Звездни компромати - 328 част

  • 108 002
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 560
MG18, не знам дали си в темата за традиционното семейство, но там може да прочетеш "за какво се борят", като ти не се сещаш.
Пък в миналата тема някой много правилно отбеляза, че за хубаво или лошо, президента трябва да е президент на всички граждани, без значение какви са те!
По принцип когато някой протестира за нещо,обикаля студията и ни проглушава ушите с искания,от конкретния прайд нищо не стана ясно ,освен кавгите на патриотите с организаторите на прайда-да го има или не .
А  ,честно казано,тяхната различност си е техен проблем,и не ме вълнувна,но ако ще се чувстват добре да обикалят по улиците със знамена ,Ок.
Но те са изключение от правило и се налага да се приспособят

# 76
  • Мнения: 7 848
Значи убеждавам се, че е добра в ПР-а, което всъщност й е професия! Вече втори ден се вихрят страсти и хейт, разнищи й се дори бельото. И във Фб и Туитър , а тук е невъзможно да ви изчета. Ето разбуни духовете Радева. И после кажете, че не ник'в ПР!

# 77
  • Мнения: 4 871
MG18, не знам дали си в темата за традиционното семейство, но там може да прочетеш "за какво се борят", като ти не се сещаш.
Пък в миналата тема някой много правилно отбеляза, че за хубаво или лошо, президента трябва да е президент на всички граждани, без значение какви са те!
По принцип когато някой протестира за нещо,обикаля студията и ни проглушава ушите с искания,от конкретния прайд нищо не стана ясно ,освен кавгите на патриотите с организаторите на прайда-да го има или не .
А  ,честно казано,тяхната различност си е техен проблем,и не ме вълнувна,но ако ще се чувстват добре да обикалят по улиците със знамена ,Ок.
Но те са изключение от правило и се налага да се приспособят
Не става така, mg18, не става

# 78
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Ким К за разнообразие

# 79
  • София
  • Мнения: 4 328
звезден рожденик. Сър Пол Макартни Heart Eyes
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 9 869
Какво е бялото нещо, подаващо се от клинчето?

# 81
  • Мнения: 11 747
Президентшата може да се облича в Рила Стил, бившата.

# 82
  • Мнения: 1 458
Spring is my season, става, става и още как. Но има достатъчно актуални теми в Клюкарник, да се върнем на ГащеризонЪт или както pantera666 беше любезна да предостави Ким (очаквах ремаркето   Crossing Arms), в краен случай евентуалната Николетина бременност.  bouquet

# 83
  • Мнения: 4 690
Значи убеждавам се, че е добра в ПР-а, което всъщност й е професия! Вече втори ден се вихрят страсти и хейт, разнищи й се дори бельото. И във Фб и Туитър , а тук е невъзможно да ви изчета. Ето разбуни духовете Радева. И после кажете, че не ник'в ПР!
Да, така е, но какви са дивидентите. Ще я разбера по-добре, ако сега изскочи с някакви благотворителни каузи и организирани акции.
Иначе гащеризонът ми хареса и смятам, че е подходящ за даденото събитие,но ефектът на зърната е кошмарен. Като цяло гащеризонът е много трудна дреха, дори да си с перфектните мерки пак може да стои зле.

Алисия и Майкъл почиват във Франция
Скрит текст:

# 84
  • София
  • Мнения: 12 703
Значи убеждавам се, че е добра в ПР-а, което всъщност й е професия! Вече втори ден се вихрят страсти и хейт, разнищи й се дори бельото. И във Фб и Туитър , а тук е невъзможно да ви изчета. Ето разбуни духовете Радева. И после кажете, че не ник'в ПР!
Идеална е ако стане ПР на Николета Лозанова. Laughing Но пък представите за класа и стил у нас напоследък са доста провинциални, да се изразя по-меко, та ще ми е интересно да видя колко последователи ще имат тези прояви. Т.е. колко видни особи ще хукнат по зърна, все пак е лято. Ще бъде забавно. Laughing

# 85
  • Мнения: 14 507
Скрит текст:
И какво от това? Разбирам, че не ме харесвате, но не съм тук и за да печеля нови приятели, ако ме разбираш. Peace
От това, което виждам, силно се стремиш да загубиш и малкото симпатии, които имаш все още Laughing

От всички, които спорите тук, само Магарчо има реален дълъг опит от подобни събития и показана класа по тях, та съм склонна да се доверя на нея, без да съм видяла всички снимки на скандалната президентша.

Радика,  bouquet

Откъде пък си толкова сигурна Laughing

# 86
  • Мнения: 7 848
Нали се установи, че не е по- зърна, а моделът е такъв, и второ този голям бюст няма как да е без сутиен. На 47 годишна ( толкова ли беше?) жена с пищен бюст без сутиен би й стигал до коленете. Това е търсен ефект и е постигнат, според мен. Спирам да пиша за Радева! Точка от мен.

 В  частта за БГ класа, и стил, елит, протокол и пр. съм напълно съгласна, Бояна. И не само това ни е изопачено.

Някой да пусне снимки на НиЛо, моля  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 13 497
 Simple SmileНезнам кой какъв опит има със събития, обаче четох по темите някакви съвети за облекло за изложби, представяния на книги и разни други ми стана ясно, че даващите съвети не са и помирисвали такива събития.
При политическите личности екстравагантността и наблягането на модни брандове по-скоро ще донесе негатив, а не позитив.
Да припомня скандала с чантите на Лилето и дупетатките от Герб, не става въпрос да носят евтини и грозни чанти и кой какво може да си позволи, а наблягането на такива брандове носи една показност на лукс, която не се смята за приемлива  за тях.
 Simple Smile Не ме разбирайте погрешно не смятам, че трябва да е евтино облечена, мятането от трикотажните роклета и евтини костюмчета директно на по-висок клас дрехи може и тук да прочетете до какви размисли води.

 LaughingОпределено дава материал да си чешем езиците, колко е добър ПР ми е съмнително, след като президента в интервюто с Хекимян се възмути от нападките срещу жена му- което беше грешка въобще да коментира според мен.
А говоренето за нея не се знае дали ще доведе до очаквания ефект или повече ще навреди, но пък ние сме насреща за коментари де, като толкова иска да е в хорските усти няма да я лишим от това удоволствие

# 88
# 89
  • Мнения: 1 458
Мда, определено мисля, че е пълнила пазвата. То пубертет хубаво, ама бият на очи "очите". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт