Звездни компромати - 328 част

  • 107 895
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 871
Попадна ми една статия по повод облеклото на гостите на рождения ден на Симеон Сакскобургготски:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/sveji/spaziha-li-etikata-gostite … simeon-ii-6070491
Там по отношение на г-жа Радева специалистът казва следното:
Цитат
Тоалетът, който е избрала пасва на събитието. Облеклото й е съвсем премерено спрямо мероприятието. Социалните мрежи не прощават, но е била облечена съвсем подходящо. Това, че се е спряла на гащеризон не е проблем, те са много актуални в момента. Като цяло тя има голям прогрес по отношение на обличането. Тя се учи в момента, а ние трябва да и дадем това право.


Сутринта пък слушах друг специалист, който каза, че тоалетът е за парти около басейн, но не и за такова събитие.

# 196
  • Мнения: 2 182
Взе да става малко досадно вече..Ни задника на Ким помогна, ни Николета.
Направо не знам вече. 2 теми заминаха със спор за някакъв гащеризон Tired

# 197
  • Варна
  • Мнения: 25 246
Таван на броя на коментарите ли има? Ами аз лично Николета нито искам да я гледам, нито да я коментирам, явно и на останалите е писнала Twisted Evil Г-жа Радева нямам нищо против да я гледам и коментирам, поне е нещо ново.

# 198
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
За Деса, не ми харесва как и стои иначе хубавия гащеризон. И да не са зърна, ами кройка, то трябва да се загледаш за да установиш, та все тая кое от двете е. А и смятам, че и е къс. Като цяло ми е противна, чисто визуално, но то си е до вкус.
Но е факт, че има напредък, дано и стигне мандата да се научи  Rolling Eyes

За Найлонита, ако е бременна, евала, Ники и едно негово ще си отгледа.

За Ким, много ми е странно как на места задника и изглежда значително по-малък. Уж не е намален, ама не е толкова брутално колкото беше сякаш.

# 199
  • Мнения: 2 182
И аз така, но все пак всичко си има някакви граници.
Отдавна повечето тук спряха да я коментират, нужно ли е да се повтарят едни и същи работи 20 поста, и 2 теми да заминават само с това?

# 200
  • Варна
  • Мнения: 25 246
Коментирам това, което ми е интересно. За да се запълнят 2 теми значи интересът не е само мой. Ако твоят е изчерпан, прескочи ме, ако обичаш и да спрем с този спор.

# 201
  • Мнения: 2 114
Бояна пак продължава да казва на черното бяло.   hahaha
Калина е "ексцентрична", защото е аристократка със знатен произход.

Къде ги четеш тези неща? Хайде, чети пак. Произходът им не е много знатен, най-знатното им е, че сме ги наели да ни бъдат аристокрация навремето. Да повторя, от една кръчма.
Калина се е обезобразила, но си е облечена нормално като за парти. Това не е парад на царските войски, а рожден ден. Всеки се облича като за парти и според положението си в обществото. Облеклото и не ми е по вкуса, но тя изглежда толкова потресаващо в лице, че трудно може да се обърне внимание на друго. А и фамилията им са тежка издънка на аристокрацията, не случайно само техният праотец се е съгласил да ни бъде цар, събрали са го от една кръчма, та само се радвам, че вече не са в политиката те.
От всички харесвам само Кирил, много е остарял, но беше и още е интересен мъж.



Имах предвид президентшата и как макар експертката да твърди, че тоалетът и пасва на събитието и гащеризоните са актуални в момента, ти твърдиш че нищо хубаво на била казала.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 2 268
.... А и смятам, че и е къс.


Как къс!? 2 см в повече и ще се влачи сериозно по земята. А тя, с нейния ръст, няма никава нужда от допълнително издължаване. И нали се разбра, че това не са зърна, а калпавите ръце на шивачката. Simple Smile

# 203
  • Мнения: 14 490
Взе да става малко досадно вече..Ни задника на Ким помогна, ни Николета.
Направо не знам вече. 2 теми заминаха със спор за някакъв гащеризон Tired

И Бионсе роди... Whistling

# 204
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
.... А и смятам, че и е къс.


Как къс!? 2 см в повече и ще се влачи сериозно по земята. А тя, с нейния ръст, няма никава нужда от допълнително издължаване. И нали се разбра, че това не са зърна, а калпавите ръце на шивачката. Simple Smile

Ами, точно, че модела би трябвало да се влачи, а не да е до кокълчетата.
Разбра се, нали ми разбра и моя коментар? Че дори и да не са зърна, трябва да се загледаш за да го установиш, което също не е окей, самия факт, че е повод на дискусия дали са или не са зърна мисля, че е показателен.

# 205
  • София
  • Мнения: 12 143
Малко разнообразие С Марион Котияр и Жулиет Бинош от фестивала в Кабур


Скрит текст:















Имах предвид президентшата и как макар експертката да твърди, че тоалетът и пасва на събитието и гащеризоните са актуални в момента, ти твърдиш че нищо хубаво на била казала.
Никой не е казал, че гащеризонът е неподходящ за събието – парти и то градинско. Каза се, че неподходяща кройка и зърната и бият на очи. Толкова. Нищо повече. И гащеризонът си е хубав, и е ок, защото почти всичко е ок на такова място, но на нея не стои ок в горната част. Толкова от мен, наистина. Тук не знам аз дали съм тенденциозна, ама вие все едно сте на щат в президенството някои, така се ядосвате, че нещо може да не ни хареса.

# 206
  • Мнения: 3 677
но все пак всичко си има някакви граници.


Освен човешката простотия, май така беше казал някой.  newsm78

Вместо запис  Heart Eyes

# 207
  • DE
  • Мнения: 9 068
Страхотни са Котияр и Бинош  Heart Eyes

# 208
  • София
  • Мнения: 2 701
Направо почвам да се притеснявам за Бионсето, много са тихи, не е типично за нея. Надявам се скоро да се появи.

На мен ми е напълно безинтересно къде, как и защо се появява първата дама и компания, но щом на другите им е интересно, аз ще цъкам тихо в ъгъла, докато премине еуфорията Grinning

# 209
  • Мнения: 3 677
По немското радио казаха, че имала момче и момиче.

Общи условия

Активация на акаунт