Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~173

  • 61 381
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 753
Гости, Злати - прекрасен ден ви желая

Да си мислим като Мечо Пух - Какви ли хубави неща ще ми се случат днес?! - и те ще се случат, ако вярваме!



Видях, че сме преминали на нова страница и се върнах, да видя да не съм пропуснала нещо - и така е станало ...Пропуснала съм поста на Мими, който е публикуван докато съм писала....Форума изобщо не ме уведоми, че има публикация....

# 706
  • Мнения: 41 695
Цитат
.Форума изобщо не ме уведоми, че има публикация....
Ани Hug,да бяха оправили всичко и тогава да я пуснат новата версия,но....! Peace

Миме Hug





# 707
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
ЗлатиHeart позна....
МимеHeart
явно няма желаещи за преговор на ИН...да си припомним Кахраман и Елиф...


https://www.youtube.com/watch?v=hAiIdbvgVRw&index=30&list=RDgma_gGyQXV0

# 708
  • Мнения: 36 753
Злати - наистина, че трябваше първо да оправят новата версия, да я тестват и след това да я пускат...Сега се опитах да пиша от бутона "Отвор" в края на страницата, но ми даде грешка...Върнах се в началото на страницата и там ме допусна да пиша.
И тази глупост при публикуване на снимки да си пишем img - то е велика. Толкова време се губи, че чак не ми се слагат снимки. А тези които ги вземам от моя компютър, форума ги реже....

Гости - имам огромно желание да правя преговор на Невестата, но за сега си позволявам да гледам с мишката от тук от там....Няма почивка......
Скрит текст:
Посещения в болницата, ракиените проблеми...Утре ще ходя на село да си подготвя дърва, за да сваря ракията...Защо ли ми беше на баир лозе, като не пия ракия изобщо....Занимавам се и с къщата....Ако убедя моите да оставят внука тук една седмица, защото след това ще ходят на море в Албена, не трябва да имам никакви ангажименти.....



# 709
  • Мнения: 3 116
Здравейте мили момичета,
Вече имам интернет! Имаше  повреда, която вече е отстранена и ми пуснаха интернета. След 72 часа, от момента когато си уведомил Мтел, ако не го пуснат, трябва да намалят таксата. Но те го пускат точно 1ч или 2ч преди това. Изчисляваха ми от точния час с минутите, когато съм ги уведомила. А ние нямахме часове преди това, но си казах, че вечерта ще имаме, но уви.
Сега Ви чета.
Трудно е с новата версия. Дано я оправят! Цветово е много зле!
Пожелавам на всички Вас един хубав, пълен с емоции ден!:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers HibiscusKissKissKiss

# 710
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
ЛуHeart от много време не ползвам вече услугите на Мтел, защото се разочаровах от тях...
За новата версия какво да кажа...лошо...лошо...
но днес е вторник...така, че да запазим доброто настроение, че петък е далече...


https://www.youtube.com/watch?v=4y3PtA8qG90&list=RDgma_gGyQXV0&index=28

# 711
  • Мнения: 36 753
Лу радвам се, че вече са отстранили аварията...
Сиси като добра дружка ни уведоми за проблема, който имаш.
За новата версия - не виждам нещо да се е подобрило...Програмистите сигурно са си взели паричките и вече са на море, а ние ще се печем тук във форума с тяхните недомислици....
Разбирам да се обнови нещо старо и да се получи нещо ново по-добро от старото, ама случая не е такъв....
Гости -
Скрит текст:
Не съм на М-тел, но сина ми ги използва за интернет и цифрова телевизия. Имат много хубава възможност да връщат назад до 24 часа пропуснати предавания....Но през зимата и те имаха проблеми с нета - когато бях там и не се обаждах....

Слагам само едно гифче, че не ми се пишат буквичките....

# 712
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Ани,
Скрит текст:
тази опция я има и при Виваком...Служебният ми телефон е на Мтел....но всичко лично съм го махнала от там и не съжалявам...
най лесно ми е с клиповете, защото е както при старата версия...


# 713
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816

този път се получи "качването" на снимка от компютър...

# 714
  • Мнения: 36 753
Гости - от компютъра качването на снимки е лесно, но да качвам всички нови снимки които пускат не си заслужава...След това трябва да ги трия....



Цитат
📚 Для нашей любимой Аслы чтение сценария - это большая проблема! 📚

                Делов том, что у актрисы есть проблема, которая называется дислекцией (избирательное нарушение способности к овладению навыком чтения и письма при сохранении общей способности к обучению). Вот что говорит сама Аслы по поводу этого:
                - Я читаю, подчеркивая карандашом. Даже когда я читаю что-то на планшете, мне нужно подчеркивать. Очень сложно! Иногда через планшет слушаю аудиокниги, но так как тональносиь одинаковая, я не могу понять чувства. Люблю читать биографии, но мне очень тяжело. Чтобы возместить это, я люблю смотреть научные работы.

                #AsliEnver #IstanbulluGelin

# 715
  • Мнения: 36 753


Люлка в морето...добра идея....

# 716
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Докато върви озета на Пълнолуние....се сетих отново за ИН....може пък Фарук да види статия за Сюрея, която е направила фурор , като музикант в някой симфоничен оркестър...например на Ла Скала...искам да е в Америка на гастрол и така Фарук да я открие...

# 717
  • Мнения: 36 753
Докато върви озета на Пълнолуние....се сетих отново за ИН....може пък Фарук да види статия за Сюрея, която е направила фурор , като музикант в някой симфоничен оркестър...например на Ла Скала...искам да е в Америка на гастрол и така Фарук да я открие...

И на мен ми се иска да е станала известен музикант, но за това ще трябва време...Няма да стане от днес за утре.....А през това време Фарук може би вече няма да е сам....
Иска ми се и Сюрея да срещне колега музикант и Фарук да побеснее....Искам да го видя ревнив.....Просто го заслужава.....

# 718
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Докато върви озета на Пълнолуние....се сетих отново за ИН....може пък Фарук да види статия за Сюрея, която е направила фурор , като музикант в някой симфоничен оркестър...например на Ла Скала...искам да е в Америка на гастрол и така Фарук да я открие...

И на мен ми се иска да е станала известен музикант, но за това ще трябва време...Няма да стане от днес за утре.....А през това време Фарук може би вече няма да е сам....
Иска ми се и Сюрея да срещне колега музикант и Фарук да побеснее....Искам да го видя ревнив.....Просто го заслужава.....
може малък скок във времето да има... за това в червено.....не така Ани....ще ме накараш да тръгна на бой последен срещу Фарук...
Изчезвам вече...че ще започне новата серия...

# 719
  • Мнения: 36 753
Гости - сигурно ще има скок във времето...Но си мисля, че Фарук и Бегюм ще се съберат заедно заради Емир - законно или не....Ама много ми се иска да живеят в конака....Искам Бегюм да бъде поставена при същите условия като Сюрея....
Мисля си, че ако Фарук не се напие, няма да имат близост - сещайте се каква - с Бегюм....Ще бъдат семейство само заради Емир.....Бегюм ще разбере, че на сила хубост не става  и може би ще замине за Англия.....

вижте какво се получи при опита да намаля текста....Еййййййййййййй голяма глупост с тази нова версия...

Общи условия

Активация на акаунт