Той не иска секс

  • 10 620
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 550
Не мисля, че автора е чичак. Много постен и неугледен секс е описан с апогей - изнасилване в кола под многозначителен поглед тип "кво ме е полазило докато си карам колата".

Съблазняване на мъж с облекло като курва...  Crazy
Мъж отказващ секс, хвърля жадни погледи след дупета на жени ...  Crazy

# 31
  • Мнения: 30 802
Кобилкина не се ли омъжи наскоро? Да не я стяга пак шапката?

Иначе не че няма наистина глезени таткови момичета, може да е дошла да се изхвали.

# 32
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Връзката ми с него е и емоционална, той е и моя опора.

вЕрно?  

Сигурно остава варянтът да съм 50 годишен чичак...

Вариант се пише.  Flutter

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Странно защо очаквах, че коментарите ще са от сорта на "има друга","

Е как друга бе миличка,той от теб гащите не може да си вдигне.Завалията сигурно през малкото си свободно време спи, за да може физически да се възстанови  Crazy

# 34
  • Мнения: 13
Връзката ми с него е и емоционална, той е и моя опора.

вЕрно?  

Сигурно остава варянтът да съм 50 годишен чичак...

Вариант се пише.  Flutter

Така е Simple Smile

# 35
  • Мнения: 25 895
Тоя форум помни къде, къде по добри пързалки, ама айде и аз на балкона... Popcorn

# 36
  • Мнения: 30 802
То от днес и големите ученици вече са във ваканция...

Не разбрах къде има докторантка с кожени дрехи и дълбоки деколтета и в каква област ще защитава. Хайде де, измислете там нещо, да попълните образа.

# 37
  • Мнения: 25 895
То от днес и големите ученици вече са във ваканция...

Не разбрах къде има докторантка с кожени дрехи и дълбоки деколтета и в каква област ще защитава. Хайде де, измислете там нещо, да попълните образа.
Тъй де. 2 години секс всеки ден по цял ден... hahaha hahaha hahaha

# 38
  • Мнения: 14 840
Странно защо очаквах, че коментарите ще са от сорта на "има друга","с времето си омръзвате" и т.н., а в заключение да има "предразположи го еди как си", "изненадай го по еди какъв си начин". Зависима съм от това той да ме кара да се чувствам жена и търся способи. Връзката ми с него е и емоционална, той е и моя опора. Сексът е в центъра на темата, защото именно в него се корени проблемът. Ако бях фанатична нимфоманка, отдавна щях да съм с който и да е друг, за да си задоволявам нагоните. Аз просто искам редовен секс и да събуждам интерес в мъжа си.
Не знам. Сигурно остава варянтът да съм 50 годишен чичак...
Има една съществена разлика- ти не искаш редовен секс,ти искаш непрестанно секс по 2- 3 пъти на ден.Това е патология и няма как да събуждаш желанието на мъжа до теб.Пресираш го, тормозиш го с непрестанните си креватни набези.Единствената ти мисъл е как да го докопаш за секс и той го знае това.Обезличаваш го като човек, обезличаваш интересите му, социалните му контакти и той го осъзнава и затова бяга.Човека явно иска един нормален живот с излизания, разходки и контакти , а не ежедневие само в леглото .

# 39
  • Мнения: 30 802
Погледнете от добрата страна обаче: поне има някой, който може всеки ден, все пак 2 години е успял да издържи на темпото. Поклон пред този мъж!

Не че е невъзможно, в Пловдив има такива двойки, деца на богати родители, пълен айляк, като нищо може да се бъцкат и по 5 пъти на ден, когато не са на шопинг в мола.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 006
Брех, веднъж се отсубнал от леглото човека, качил се в колата и ти  и там си го изнасилила #Crazy. Как ли ходи до тоалетна по малка нужда тоя човечец, като оная му работа е вечно окупирана от теб! Joy денонощо и насякъде! То бива бива ..., ама чак пък толко'!
Само не разбрахме кой ви спонсорира, докато денонощно се сношавате за толкова дълъг период от време?

# 41
  • Мнения: 14 983
Това е тема за мъжки форум. Тук какви ли съвети очакваш  newsm78, особено относно съблазняване , след всичките ти прийоми.
 Според мен , му е дошло в повече на човека.
 То употребата не е като злоупотребата.

# 42
  • Мнения: 11 550
Странно защо очаквах, че коментарите ще са от сорта на "има друга","с времето си омръзвате" и т.н., а в заключение да има "предразположи го еди как си", "изненадай го по еди какъв си начин". Зависима съм от това той да ме кара да се чувствам жена и търся способи. Връзката ми с него е и емоционална, той е и моя опора. Сексът е в центъра на темата, защото именно в него се корени проблемът. Ако бях фанатична нимфоманка, отдавна щях да съм с който и да е друг, за да си задоволявам нагоните. Аз просто искам редовен секс и да събуждам интерес в мъжа си.

Хайде тогава да започнем по-отдалеко. Колко и какъв за теб е "редовния секс"? Предполагам си го питала за него колко често е приемливо да правите секс. Той какво казва?

Защо смяташ, че нимфоманките не искат стабилни и сериозни връзки с ЕДИН мъж? Има грешно схващане, че за тях няма значение с кого са, важното е търкане да има. Хиперсексуалността не прави индивида социално и емоционално инфантилен. Все пак е редно една млада жена да е наясно със себе си и да не се замозаблуждава, че секс ежедневно по 2-4 пъти е нормално. Не е нормално. И твоя партньор ти го показва, че за него е голям проблем.
Истина е, че не си написала целият си живот, а си опитала да изложиш проблем. От написаното не става ясно да имате пълноценна връзка, градяща се на разбирателство, сходни интереси и цели, хубав секс и тем подобни клишета. Тези клишета обаче са си основата на всяка връзка.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 849
Брех, веднъж се отсубнал от леглото човека, качил се в колата и ти  и там си го изнасилила #Crazy. Как ли ходи до тоалетна по малка нужда тоя човечец, като оная му работа е вечно окупирана от теб! Joy денонощо и насякъде! То бива бива ..., ама чак пък толко'!
Само не разбрахме кой ви спонсорира, докато денонощно се сношавате за толкова дълъг период от време?

 Joy Joy Joy

Ох, Афродита, отдавна не бях се смяла така на глас.

Тоя човек, ако оцелее физически и психически след връзката си с авторката, шапка му свалям. Щото така като чета е твърде възможно вече да е донякъде увреден. Сигурно дори само мисълта за секс го докарва до безумен страх, че половинката му ще изскочи от някъде.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 006
Мисля, че като влиза да се къпе, човека си за заключва вратата с 3 катинара и 5 резета след ключа в ключалката, т.к. ще е гол и опасността за него е голяма. Joy

Общи условия

Активация на акаунт