Лятото още нещо се бави, но мамите от ИБ правим планове за весели летни забави

  • 35 356
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ооо, такива отмъстите ли сааа... Ема ме изкривяваше, защото баща й я водеше на училище, а не аз... ще му мине, Ама нерви да имаш да търпиш  Rolling Eyes

# 196
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Знаеш как е. Не показваш емоция и не му се караш. Колкото по-бързо разбере,че това не те впечатлява, толкова по-скоро ще престане. Аз бих му казала,че сега като е събудил бебето вместо да играя с него ще трябва да гушкам братчето му. Може пък следващия път да се замисли кое е по-добре за него Whistling
Мецо така е, но напоследък проклетията и е в повече. Знам,че ако някой друг вземе лъжицата ще яде повече. Обаче няма кооой. Като изплю яденето си го взех и си го занесох в кухнята. Като огладнее ще хапне. Може би Tired

# 197
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
А някой да го е боляло шевът от секциото?
мен що?

Мецо така е, но напоследък проклетията и е в повече. Знам,че ако някой друг вземе лъжицата ще яде повече. Обаче няма кооой. Като изплю яденето си го взех и си го занесох в кухнята. Като огладнее ще хапне. Може би Tired
остави я, черен гологан не се губи .. ако Мохамед не отиде при планината, планината ще отиде при Мохамед .. бъди Мохамед, жено! Mr. Green Mr. Green

# 198
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Аз пък съм в другата крайност, при номера от страна на дребния се карам, и то жестоко. Тва да се правя, че не забелязвам, не е по моята част. Колкото по-бързо разбере, че е сгафил, и то сериозно, толкова по-добре. Съответно рядко ми се качва на главата.

# 199
  • Северозапада
  • Мнения: 5 491
Пф, София ни от игнор, ни от караници се впечатлява. Ако не и направя забележка, счита това, което върши за нормално, и си продължава. А като и се карам, започва да ми крещи и да се тръшка. Преди няколко дни нещо и се карах и я затворих в друга стая. Рева и блъска 30 минути и пак не пада по гръб. Единствено се е впечатлявала в случаите, когато съм я плясвала, но пък не искам да е така.

# 200
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
mecani щото ми е странно (и неприятно), идея защо? Нормално ли е?

# 201
  • Варна
  • Мнения: 25 344
А, само с голи крясъци не става. Аз заплашвам, колкото и грозно да изглежда отстрани. Заплашвам с нещо актуално в момента, например, че няма да излезе навън, няма да яде еди какво си, няма да гледа ТВ, такива неща. Ама да се правя, че не се впечатлявам абсурд да проработи, че нали ще реши, че не ме е провокирал достатъчно и ще прави още по-големи безобразия, белким се впечатля. На тая възраст изпробват границите на търпението ни и с непукизъм само им показваме, че те са широоооки. А моите лично хич не са.

# 202
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
А, само с голи крясъци не става. Аз заплашвам, колкото и грозно да изглежда отстрани. Заплашвам с нещо актуално в момента, например, че няма да излезе навън, няма да яде еди какво си, няма да гледа ТВ, такива неща. Ама да се правя, че не се впечатлявам абсурд да проработи, че нали ще реши, че не ме е провокирал достатъчно и ще прави още по-големи безобразия, белким се впечатля. На тая възраст изпробват границите на търпението ни и с непукизъм само им показваме, че те са широоооки. А моите лично хич не са.
+1 и аз така.
Поспаланчо, а ако я мажеш с ментолов спирт, поне да не се чеше  Thinking

# 203
  • shumen
  • Мнения: 18 261
Месечинке,и аз действам като теб.Казвам,карам се и наказвам,ако продължава да не чува.Точно за това и се скарахме онзи ден с баща му,защото за него това не било нормално,а трябвало да го оставя да прави каквото си иска-в този случай разбирайте да размахва хилките за федербал и да удря де който му дойде или да ги ползва като бастуни и да спъва хората.Веднъж казах,втори път и на третия креснах и оня като взе да мърмори  да съм го оставила,да не съм му се карала,да не съм го биела,е казвам Ви откачих.
Поспаланче,остави я като огладнее сама ще иска да яде.
Цвете,ще свикне Вили.Няма къде да иде.
Аз след малко отивам на зъбар,а за детето ще отиде баща ми.

# 204
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
mecani щото ми е странно (и неприятно), идея защо? Нормално ли е?
аз помислих, че нещо те притеснява .. амииии както ми обясниха такива усещания идват от неправилната инервация на мястото .. на мен ми се е случвало доста пъти особено като се сменя рязко температурата .. казаха, че ще си отшуми с годините ..

# 205
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Петьофка не знам какво ще стане, ако я намажа с ментолов спирт. Не ми се рискува обаче. Вчера я намазах с охлаждащото гелче за варицелата и кресна, че и щипе. Страх ме е да не ги раздразня повече. Засега мажа с един успокояващ лосион-цителиум на А-дрема. Когато реши да не бара доста по-добре изглежда. Надявам се да отшуми до няколко дни. Tired
Аз пък, ако кресна и почва да пищи по-силно. Затова я оставям да реве и като спре я гушкам и обяснявам. В неделя баща и вика гушни я, викам няма докато не млъкне. Кротна се лиглата и след 10 мин пак нещо се накриви. Оставих ги да се оправят двамата. На втората минута крещеше като обезумял вече, а тя двойно по-силно срещу него. Днес заврещя за нещо, оставих я и след половин минута с леко повишен тон, за да може да ме чуе сред крясъците и казах,че ако спре да вика ще я гушна и ще си говорим. Ми спря веднага. Та те така.

# 206
  • shumen
  • Мнения: 18 261
Моето и то криво тая вечер.Излезнахме и като почна да мрънка за щяло и нещяло откачих.

# 207
  • Северозапада
  • Мнения: 5 491
София не че прави кой знае какви бели и щурутии, но много мрънка, постоянно, прави драми от всичко и за всичко. И другото, което ме изнервя, е че по 100 пъти повтарям да направи нещо, а като трябва да излезем сутрин направо ме побърква с моткане. И като и се скарам, ревне и съответно още повече се замотаваме. А каква е актриса  ooooh! Днес си е ударила главата преди обяд. След обяд сядаме на заведение, тя нещо си играе на телефона ми. Стана да играе и и казах да ми даде телефона, оставен на отсрещния стол. "Вземи си го", ми казва. Повторих да ми го подаде. И като ревна, че я боли главата, защото се е ударила, рони едни сълзи, само да не стане както съм я помолила.😈

# 208
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
mecani щото ми е странно (и неприятно), идея защо? Нормално ли е?
аз помислих, че нещо те притеснява .. амииии както ми обясниха такива усещания идват от неправилната инервация на мястото .. на мен ми се е случвало доста пъти особено като се сменя рязко температурата .. казаха, че ще си отшуми с годините ..
И аз напоследък имам странни усещания на разреза, даже ми се струва, че леко е хлътнал. Все още е червен, явно ще си остане такъв и няма да избелее (не, че ми пука особено). Даже мислех да помоля една позната АГ да го погледне и да ме прегледа.
Я да ви попитам, как стои въпросът с кърменето, овулацията, липсата на цикъл и забременяването  newsm78
Според това, което прочетох, щом детето разреди суканията на повече от 3-4 часа, може да се отдели яйцеклетка, понеже пролактинът, както знаем, спада и скача много бързо. Колкото и да ми е тъп въпросът, може ли тази овулация да не е последвана от цикъл, ако няма бременност, поради повишените нива на пролактина? И как жените разбират, че са бременни, ако нямат гадене или други симптоми, щото като усетиш ритниците вече "мачът е свирен".
Въпросите ми са провокирани от историята на една съседка с 4 деца, като последните 2 са заченати докато тя е кърмила предходното дете и не е имала цикъл. Разбира, че е бременна заради гаденето, обаче не всички го имат.
Та - според вас може ли да има овулация, която да не е последвана от цикъл, ако жената кърми? Според моята логика след всяка овулация, ако няма бременност, следва цикъл. А съседката очевидно няма проблеми със забременяването и два пъти забременява буквално от първа овулация.

# 209
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Първия път цикъла ми дойде 1година и 20 дена след раждането. Втория на 1г и 2 месеца почти. Двете деца до тая възраст съм ги захранвала по сходен начин относно махането на дневното кърмене. И двата пъти усетих ясно и точно овулация 14 дена преди да  ми дойде. През другото време не съм усещала. Май не ти отговорих на въпроса точно. Много жени не си усещат овулацията и си е напълно възможно да забременеят още на първата такава. Имам колега от университета, който имаше разлика с брат си 11 месеца.  Едва ли е бил планиран Laughing
И двата пъти като ходих на контролен преглед при АГ-то ми към 40-тия ден от раждането ме изпрати на вратата с думите нали знаеш,че кърменето не пази от забременяване. Да не ми цъфнеш другия месец с тест за бременност  Laughing Ко да и обяснявам на жената, че до първата овулация не ми се поглеждаше мъжо Blush

Общи условия

Активация на акаунт