Японско чудо - тема 27

  • 119 088
  • 673
  •   2
Отговори
# 495
  • Измир
  • Мнения: 641
pvacheva, поздравления! Ела на Английското чудо.
Bubanka, пак е добре. Поне премина уикенда без последствия.
Днес бях 61.800. Точно 4 килограма съм свалила за 15 дена. До заветните 59.000 остават  3 кг. Продължавам!

# 496
  • Мнения: 121
Поздравления момичета! Аз финализирах след 14 дни с -3кг. Днес малко реших да разнообразя и обядвах кюфтета от тиквички и салата. Довечера мисля да сваря яйца.
Оlgarita ти как продължаваш? И аз имам още 3 кг. до целта.

# 497
  • Мнения: 35 951
и тази сутрин 59.0
снощи вечерях рано, но в 22.00 преди лягане изядох един домат
съмнявам се, че заради него нямам минус
по-скоро тялото е казало "стоп, минаваме в енергоспестяващ режим и няма мърдане надолу" Grinning
също и започна да ми се приспива рано, което става винаги, когато ограничвам храната

# 498
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
olgarita, май наистина трябва да пробвам и английското ама не мога без кафе а и цитрусите ме плашат, че могат да раздразнят стомаха обаче като разнообразие добре звучи ще я прегледам пак Simple Smile Леле какъв добър резултат за 15 дни - 4 е супер Simple Smile
 bubanka, тялото не е машина само да сваля - ще видиш след ден изведнъж надолу и при мен имаше застой дори върнах цели 300 грама при теб поне е задържане, браво Simple Smile

Та отчета ми от Японската диета е: минус 3,3 кг от 16-ти май до днес, минус 4 см. от бюста и талията и минус 2 см. от ханша Simple Smile
Обаче на мен една диета не ми е достатъчна защото имам бая за сваляне и ще продължа днес вече слагам мляко в кафето - надявам се това да не ми попречи да задържа резултата - много ми липсваше макар да знам, че млякото заради лактозата не е ок Simple Smile

# 499
  • Измир
  • Мнения: 641
Yellowdiamond, аз съм на  Английското чудо 28 дневна. На първа страница е в скрития текст.
Pvacheva, то аз кафе пия, и чайове. Цитросите може да са проблем.
Днес имах плодов ден по график. Като че ли прекалих, ще видим утре.

# 500
  • Мизия
  • Мнения: 295
Здравейте, момичета! Simple Smile
Изкарах 4 дена на Японското чудо, но след това дойдоха мои роднини на гости за два дена и...сещате се, че е имало яко ядене, пиене Grinning За тези 4 дена бях свалила 1,500 кг. Днес се качих на кантара и естествено съм си ги върнала. Посъветвайте ме от начало ли да почна или да започна с режима на 5-ти ден, до който бях достигнала?
След като завърша диетата (14 дена) как да се захранвам? Останали са ми 7 кг. да сваля и вече се уморих...

# 501
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Ами планирай си времето ако я започнеш отново да не ти я прекъсне нещо Simple Smile
Аз също си върнах 700 гр. след спирането на диетата и много се притеснявам защото твърдо бях решила да се захранвам а не го спазих Simple Smile Захранването според това което четох става като се продължи диетата само че се добавят храни Simple Smile Например ако пише обяд 2 яйца аз ги ям със салата и добавям мляко в кафето ако още съм гладна си отрязвам и резенче шунка и така и на вечерята добавям още малко храна за да свикне тялото с повече - това на теория на практика вчера седнах да гледам Гласът на България и взех едни лешници - много ми се усладиха уж малко да хапна ама на сутринта +400 гр. а предния ден +300 гр. като пак прекалих с яденето на вечеря и така се надявам поне днес да удържа вечерята че там ми е слабото място Simple Smile
Успех на всички Simple Smile

# 502
  • Мизия
  • Мнения: 295
Ами планирай си времето ако я започнеш отново да не ти я прекъсне нещо Simple Smile
Аз също си върнах 700 гр. след спирането на диетата и много се притеснявам защото твърдо бях решила да се захранвам а не го спазих Simple Smile Захранването според това което четох става като се продължи диетата само че се добавят храни Simple Smile Например ако пише обяд 2 яйца аз ги ям със салата и добавям мляко в кафето ако още съм гладна си отрязвам и резенче шунка и така и на вечерята добавям още малко храна за да свикне тялото с повече - това на теория на практика вчера седнах да гледам Гласът на България и взех едни лешници - много ми се усладиха уж малко да хапна ама на сутринта +400 гр. а предния ден +300 гр. като пак прекалих с яденето на вечеря и така се надявам поне днес да удържа вечерята че там ми е слабото място Simple Smile
Успех на всички Simple Smile
В крайна сметка реших да я започна от начало. В 12ч. обядвах две сварени яйчица, а довечера ще пазарувам за седмицата продуктите. Оффф, ама така цял живот ли ще броим храната Sad

# 503
  • Измир
  • Мнения: 641
Merilyn_90 най-добре е отначало да започнеш.
Bubanka, къде си? Как я караш?
Pvacheva, хвърли едно око на Английското чудо. Може да го ползваш за захранване.
Аз си продължавам. Имам още седмица до края. На килограми почти не мърдам, обаче сантиметрите намаляват. Определено се дължи на 1 часовите кардио тренировки.

# 504
  • Мнения: 35 951
изоставих диетата, но ям безвъглехидратно и сравнително ограничено - тази сутрин пак съм 59.1
една ябълка си позволих снощи преди лягане, защото пих за първи път от много дни алкохол, и бях откачила за нещо сладичко - след ограниченията дори и молекулката "захарче" има блаженствен вкус - много се радвам, че не се нахвърлих на меденките и бисквитките у дома
алкохолът ми вдига глада за сладко и ми сваля задръжките по изяждането му - дори малкото количество, което не ми влияе по никакъв друг начин Confused

# 505
  • Мизия
  • Мнения: 295
Добро утро! Coffee
След второто ми стартирана на ЯЧ съм - 1,300кг. Вторият път започнах по-добре и от първият път. Знаете ли...преди да започна тази диета, бях на един режим, от който свалих почти 8 кг. за два месеца и след това плато в продължение на три месеца (ама аз и точно бях спряла цигарите, а метаболизма нали се забавя) и сега отново има някакво раздвижване. Мнооооого съм щастлива.  Relaxed Януари тежах 64,700 кг., а сега точно 56,00 кг. и през тия месеци си имаше едни +/- 1 кг. Целта ми е 49-50 кг. , висока съм 160 см.  Ако устискам тия две седмици, след това моето "захранване" ще бъде предишният ми режим за поддържане на килограмите.

# 506
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета, включвам се в Японско чудо от днес. Преди малко докато си четях темата си хапнах двете сварени яйца. В събота напазарувах храната за седмицата и съм много мотивирана. Нямам кантар и няма да мога да следя прогреса в килограмите, но смятам да се измеря. Аз от около 2 години не ям месо и ще се опитам само със салата/печени или варени зеленчуци ако ми е малко ще добавям риба. Днес ще вечерям зелева салата, а утре печени тиквички без мазнина и подправки с кисело мляко и чесънче. Вие правите ли някакви замени на храните? Например печено броколи вместо салата? Какво месо хапвате? Обмислям ден 6 да си направя зелева супа, защото супичките ще ми липсват.
Успех на всички диетуващи, дано се отървем от тежестта!

# 507
  • Мизия
  • Мнения: 295
Здравейте!
След 7 дни на ЯЧ резултата ми е:
старт: 57,300 кг.
финал: 55,500 кг.
Приключих, защото за мен беше важно да раздвижа метаболизма си, понеже един месец бях в плато. Сега продължавам на режима ми от преди това 20/4. Може от време на време да спазвам пак режима.
Приятно диетуване на всички Simple Smile

# 508
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Merilyn_90, какъв е предишният ти режим, който продължаваш сега? Simple Smile
Carroll, добре дошла аз лично не съм правила замени на храните и не се знае дали ще подейства диетата Simple Smile Купи си кантар - много е мотивиращ когато човек започне да сваля Simple Smile Успех Simple Smile
Аз бях на гости и си върнах 1 килограм след диетата и сега се чудя как да го сваля отново Simple Smile Мислех да я започна отново но днес слад две яйца още ми беше гладно и ядох някакъв колбас и кисело мляко а в колбасите има доста сол която задържа водата така че не очаквам утре да съм свалила Simple Smile Здраве да е Simple Smile

# 509
  • Мизия
  • Мнения: 295
pvacheva , режимът е 20/4. Храня се в 12:00ч. и след това най-късно в 16:00ч. , през другото време Не (фастинг). В тези две хранения можеш да си позволяваш, каквото ти си яде, но за по-добър ефект спри сладкото, хляба и газираното (и разни сокове). През 20-те часа фастинг, пия вода, чайове, кафета (препоръчително е без захар).

Общи условия

Активация на акаунт