Лятото още нещо се бави, но мамите от ИБ правим планове за весели летни забави

  • 35 330
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • shumen
  • Мнения: 18 178
Мраве,Дени е същия циркаджия.Онзи ден беше паднал в градината и се ударил.Тогава не ревал,но после като го взех цирка беше пълен.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Сега, тръшкане е едно, а беля е друго. Ако се тръшка и реве мога да игнорирам, но не и ако направи някоя простотия, като умишлено да събуди братчето си (не че има братче де, хипотетично Mr. Green ) Тогава не само че няма да си затрая, а може и шамар да отнесе, пък после като ревне може и да игнорирам Twisted Evil
Пънче,
абсолютно е възможно да се забременее при първа овулация, но да няма бременност и да няма цикъл след овулация - не.

# 212
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
.. може ли тази овулация да не е последвана от цикъл, ако няма бременност, поради повишените нива на пролактина?
може .. понеже една овулация не се обуславя само от пролактина, докато кървенето при МЦ са главно свързани с него .. а как разбират, ако не им се гади .. амиии няма такъв момент, в който да липсва всякакво неразположение, зависи доколко познават тялото си и доколко отдаваш подобни неразположения на бременност и колко на умора ..

# 213
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
...а как разбират, ако не им се гади .. амиии няма такъв момент, в който да липсва всякакво неразположение, зависи доколко познават тялото си и доколко отдаваш подобни неразположения на бременност и колко на умора ..
Аз нямах никакви неразположения през бременността, от рода на гадене, умора, сънливост и т.н. Нямах даже уголемени гърди. Единствено болки в корема понякога, но не бих ги свързала с бременност, ако не знаех, че я има. Въобще, докато не започна да ми расте корема, не се чувствах бременна.  Crazy

# 214
  • Мнения: 39 548
Аз бях същата. А на мен дори и корева не ми растеше. Бях като ухапана от комар. Последните десет дни, преди да родя имах някакъв зачатък на издутина.

# 215
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
визирах женското тяло след една бременност по време на кърмене ииии евентуално текуща бременност .. то и аз с Ема нямах неразположения, освен болящи гърди за около 2 седмици, ама пък Здравко ми разказа играта генерално Mr. Green

# 216
  • NE
  • Мнения: 10 999
Болката от имплантирането си е достатъчно отчетлива. Аз имах цикъл, дори редовен, когато забременях с Алекс, но и кърмих. Болките от цикъл нямам отдавна, но друга бира е около овулацията, чак ми се ревеше. Все още нямам цикъл след раждането, а след раждането на Вилизар ми дойде на 5 месец.

# 217
  • Мнения: 4 087
Аз пък имлантирането грам не го усетих, бях на почивка, великден.....къде ти да разбера.  Whistling Whistling  И като цяло не се чувствах бременна, въпреки че бях рискова и това ме побъркваше още повече, липсата на симптоми.

След като разбрах, че съм бременна, вече идентифицирах разни симптоми- като това, че в офиса ми миришеше на урина зверски  Joy Joy hahaha hahaha  Хората около мен, като ми слушаха мрънканиците само ме подпитваха, ти да не си бременна. Предвид проблемите и че скоро бях минала неуспешно ин витро, грам не го отчитах като възможно. Предполагам голямо значение има това дали го очакваш или не.....Ако не го очакваш, всякакви неразположения може да си ги обясниш по всевъзможни начини- умора, вирус, физическо пренатоварване, хормонални проблеми, каквото се сетиш  Crazy Crazy

# 218
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
визирах женското тяло след една бременност по време на кърмене ииии евентуално текуща бременност .. то и аз с Ема нямах неразположения, освен болящи гърди за около 2 седмици, ама пък Здравко ми разказа играта генерално Mr. Green
Аааааа, аз такова 2 в 1 не знам какво е  Mr. Green Но сигурно си е до човек, доколко е чувствителен на промени. А и с 3 деца, сигурно последното, което си мисли жената, е защо не се чувства добре или какво се случва с нея  Crazy Mr. Green

# 219
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Майка ми твърди, че не е знаела, че е бременна с брат ми, чак след 4-тия месец... преди него е раждала два пъти... Та Нз...
ох, спи ми се - ново а?  Mr. Green Party
sigma къщата на Лия в мн якаааа, впечатлих се Simple Smile

# 220
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Аааааа, аз такова 2 в 1 не знам какво е  Mr. Green
да ти пожелая ли да разбереш или ще съм прекалено брутална Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 221
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
А не, аз съм възрастен човек с разстроени нерви. До 2 мисля да спра  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 39 548

sigma къщата на Лия в мн якаааа, впечатлих се Simple Smile


Налииии. Чак до никое време си играх с нея  Mr. Green

# 223
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Леле, ако имах момиче щеше да има най-голямата кукленска къща, която мога да си позволя Laughing Умирам за такива и аз, на Борислав племенницата ми му подари старата си кукленска къща, едно дребосъчесто пластмасово нещо от Раята, как и се кефех не е истина, чак мебели и купих от левчето Joy

# 224
  • Мнения: 39 548
Нашата къща не е купува. Изцяло правена е.

Общи условия

Активация на акаунт