Искам да кажа ... (127)_19.06-25.06

  • 74 572
  • 898
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 867
Светълчо, няма ли да ти е удобно да си джиткаш с колата до Банкя?
Жаки, добре, че си се качила да караш. Не е страшно нали? Като се преместите, няма ли да ти е по- удобно с кола?
Захир, стискам палци не само да е твоята кола, но и да е читава и да си я оправиш до заминаването.
Стиснати палци на всички в нужда!

# 136
  • Мнения: 10 874
ДжеНа, благодаря ти! Hug Магистратура следвам - предучилищна и начална училищна педагогика. Живот и здраве, догодина по това време трябва да съм се дипломирала, а дано и реализирала. Praynig

# 137
  • Мнения: 3 652
Здравейте на всички,
като деца играехме на много игри. Имаше много деца в нашия квартал и се играеше до тъмно. Много ми беше добре, сега моите деца не обичат да играят навън трудно ги "изритвам". Но ми прави впечатление, че ако отидем някъде където може да се тича играят до изнемога.
Карането на кола е голяма свобода, аз откакто се научих не съм зависима от никой, преди все се молех на някой да ме закара до някъде.
Светълчо свекърва ми изкара книжка на близо 60 години след внезапната смърт на свекър ми. Приказката неволята учи е много вярна.
Като бяхме деца аз бях неволята, майка все разказва как като сестра ми не можела да направи нещо и тя я карала да вика неволята. А сестра ми викала Весела Joy

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А всъщност има ли някакво ограничение ДО каква възраст може да се издаде шофьорска книжка?  newsm78 Зачудих се...
Голяма част от жените се подценяват за шофирането  Thinking.Че има блейки-има,ама и мъжете не са цветя  NaughtyРазказвала съм, и аз бях полужива преди 15 години като зашофирах активно, а сега най-често ми правят "комплимент", че карам като мъж  newsm78 Crazy. Като всяко нещо е-изисква си време,опит и увереност. Peace
Аз,понеже, трябва да поошетам, съм особено активна в писането  Mr. Green.От йогата ще да е  hahaha.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Аз сварих да видя колата на Светалчо. Ми не е точно за нея, дори и да реши да шофира /което аз също смятам е необходимост вече, а не лукс някакъв, особено в голям град/. Ако се навие определено ще й трябва нещо по-малко и градско. И да кажа, че аз пък съм на обратното мнение на това, което тя изказа - да, в малък град се кара по-лесно, но пък там кола не е чак толкова нужна. В големия град си трябва ама пък движението е кофти. Абе, няма пълно щастие.

Аз поработих днес и нямах много време да чета и да коментирам. Приключих и подкарвам към домакинската работа. Няма край...

# 140
  • Мнения: 22 433
За първа кола, няма значение дали е малка или по-голяма.
Моето лично мнение е, че трябва да е удобна на шофиращия.
Аз с малка кола не мога да се оправям, качвала съм се няколко пъти и съм карала. Ами не се чувствам комфортно, странно ми е...абе не е за мен.

# 141
  • София
  • Мнения: 7 038
През лятото като малки от сутрин до вечер играехме навън - ластик, ръбче, народна топка, кър, стражари и апахи и вършехме един куп простотии. Синът ми играе футбол по цял ден навън, а аз му се поскарвам, че трябва да се прибира от време на време поне да си хапне вкъщи, вместо да тъпче боклуци навън. Баба му пък ми мрънка, че бил като бездомник все играел, а като е вкъщи пък бил като зомбиран - все с телефона  Confused

# 142
  • Мнения: 39 343
Светкавица, ние просто не говорим на диалект. У дома си се шегуваме, кека-ме, но някак все на шега.
За това и децата ми са така. Много съм доволна. Учителите също са го забелязали. Дори са ни питали дали сме от друга част на страната.
Тонка, задник знае 2 и 200! Hug
Лалеце, магистратурка, ама и на нас малко фнимание!
Карала съм скутер като ученичка след като си бях взела листовките и кормуването. Оставаше ми да чакам до навършване на годините за книжка и се спрях с шофирането. Скоро отговорих на ММ, че е време да си припомня как, що.

# 143
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Аз преди да взема книжка за кола, карах скутер. Супер ми беше, но само за лятото. Сега мисля пак да си взема  Wink

# 144
  • Мнения: 15 029
Аз съм ви разказвала моята драма с книжката - изкарах курсовете, взех листовките, скъсаха ме, а бях бременна с малкия, начална бременност, имах проблеми и гинеколожката каза никакъв допълнителен стрес. Уж като родя, уж след това, минаха повече от 5 години. Ако ще ги почвам, трябва да е от 0. Не ми се занимава. Вечер понякога съм толкова уморена от работа, че не си и представям да се оглеждам кой ще ме блъсне или да не блъсна аз някого.

# 145
  • Мнения: 22 433
Не знам какво да готвя, само с мъжа ми сме...той може и на филии да кара. Simple Smile
Ще мина все пак през магазин след работа, може да ми дойде някоя идея.

Моето мнение е,че човек ако не се чувства уверен, по-добре да не се качва в кола.
Всяка сутрин и вечер се наглеждам на...шофьори, които не им е мястото зад волана.

# 146
  • Мнения: 17 987
Оххх, стискайте палци вече  Praynig

# 147
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Обявиха оранжев код при нас - заради високите температури. От общината публикуваха на сайта си на кои места в града са монтирани допълнителни водоизточници и съвети и препоръки към жителите на града.

Стискам палци на всички, които помолиха.

# 148
  • Мнения: 4 785
Не знам какво да готвя, само с мъжа ми сме...той може и на филии да кара. Simple Smile
Ще мина все пак през магазин след работа, може да ми дойде някоя идея.
Аз в такива случаи бих направила яйца - примерно с настърган кашкавал и някакво филе, или зелен лук, бъркам яйцата с малко прясно мляко, бутам съставките вътре, изсипвам в нагорещен тиган с малко мазнина, леко бъркам (но не да станат бъркани), щом отгоре започнат да стават почти готови, изключвам котлона, слагам капак и ги оставям така 10-тина минути, стават супер, защото не изсъхват, това го научих от Гордан Рамзи Joy И таратор.
Ама аз лятото почти не готвя, та всякакви съм ги усвоила аламинути.

Пфф, днес ми се разчекна погледа, цял ден гледам едни документации и вече преджасах. Днес изгледах 2, имам още 7 и то не ги гледам в цялост, иначе не знам колко време щеше да ми отнеме... Искам отпуска, но дълга, да имам ей така едни 2 месеца лятото, живот!

# 149
  • Мнения: 15 029
И аз стискам палци.
Янче, ама то при вас някакъв ужас с тези температури.
Ние пък сме само с детето, трябваше да ходим на Колите 3, ама няма да стане, той не стига, че ще е нещастен, ами ще трябва да измислим забавление за тази вечер, както и вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт