук: 



С участието на :





Продукция на: Endemol Türklye   
Режисьор: Altan Dönmez    
Сценарист: Yıldız Tunç   
Изп.продуцент: Özlem Yurtsever






  Ayça VarlıErkan Petekkaya
най - успешната  двойка -
стари участия и нови проекти
 на актьорите



Любов назаем - Son Bahar






Erkan Petekkaya  





Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Sessiz Fırtına" 


“Тиха буря/Sessiz Fırtına”



"Beyaz Gelıncık"

“Памуковата принцеса - Beyaz gelincik”

“Памуковата принцеса”



"Öyle bir geçer zaman ki"



“Скитникът -  Serseri 2003”


Игрални филми   


„Крилете на нощта“ 

Крилете на нощта - Gecenin Kanatlari



Нов свят - Yeni Dünya


Yeni Dünya - Нов свят


Erkan Petekkaya -музика  








Ayça Varlıer 



"Kehribar"





"Zeytin Tepesi"




"Kalbim 4 Mevsim"



"Перла - Gümüş"


Ayça  Varlıer - музика 







Özcan Deniz   

Сериали 



Kaderimin Yazıldığı Gün

Колекция "Денят,в който е написана съдбата ми"



Черна роза - Karagül




Юнска нощ -  Haziran gecesi 




Млечния път - Samanyolu




Имението с лозите - Asmalı konak




Изгаряща любов Ask Yakar - 2009 г.




Kader - Съдба


Игрални филми 




















Özcan Deniz - Музика


























Hatice Şendil  в



“Kaderimin Yazıldığı Gün ”





Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Черни планини - Karadağlar"




"Kurtlar Vadisi Pusu"




Гласувайте  за  Erkan Petekkaya -

Гласувайте  за  Ayça Varlıer - 

Гласувайте  за  Öcan Deniz -

Гласувайте  за  Hatice Şendil -

Гласуването е възможно на всеки час!



# 1
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Ани е направила прекрасна  тема "кармазъ"...
за теб
Скрит текст:
червеното е цвета на любовта и кръвта....дано няма "жертвоприношения" тази вечер... Praynig
не знам ще ги видим ли скоро така усмихнати... Cry

салона е готов...няма възглавнички Stop

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Благодарим ти, Ани, за прекрасното кътче за отмора, което си ни приготвила!!!!!!!

С много обич за теб:

За всички момичета от темата е клипчето, на което последно сложих български буквички/ Joy с грешките Joy/ Дано ви хареса!!!!!



★Özcan Deniz☆Ispanyol Meyhanesi★
Скрит текст:
Познахте ли песничката? Няма нужда от жокер, нали?! Като че ли повече ми харесва това изпълнение, отколкото българския вариант. newsm78smile3503

Гости, салона е чудесен! Hug Предвидила си място за водичката - валидола ще го стискаме в шепите. Кърпичките пред нас, чашата с по-твърд алкохол и ..... да започват ... Joy Joy Joy Joy





# 3
  • Мнения: 36 752
Момичета, сърдечно благодаря  Hug Hug Hug на всички, които сте се включили през последните дни, за да започнем последния финален епизод за сезона в новата тема и да не се прехвърляме по време на излъчването  Peace
Още веднъж си доказахме на самите нас, че можем да постигнем всичко с общи усилия  newsm10
Току що се прибрах и нямам възможност да изчета последните страници, но ще го направя след като изгледаме епизода.
Всички, дори и моето малко слънчице бяха ангажирани да пристигна на време, за да мога да гледам последния епизод за сезона.
Още веднъж благодаря на всички за всичко и да си пожелаем епизода да не бъде толкова кара колкото очакваме.
Приятно гледане и безпроблемен нет  Hug
Тъй като на първа страница не са излязли линковете за гледане, поради временно спиране на сайта на прикачи, пускам линк за гледане в ютюб....

https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4

Гости, Бризче благодаря  Hug

# 4
  • Мнения: 41 695
Ани Hug,отново темата е прекрасно оформена!



Хаштагът на серията - #ayrılıkvakti - време за раздяла

Гости HugБризче HugАни Hug



Приятно гледане на всички! Hug Hug Hug

# 5
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816


Гости, салона е чудесен! Hug Предвидила си място за водичката - валидола ще го стискаме в шепите. Кърпичките пред нас, чашата с по-твърд алкохол и ..... да започват ... Joy Joy Joy Joy

много ме усещаш Бризче Wink
ето и другото подкрепление за серията...
Скрит текст:

много красиви и щастливи....дано да са така и в края на 2 сезон...

# 6
  • Мнения: 36 752
Относно цвета на темата - щеше да бъде червено-черна и с украси макове...Но желанията са едно, възможностите друго...Па-лесно беше направя червена тема и...това е положението....

Злати  Hug

На стар тв при вас в момента реклами ли вървят  newsm78

# 7
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
страхотно гифче на Боби...Фарук няма търпение да "чуят " бебето Cry Cry Cry

# 8
  • Мнения: 41 695
Цитат
На стар тв при вас в момента реклами ли вървят  newsm78
Ани Hug,сега започна повторението! Hug Много закъсняха! PeaceМинимум 30мин. озет,после 10-15 мин. реклама,трябва да мине и сигнала за ифтара!Така,че около 21 ч. ще започне новия епизод! Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ани, радвам се, че успя преди началото. Да благодариш и от наше име на всички, че са ти осигурили удоволствието да си изгледаме заедно последната за сезона серия. Специално да благодариш от нас на смелия мъж, който и от кучетата те пази и се грижи за теб като истински джентълмен!!!!! love001
Гости, след серията - направо в испанската механа ..... Joy Joy Joy Joy Joy


 

# 10
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Ани, радвам се, че успя преди началото. Да благодариш и от наше име на всички, че са ти осигурили удоволствието да си изгледаме заедно последната за сезона серия. Специално да благодариш от нас на смелия мъж, който и от кучетата те пази и се грижи за теб като истински джентълмен!!!!! love001
Гости, след серията - направо в испанската механа ..... Joy Joy Joy Joy Joy


 
+1
съгласна, но аз когато съм тъжна пия Узо и слушам гръцко Wink като съм щастлива пак същото.... Joy Joy Joy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Гости, след серията - направо в испанската механа ..... Joy Joy Joy Joy Joy
+1
съгласна, но аз когато съм тъжна пия Узо и слушам гръцко Wink като съм щастлива пак същото.... Joy Joy Joy

Еееее, как ще откажеш на Озиииииии - виж какво казва - той плаща сметката и повече не иска чужди да влизат Joy Joy Joy Joy Joy Изтървава ли се такова предложение  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 203
Здравейте момичета  Hug Heart Eyes Ани благодаря за прекрасната нова тема  bouquet bouquet bouquet Heart Eyes и на всички вас мили дами за всичко споделено в старата и нова тема  Kissing Heart lovekiss Пожелавам ви безпроблемен нет и дано все пак сценаристите се смилят и не ни оставят два три месеца в размисли и страсти. Praynig

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Мимче, с тоя хаштаг айрълък вакти - време за раздяла   newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 ...  дали е време за раздяла на героите със зрителите или за главните герои newsm78 newsm78 newsm78 newsm78  хич умут/надежда/ нямам да ни оставят щастливи, без нужда  от размисли и страсти  love001

# 14
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Гости, след серията - направо в испанската механа ..... Joy Joy Joy Joy Joy
+1
съгласна, но аз когато съм тъжна пия Узо и слушам гръцко Wink като съм щастлива пак същото.... Joy Joy Joy

Еееее, как ще откажеш на Озиииииии - виж какво казва - той плаща сметката и повече не иска чужди да влизат Joy Joy Joy Joy Joy Изтървава ли се такова предложение  newsm78
smile3506 не ....ако ми пее и на ушенце...
озета е към края си....да сложа подръчните материали...
Скрит текст:
Фарук пита има ли още да влизат в салона, че затваря вратите....Деси, бързо... Laughing

16 потребители в темата към момента....

Общи условия

Активация на акаунт