Той не иска секс

  • 10 623
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 843
... Вечер се самозадоволявах докато плачех...

А това по-горе е направо покъртително.
Всъщност идеята за докторантура не е лоша - ще е вид сублимация, насочване в смислена насока на излишната сексуална енергия. А и обкръжението от хора в... да го кажа по-меко - достолепна възраст, какъвто е преимуществено контингентът в академичните среди - ще ѝ се отрази въздържателно и дисциплиниращо. Остава само въпросът дали все пак ще се справи с писането - защото следва да е грамотно и задълбочено - а от писанията тук тези качества не изпъкват особено.

# 46
  • Down south
  • Мнения: 7 884
Горкият човек!
Не знам, дали темата е измислица-премислица, но ако съм мъж на такова ненаситно нещо, като авторката, отдавна щях да съм избягала от обсега и.

# 47
  • Мнения: 1 438
Брех, веднъж се отсубнал от леглото човека, качил се в колата и ти  и там си го изнасилила #Crazy. Как ли ходи до тоалетна по малка нужда тоя човечец, като оная му работа е вечно окупирана от теб! Joy денонощо и насякъде! То бива бива ..., ама чак пък толко'!
Само не разбрахме кой ви спонсорира, докато денонощно се сношавате за толкова дълъг период от време?

 Joy Joy Joy

Ох, Афродита, отдавна не бях се смяла така на глас.

Тоя човек, ако оцелее физически и психически след връзката си с авторката, шапка му свалям. Щото така като чета е твърде възможно вече да е донякъде увреден. Сигурно дори само мисълта за секс го докарва до безумен страх, че половинката му ще изскочи от някъде.

 tooth

Най-малко кръстът му е секнат. А за психиката да не говорим, сигурно е доста стресиран човекът.  Whistling  Mr. Green
Абе, кой ги издържа тия хора, че имат толкова много време.... Joy

# 48
  • Мнения: 14 843
Авторката каза че паричките са били основно от баща и.
Авторката има нужда от помощ, но мисля че и мъжът най- вероятно ще има след таква връзка.

# 49
  • София
  • Мнения: 15 513
Грам не повярвах на нито една дума.Звучи ми като опит за писане на еротичен разказ или преписано от розов роман.

Нещо като това.

http://vchas.net/139296/

# 50
  • Мнения: 30 802
Според една друга тема авторката все още учи право в СУ и е на стаж във ВСС. Което е нормално де, с баща адвокат.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А за лекции кога остава време  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 13
Как да си истрия темата? Grinning радвам се, че ви е интересно, но това не ми се струва по същината на въпроса. Какво уча, колко уча, какво работя... Да кажа ли кой ми е любимият цвят и как ми се казва котката? Sad

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ние ти казахме,че си за психолог,какво искаш да ти кажем повече.Не е виновен приятеля ти,неговата реакция е най-нормалната,дори се чудя как не е избягал с 200 ...

# 54
  • София
  • Мнения: 15 513
За съжаление, теми не могат да се трият, остават за вечни времена или поне докато съществува форума.Само можеш да помолиш модератор да заключи темата.

# 55
  • Мнения: 13
Добре. Отивам да пиша в раздел "Консултации с психотерапевт" Grinning
Моля да се заключи темата, или изтрие, защото аз нещо не откривам бутончето "изтрий"!  Embarassed newsm78

# 56
  • Мнения: 14 843
Само едно ще ти кажа- ако продължаваш така и ако само секса ти е в акъла трудно да не кажа невъзможно ше е да имаш здрава връзка.Да, в началото всеки мъж ще е очарован, ще му е кеф но..
 после ще се случва същото като сега

# 57
  • София
  • Мнения: 15 513
Добре. Отивам да пиша в раздел "Консултации с психотерапевт" Grinning
Моля да се заключи темата, или изтрие, защото аз нещо не откривам бутончето "изтрий"!  Embarassed newsm78
Под всеки пост има "Информирай модератор" и молиш да я заключат.Или отиваш в Правилата, търсиш темата за въпроси и пишеш какво искаш от модераторите.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е може ли пък да искаш съвет и като не ти хареса да се фръцнеш като ученичка.Обидена съм  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 25 902
Как да си истрия темата? Grinning радвам се, че ви е интересно,
Най много да я заключат, но бисерите ти ще си останат достъпни за четене.

Общи условия

Активация на акаунт