Японско чудо - тема 27

  • 119 493
  • 673
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 440
Записвам се при вас Simple Smile 171 см 58 кг , следродилова. Реших , че тази диета е най-подходяща за мен Simple Smile От понеделник почвам Simple Smile

# 181
  • Мнения: 1 906
Да се оплача, два дни изкарах. Тръшна ме някакъв вирус 😤. Явно все пак ще почна от понеделник 16ти, както си го бях планувала. Поне няма да съм сама, нали, Incognito?
На линия съм и съм готова да боря килограми Simple Smile

# 182
  • София
  • Мнения: 1 289
И аз започнах. Още не ми е минало, но съм доста по-добре. Само не се измерих от колко кг почвам, но са около 64-65. Последните дни не съм била на никакъв режим и се усеща, през половин час съм до вц от задържаната вода. Както предния път, ще си добавям междинно хранене плод или зеленчук, за да си пия лекарствата.

# 183
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, аз съм на диетата от 14.04.2018, започнах от 59( преди 1г.2м родих) сега съм 56.5 кг, вече започвам да събирам информация относно захранването, ако имате инфо за ефикасен след диетен режим , ще бъда благодарна!Успех на всички в борбата.

# 184
  • Мнения: 36
Здравейте.От вчера и аз съм японка.На 48 год..,62 кг.170 см.Снощи хапнах половин чашка кисело мляко, а сега видях че е трябвало тази вечер.Дали ще се отрази?

# 185
  • Мнения: 4
Мисля , че ако днес го пропуснеш няма да имаш грижи.Успех!!!

# 186
  • Мнения: 36
Благодаря

# 187
  • Мнения: 604
Днес съм на 12 ден от Английското чудо и съм вече минус  -2,600 кг. Малко прегреших в Неделя с парче чийзкейк и малко по-солена салата и резултатът не закъсня Astonished (+половин килограм)..ама успях за 4 дена да преборя този половин килограм Animal Hatched Chick

Не издържам вече обаче да ям яйца..и мисля да ги спра, поне от закуската..защото вече чак ми се гади от яйцата и ми се отяжда..

# 188
  • Мнения: 36
    А как се справяте с  ВЦ-то?Днес ми е трети  ден и нямам  обаждане....нормално ли е?

# 189
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
    А как се справяте с  ВЦ-то?Днес ми е трети  ден и нямам  обаждане....нормално ли е?
Пия магнезий Simple Smile

# 190
  • Мнения: 604
    А как се справяте с  ВЦ-то?Днес ми е трети  ден и нямам  обаждане....нормално ли е?
И аз съм със същия проблем от както съм на диетата...

# 191
  • Мнения: 439
Момичета, идвам при вас. В началото на седмицата почнах на шега и днес ми е пети ден. Много лесно ми върви. Не се тегля. Мерките леко са мръднали.
Успех от мен.Heart

# 192
  • Мнения: 47
Здравейте мисля след 2/3 дена отново да започна чудото има ли навити да започнат с мен? Тези който са го правили какви резултати постигнахте? УСПЕХ НА ВСИЧКИИ

# 193
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте мисля след 2/3 дена отново да започна чудото има ли навити да започнат с мен? Тези който са го правили какви резултати постигнахте? УСПЕХ НА ВСИЧКИИ

Колко кг си свалила предния път ,и запазила ли си ги ?

# 194
  • Мнения: 439
Мариела, кога започваш?
Аз си мисля от утре. Днес не бях готова с храната. Набавих продукти. За седем дни смъкнах 2 кг. Имам много за сваляне.
Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт